Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot: Nagana dla mnie jest rażąco niesprawiedliwa

Utworzony przez pisopatyzm_precz, 30 lipca 2010 r. o 15:53 Powrót do artykułu
Ciekawi mnie kiedy pisowska hołota typu Kurski, Bredziński, Macierewicz, Kempa i inne buldogi oraz ich właściciel Yaro zostaną ukarani za to, co robią? Palikot zachowuje się tak jak oni, on po prostu osmiesza ich jadowitą, agresywną politykę atakowania wszystkich przeciwników politycznych, którą pisuar prowadzi do wielu lat i to BEZKARNIE. Może czas ukarać tych pisopatów za opluwanie milionów Polaków, nazywanie nas zomo itd.??? Nie głosuję na PO, ale Palikota akurat popieram, bo walczy z pisowską hołotą, z tą ich obłudą, nienawiścią, dzieleniem Polaków na lepszych (czyli pisuarów) i gorszych (czyli całą resztę). Panie Januszu, nie daj się pan pisowskim mendom politycznym oraz ciemnemu ludowi, jak to powiedział Kurski o wyborcach pisuaru!!! PISOWCY DO PSYCHIATRY BIEGIEM MARSZ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot to rycerz rytu szkockiego,agent NWO,przyjaciel pedofila rockefellera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisopatyzm_precz napisał:
Ciekawi mnie kiedy pisowska hołota typu Kurski, Bredziński, Macierewicz, Kempa i inne buldogi oraz ich właściciel Yaro zostaną ukarani za to, co robią? Palikot zachowuje się tak jak oni, on po prostu osmiesza ich jadowitą, agresywną politykę atakowania wszystkich przeciwników politycznych, którą pisuar prowadzi do wielu lat i to BEZKARNIE. Może czas ukarać tych pisopatów za opluwanie milionów Polaków, nazywanie nas zomo itd.??? [/quote] Ci co mają czyste sumienie to po prostu ich to nie rusza.... [quote] Nie głosuję na PO, ale Palikota akurat popieram, bo walczy z pisowską hołotą, z tą ich obłudą, nienawiścią, dzieleniem Polaków na lepszych (czyli pisuarów) i gorszych (czyli całą resztę). Panie Januszu, nie daj się pan pisowskim mendom politycznym oraz ciemnemu ludowi, jak to powiedział Kurski o wyborcach pisuaru!!! PISOWCY DO PSYCHIATRY BIEGIEM MARSZ!
Człowieku, coś nie bardzo do ciebie dociera, że on jest posłem z tej ziemi i na jej rzecz powinien pracować a nie robić z siebie widowisko. Jest takie powiedzenie: "Dlaczego dzwon głośny??? Bo pusty..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ci co mają czyste sumienie to po prostu ich to nie rusza.... Człowieku, coś nie bardzo do ciebie dociera, że on jest posłem z tej ziemi i na jej rzecz powinien pracować a nie robić z siebie widowisko. Jest takie powiedzenie: "Dlaczego dzwon głośny??? Bo pusty..."
Dlaczego DW pokazuje tego chama i prostaka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wskażcie mi posła, który w ostatnich wyborach do sejmu zdobył na Lubelszczyźnie więcej głosów od Palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisopatyzm_precz napisał:
Ciekawi mnie kiedy pisowska hołota typu Kurski, Bredziński, Macierewicz, Kempa i inne buldogi oraz ich właściciel Yaro zostaną ukarani za to, co robią? Palikot zachowuje się tak jak oni, on po prostu osmiesza ich jadowitą, agresywną politykę atakowania wszystkich przeciwników politycznych, którą pisuar prowadzi do wielu lat i to BEZKARNIE. Może czas ukarać tych pisopatów za opluwanie milionów Polaków, nazywanie nas zomo itd.??? Nie głosuję na PO, ale Palikota akurat popieram, bo walczy z pisowską hołotą, z tą ich obłudą, nienawiścią, dzieleniem Polaków na lepszych (czyli pisuarów) i gorszych (czyli całą resztę). Panie Januszu, nie daj się pan pisowskim mendom politycznym oraz ciemnemu ludowi, jak to powiedział Kurski o wyborcach pisuaru!!! PISOWCY DO PSYCHIATRY BIEGIEM MARSZ!
