Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot nie odbiega od normy

Utworzony przez Gość, 13 maja 2008 o 19:53 Powrót do artykułu
Palikot nie odbiega od normy. Co jeszcze przyjmiemy za normę?...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Za 2800 kupił wyniki co na to prokuratura?? Od normy może nie dobiega ale zdrowy człowiek tak nie wygląda.
0
Jeżeli normą ma być podwyższony choresterol. że o wejściu w fuzję z urzędem marszałkowskim jako właściciel fundacji a zarazem poseł na Sejm RP to ja wole być nienormalny. "Patrz mój dobrotliwy Boże Na swój ulubiny ludek, Jak wychodzi rano w zboże Zginać harde karki z trudem. Patrz, jak schyla się nad pracą, Jak pokornie klęski znosi I nie pyta - Po co? Za co? Czasem o coś Cię poprosi: - Ujmij trochę łaski nieba! Daj spokoju w zamian, chleba! Innym udziel swej miłości! Nam - sprawiedliwości! ... ...Grzmijcie gniewem Wszyscy Święci! Handel lud zalewa boży, Obce kupce i klienci W złote wabią go obroże. Liczy chciwy Żyd i Niemiec Dziś po ile polska czystość; Kupi dusze, kupi ziemie I zostawi pośmiewisko... - Co nam hańba, gdy talary Mają lepszy kurs od wiary! Wymienimy na walutę Honor i pokutę! - Jeden naród, tyle kwestii! Wszystkich na raz - nie wysłuchasz! - Zadumali się Niebiescy W imię Ojca, Syna, Ducha... - Co nam hańba, gdy talary... " Jacek Kaczmarski - "Kantyczka z lotu ptaka"
0
"Kupił" je za 2008, baranie, bo tyle kosztuja badania. A tego człowieka na to stać. Zawsze może obciążyć państwo. Wyniki komentował też Religa, więc o co chodzi? Chociaż jest kontrowersyjnie, cos sie dzieje, ten człowiek przykluwa uwage. Moze troche pajacuje, ale dzieki temu zmusza do myślenia tych wszystkich prostakow, ktorzy nie rozumieja jego zabiegów. Probuje w sposob obrazowy im to wytlumaczyc. Jesli tego nie rozumiecie sami siebie szufladkujecie (ale rym )
0
No dobrze, ale gdzie są wyniki badań psychiatrycznych pana Palikota??? Te, opublkowame w artykule są niekompletne!
0
robert napisał:
No dobrze, ale gdzie są wyniki badań psychiatrycznych pana Palikota??? Te, opublkowame w artykule są niekompletne!
Wydaję się że Palikot nie potrzebuję robić badań psychiatrycznych. Według mnie jest to jak najbardziej sprawny umysłowo człowiek i jako jeden z nielicznych stara się walczyć z ze złem w tym kraju!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: