Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot: Nagana dla mnie jest rażąco niesprawiedliwa

Utworzony przez pisopatyzm_precz, 30 lipca 2010 r. o 15:53 Powrót do artykułu
ale podwyżka podatków, którą chcę nam zafundować platformiany rząd palikota przecież nie dotknie. nie ma się czemu przejmować, przecież swój majątek wytransferował do rajów podatkowych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstydze sie za tego deb.... Zero kultury!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za kraj, w którym my żyjemy. Okazuje się że socjaliści są liberałami a liberałowie socjalistami. Najbardziej prawicowy (pod względem gospodarczym) był rząd zardzewiałego kanclerza MUllera i Belki a najbardziej komunistyczny Herr Tuska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborca napisał:
Wskażcie mi posła, który w ostatnich wyborach do sejmu zdobył na Lubelszczyźnie więcej głosów od Palikota.
2 wystarczy? proszę: 1. E. Kruk 2. I. Sierakowska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Udzielona Palikotowi nagana jest jedynie namiastką kary zupełnie nieadekwatną do czynu jakiego cię dopuścił. Chcąc uniknąć w przyszłości podobnych zachowań należy bezwzględnie wyeliminować Palikita z życia publicznego na stałe i być może poddać leczeniu w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym /gdzie już wcześniej podobno był/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość~ napisał:
Człowieku, jesteś tak przesiąknięty nienawiścią, że sam powinieneś się udać do dobrego psychiatry. Dochodzę do wniosku ,że jednak najwięcej hołoty jest po stronie PO. Kłamstwa , obelgi , wyśmiewanie, nienawiść itd itd , to właśnie Platforma. I kto tu dzieli Polskę ? WSTYD !!!!
Hej-niby uczony 'gość'-u!Ty też nosisz na swoim zadufanym łbie moherowy berecik?i na pewno wyznajesz jedyną słuszną prawdę Yara i tatusia rydzyka?Módl się o zrrowie,bo o rozum za późno!Chyba że dasz tatusiowi Tadziowi kupę szmalu,to może okadzi cię kadzidłem i poczujesz się wtedy lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ka napisał:
Hej-niby uczony 'gość'-u!Ty też nosisz na swoim zadufanym łbie moherowy berecik?i na pewno wyznajesz jedyną słuszną prawdę Yara i tatusia rydzyka?Módl się o zrrowie,bo o rozum za późno!Chyba że dasz tatusiowi Tadziowi kupę szmalu,to może okadzi cię kadzidłem i poczujesz się wtedy lepiej.
Szkoda, że nie posiadamy takich słów, by móc z durniami rozmawiać o mądrości.Człowieku, szmal w życiu nie jest najważniejszy- są inne wartości, których jak widać ty akurat nie posiadasz. Jesteś puchem marnym żyjącym z dnia na dzień i zatruwającym innym ludziom powietrze. Taki sobie chwaścik , który nie widzi nic oprócz czubka własnego nosa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdź czy nie mieszkasz na zadupiu... http://w481.wrzuta.pl/obraz/1b7LJS6JYKc/d*** .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
: rolleyes: A widziałeś Janusz by w więzieniach winnych trzymali przecież tam sami niewinni siedzą - pogadaj z nimi to się dowiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...