Chyba nieco się odmóżdżyłeś w te upały, albo w ogóle jesteś półgłówek. Kiedyś mówiono "nie rób z gęby cholewy", a Ty co,kłapiesz i kłapiesz jak burek na łańcuchu i myślisz że co wiecej oprócz kości dostaniesz. Zapomnij.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chrońmy Palikota.Jest On naszym sumieniem i barometrem na wolnośc słowa w Polsce.Siły związane z PIS,Rydzykiem i Kościołem chca z Polski zrobic skansen europejskiego ciemniactwa.Mamy tyle młodzierzy ,która przestała mieć jakikolwiek związek z Kościołem kierowanym przez ciemnych hierarchów z kapciowym JPII na czele.Bądzmy jak Palikot mówmy co myślimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto nie ze śmieciem tego zmieciem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antoni napisał:
Chrońmy Palikota.Jest On naszym sumieniem i barometrem na wolnośc słowa w Polsce.Siły związane z PIS,Rydzykiem i Kościołem chca z Polski zrobic skansen europejskiego ciemniactwa.Mamy tyle młodzierzy ,która przestała mieć jakikolwiek związek z Kościołem kierowanym przez ciemnych hierarchów z kapciowym JPII na czele.Bądzmy jak Palikot mówmy co myślimy.
- Antoś, a z twoim zdrowiem to w porządku? - O sumienie nie pytam. - Wiem, że je ulokowałeś w swoim bóstwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antoni napisał:
Chrońmy Palikota.Jest On naszym sumieniem i barometrem na wolnośc słowa w Polsce.Siły związane z PIS,Rydzykiem i Kościołem chca z Polski zrobic skansen europejskiego ciemniactwa.Mamy tyle młodzierzy ,która przestała mieć jakikolwiek związek z Kościołem kierowanym przez ciemnych hierarchów z kapciowym JPII na czele.Bądzmy jak Palikot mówmy co myślimy.
Spokojnie, nie będzie ciemniactwa, to tylko kilku dyżurnych politruków gryzie po kostakach, a że piszą hurtowo i pod wieloma nickami, przez to wydaje się, że jest ich więcej niż jest naprawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborca napisał:
Wskażcie mi posła, który w ostatnich wyborach do sejmu zdobył na Lubelszczyźnie więcej głosów od Palikota.
Proszę uprzejmie - Elżbieta Kruk (PiS) - 53.474 przy 44.186 głosach posła Palikota. Jeżeli zaś chodzi o tzw. listę rankingową posłów "dietetycznych" to poseł Palikot jest na Lubelszczyźnie niekwestionowanym liderem. Gdyby zamiast nagany zabrano mu diety to dopiero byłby pewnie płacz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisopatyzm_precz napisał:
Ciekawi mnie kiedy pisowska hołota typu Kurski, Bredziński, Macierewicz, Kempa i inne buldogi oraz ich właściciel Yaro zostaną ukarani za to, co robią? Palikot zachowuje się tak jak oni, on po prostu osmiesza ich jadowitą, agresywną politykę atakowania wszystkich przeciwników politycznych, którą pisuar prowadzi do wielu lat i to BEZKARNIE. Może czas ukarać tych pisopatów za opluwanie milionów Polaków, nazywanie nas zomo itd.??? Nie głosuję na PO, ale Palikota akurat popieram, bo walczy z pisowską hołotą, z tą ich obłudą, nienawiścią, dzieleniem Polaków na lepszych (czyli pisuarów) i gorszych (czyli całą resztę). Panie Januszu, nie daj się pan pisowskim mendom politycznym oraz ciemnemu ludowi, jak to powiedział Kurski o wyborcach pisuaru!!! PISOWCY DO PSYCHIATRY BIEGIEM MARSZ! Popieram !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POPIERAM !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisopatyzm_precz napisał:
Ciekawi mnie kiedy pisowska hołota typu Kurski, Bredziński, Macierewicz, Kempa i inne buldogi oraz ich właściciel Yaro zostaną ukarani za to, co robią? Palikot zachowuje się tak jak oni, on po prostu osmiesza ich jadowitą, agresywną politykę atakowania wszystkich przeciwników politycznych, którą pisuar prowadzi do wielu lat i to BEZKARNIE. Może czas ukarać tych pisopatów za opluwanie milionów Polaków, nazywanie nas zomo itd.??? Nie głosuję na PO, ale Palikota akurat popieram, bo walczy z pisowską hołotą, z tą ich obłudą, nienawiścią, dzieleniem Polaków na lepszych (czyli pisuarów) i gorszych (czyli całą resztę). Panie Januszu, nie daj się pan pisowskim mendom politycznym oraz ciemnemu ludowi, jak to powiedział Kurski o wyborcach pisuaru!!! PISOWCY DO PSYCHIATRY BIEGIEM MARSZ!
