Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Trudno uwierzyć że ten kołek pochodzi z Biłgoraja. Nie macie powodów do dumy w tym przypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nie myślałeś jak to pisałeś. A szkoda, bo to nie boli i nic nie kosztuje. To jest wielki wstyd i ujma dla Polski, że ktoś taki jak p. Palikot zasiada w ławach sejmu RP. Ale już niedługo pójdzie w odstawkę. Jego "pięć minut" minęło. Dla mnie i nie dla mnie jest to po prostu człowiek obrzydliwy.
Ja nie wiem co jest wstydem i ujmą dla Polski. Ja wstydziłbym się wpisu takiego jak powyżej Twojego umieścił "gość". Nie wiem po co ta Twoja uwaga o myśleniu? Musisz zrozumieć, że w wolnym demokratycznym państwie do jakiego aspiruje Polska jest miejsce także dla ludzi głupich, upośledzonych, o odmiennych poglądach, innych religii i niewierzących, kolorowych itd. Gdybym miał wybrać pomiędzy człowiekiem, który nie ma konta, nie umie posługiwać się internetem a człowiekiem, który z sukcesem zajmował się biznesem, finansował świetne wydawnictwo Słowo-Obraz-Terytoria, Rok Gombrowicza, katolickie pismo Ozon (będąc ateistą) czy w końcu na piechotę (z Markiem Kamińskim) doszedł na biegun. To zawsze wybiorę tego drugiego. Bezmyślnie pozdrawiam i życzę dobrej niedzieli, niepatriota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz - jesteśmy z Tobą, powodzenia!!! Bo jak nie Ty to kto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz, jesteśmy z Tobą - powodzenia!!! Bo jak nie Ty to ko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz, jesteśmy z Tobą - powodzenia!!! Bo jak nie Ty to ko?
Co on ci zrobił ?? źe ty na tak , patelache. ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a powiedział coś o rodzinie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic nie mówił o rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały czas o kochance.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dosc, ze wstyd ze ten czlowiek jest z Lublina, to jeszcze bezczelnie robi swoja konwencje w tym miescie. Niech spindala ten libertyn...   Penis, rewolwer i swinia - oto jego program...
Jesteś poprostu ĆWOK i CHAM no ale coż ja się jeszcze dziwię? Z Lublina jestes...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa sprawa!.Przestał walczyć z krzyżami-ale tylko mnie wybierzcie.Kasiorę przed wyborami rozdają wszyscy, a potem???.Nie chcę prezydenta kameleona,przebierańca itd..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jak ta PYTA z czerwonym napletkiem którym wymachiwał w sejmie i w TV,po prostu dno,oszołom !!!!  nic gnoja nieusprawiedliwia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niesiołowski to do niego rodzina ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...