Jak i o co walczy pokazuje najlepiej ranking tzw. posłów "dietetycznych". Dług publiczny RP rośnie aktualnie w tempie około 3 tysięcy PLN/s, a Ty opozycyjnego posła Kurskiego cytujesz? Pokaż mi choćby jeden demokratyczny kraj gdzie poseł większości parlamentarnej i jego rząd ciągle atakują publicznie opozycję, a powiem Ci kim jesteś... Bezrobocie w regionie Twojej polityczej sympatii wzrosło o 15% - o ile wzrosło poparcie dla rządu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisopatyzm_precz napisał:
Ciekawi mnie kiedy pisowska hołota typu Kurski, Bredziński, Macierewicz, Kempa i inne buldogi oraz ich właściciel Yaro zostaną ukarani za to, co robią? Palikot zachowuje się tak jak oni, on po prostu osmiesza ich jadowitą, agresywną politykę atakowania wszystkich przeciwników politycznych, którą pisuar prowadzi do wielu lat i to BEZKARNIE. Może czas ukarać tych pisopatów za opluwanie milionów Polaków, nazywanie nas zomo itd.??? Nie głosuję na PO, ale Palikota akurat popieram, bo walczy z pisowską hołotą, z tą ich obłudą, nienawiścią, dzieleniem Polaków na lepszych (czyli pisuarów) i gorszych (czyli całą resztę). Panie Januszu, nie daj się pan pisowskim mendom politycznym oraz ciemnemu ludowi, jak to powiedział Kurski o wyborcach pisuaru!!! PISOWCY DO PSYCHIATRY BIEGIEM MARSZ!
Człowieku, jesteś tak przesiąknięty nienawiścią, że sam powinieneś się udać do dobrego psychiatry. Dochodzę do wniosku ,że jednak najwięcej hołoty jest po stronie PO. Kłamstwa , obelgi , wyśmiewanie, nienawiść itd itd , to właśnie Platforma. I kto tu dzieli Polskę ? WSTYD !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwracanie palikota ogonem.Jaka polityka tacy poslowie. Odpowiedzialnosc za slowa myli z dociekliwoscia sledcza.Dlaczego takich hipotez nie postawili dziennikarze? Za pomowienia zwykly czlek jest scigani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja mam doś tej parti, tego rzadu, gajowego elekta ich przyjaciół i ich zaprzyjaźnionych mediów. Paria którą "media" kreowała na postępową, gospodrczo liberalną i super wylaszczoną a reszte z socjalistów i ciemniaków, pokazuje swoje JA !!! SLD obniża CIT wprowadzny jest podatek liniowy, za PISu obniżany jest podatek dochodowy, zwiększanne progi podatkowe, Gilowska znosi podatek od spadków i darowizn w pierwszej grupie podatkowej. PO ma szafy cudownych ustaw ale ten mały prezydent wetuje im wszytko co najlepsze. Za ich rządów dług publiczny wzrasta a jak już mają pełnie władzy to podwyższają podatki. Dziwnym trafem dzisiaj, kiedy ogłaszają podwyższke VATu ich zaprzyjaźnione media (onet.pl, TVN, GW) prezentują wyniki sondaży jak to rządowi rośnie poparcie.... Nawet mi się przeklinac na to nie chce, ludzie opanujcie się myślcie samodzielnie, głosujcie. Teraz temtem najwazniejszym ma byc pajac Palikot ? Może na blogu opisze jak uciec do raju podatkowego i głosowac w sejmie na tak za podwyzszenie podatków. Czekam na filozoficzny wpis na blogu albo jakis performance.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość~ napisał:
Człowieku, jesteś tak przesiąknięty nienawiścią, że sam powinieneś się udać do dobrego psychiatry. Dochodzę do wniosku ,że jednak najwięcej hołoty jest po stronie PO. Kłamstwa , obelgi , wyśmiewanie, nienawiść itd itd , to właśnie Platforma. I kto tu dzieli Polskę ? WSTYD !!!!
To jest dopiero początek. Czyszczenie nadal trwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO PALIKOT TAK TRZYMAĆ A JAK ROMASZ Z MACIEREWIEM MAJĄ WIDZENIA I UPLATAJĄ DURNOTY TO OK. NO NIE TAK DALEJ NIE MOŻE BYĆ,POLSKA JUŻ POGRZEBY WYKONAŁA OFIAROM NALEŻY SIĘ SPOKÓJ.TERAZ DO ROBOTY BO ZA CO ŻYĆ.ALE POSŁY NIE MUSZĄ SIĘ MARTWIĆ O DOCHODY CORAZ TO NOWA KOMISJA I NOWE PIENIĄŻKI.DAJCIE W KOŃCU POKŁON OFIAROM TEJ KATASTROFY NAWET MARTWY POTRZEBUJE SPOKOJU.CZY W TYM KRAJU KIEDYŚ BĘDZIE NORMALKA.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też tak uważam, nagana jest rażąco niesprawiedliwa! sprawiedliwe było by wypieprzenie z Sejmu, konfiskata uczciwie zdobytego majątku, pozbawienie obywatelstwa i wysłanie do chin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...