Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot pokazał jak się pije w kancelarii prezydenta (wideo)

Utworzony przez ~lublinianin~, 19 kwietnia 2009 r. o 15:00 Powrót do artykułu
Brawo Palikot dość bełkoczącego Kaczyńskiego ,który sam nie wie co gada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzienniku wyślij rano dzennikarza aby zobaczył jaki stolec robi palikot i czy ma wytrzeszcz oczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...agentów w sutannach, żeby nie było wątpliwości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spożywanie alkoholu w miejscu publicznym jest chyba objęte jakimś paragrafem ?? Może się mylę ale jak ja bym stanął w środku dnia z flaszką i zaczął ją pić to na 100% dostałbym co najmniej mandat. Czy to znaczy że u nas są równi i równiejsi ?? A może zgłosić to na policję pokazać nagranie telewizyjne i niech wystawią temu Panu odpowiedni mandat ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprostu Lubelszczyzna jest zaściankiem. Nie docenia wyrafinowania i pomysłowości Palikota która się przejawia w wielu foramach. Niestety pIs-OWCY, to banda osób zacofanych i ograniczonych, dl aktórych Jarosław K. jest góru, jak Rydzyk w radiu M. Co teki człowiek jak Jasrosław K. moze powiedziec jak skończył prawo Marksizmu i za granicą to najdalej był w... RFN. A wszystko co nowe i z zagranicy to złe. Co taki cżłowieczek co dopiero po 60 załozył sobie konto w banku, nie ma prawa jazdy, nie ma żony, nie ma dzieci i mieszka z mamą i kotem wie o życiu ?? No chyba tyle że wystarczyło aby ukraść księżyc !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No i dobrze. Do mnie Kobieta wpada raz na tydzień. I przecież nie będę ją prosił, żeby mi prała skarpetki. Każda sytuacja ma swoje zalety. O czerwonych już mi nic złego pisac się nie chce... bo lubię młodego Sierakowskiego Ale z Katolandem to przesadzasz. Wam zawsze dobrze było pod rządami waszych agentów
No tak ... pod rzadami moich agentow... szczegolnie ze mam 21 lat to sie naszkolilem tych agentow Ale tak na powaznie , Palikot dobrze robi ze wytyka jako jedyny polityk tych błaznów w kancelarii prezydenta , a poza tym.... naprawde dla mnie lepiej zeby lublin był kojarzony z Palikotem a nie dajmy na to z gosiewskim vel pinguni ... Nigdy sie nie nadziwie ludziom glosujacym na PiS... po prostu nie wypisuje jakis rzeczy obrazajacych ta partie , tylko sie dziwie ... jakim cudem mozna glosowac na partie ludzii zawistnych .... po prostu nie majacych pojecia o dyplomacji ... Zachowujacych sie jak carowie w obliczu poteg ekonomicznych na swiecie... Z Katolandem.... pokaz mi normalny kraj gdzie najwyzej usytuowani polityce chodza do jakis religijnych stacji i daja wywiady ksiezom , a nie jakims dziennikarzom z prawdziwego zdarzenia.... Najlepsze bylo to tez ze przypisywali sobie wzrost gospodarczy... no jaja doslownie , rece mi opadaly, 16 lat na to pracowały poprzednie rzady... kupa pracy w to wlozyli , a jak przyszedl czas na wciananie plonow ich pracy , przyszedl yaro ( mieszka z mama przypominam ) , no i powiedzial , ze to wszystko dzieki niemu ! wielkiemu wodzowi ! po prostu musimy mu dziekowac na kolanach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kancelaria premiera przepiła 70 tysięcy Niezły wynik. Od momentu objęcia funkcji premiera przez Tuska: 70 tysięcy złotych - tylko na alkohol. Kto, co i gdzie pije? Źródło: forum Jak wytłumaczyła gazecie kancelaria premiera - cały zapas napojów z procentami służy do celów reprezentacyjnych. Zamawiano tylko wino, które potem trafia na stoły podczas rozmaitych uroczystości. Jak wiadomo, bez wina nie ma dyplomacji. A do posiłków można podawać tylko taki alkohol. Ulubiony trunek Polaków - wódkę - spożywa się podczas takich przyjęć bardzo rzadko. Ze premierowskiej kolekcji wypito już 42 tys. zł. Reszta czeka na odpowiednie okazje. Kancelaria nie chciała jednak zdradzić, jakie to wina. Mogłoby to więc być 1400 butelek po 50 złotych każda lub odwrotnie - 17,5 butli po 4 złote. Wino marki wino. Co prawda, nie udzielono informacji jakie dokładnie to trunki, ale my wiemy swoje. Nie oszukujmy się - czy premiera Rosji, czy prezydenta Zimbabwe, zawsze gości podejmuje się wyrobami najlepszej jakości. A w dyplomacji to element bardzo ważny - i jesteśmy pewni, że kancelaria Tuska serwuje przednie marki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała Polska gratuluje Lublinowi posła. Też macie po lateksowym kmiecie? Dawajcie do nas swoje laski to im pokażemy jak to jest w realu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin.com.pl napisał:
Może Cię to zdziwi, ale pisząc i to nie anonimowo, bierzemy w obronę kolegów z Dziennika Wschodniego: rzetelnie zrelacjonowali pewien fakt medialny i tyle. W artykule nie zawarli żadnej swojej opinii, ani komentarza. Z komentarzami można sie nie zgadzać, trudno jednak dyskutować z faktami. My istotnie nie piszemy o konferencji posła Palikota, ale dlatego, że koncentrujemy się na wybranych zagadnieniach. Naszą internetową gazetę "robi" kilka osób, a Dziennik zatrudniając kilkudziesięciu dziennikarzy, jest w stanie pisać niemal o wszystkim. pozdrawiamy Ciebie "Gość"-u i redakcję Dziennika ps. musimy zmartwić niektórych internautów: nie istnieje generalnie coś takiego jak "zakaz spożywania alkoholu w miejscach publicznych". Ustawa z 1982 roku w wychowaniu w trzeźwości ( i nowelizowana już ze 100 razy) mówi natomiast o zakazie spożywania alkoholu w miejscach "zabronionych". nie wdając sie w szczegóły miejsca te są określane przez władze lokalne. Czy Plac po Farze jest takim miejscem, trudno zgadnąć, chociaż podejrzewamy, że tak. Więcej wyjaśnień znajdziecie tutaj: http://e-prawnik.pl/wykroczenia/spozywanie...dzi,prawo-karne
Czyli jak? mogę od jutra walić gaz pod kamienicą Paligłupa z chłopakami za friko? Dla mnie bomba niech mi ktoś skoczy!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahaha nie no ludzie trzymajcie mnie , ludziom z pis-dy tak baaaaaardzo przeszkadza ze ktos cos wypil w miejscu publicznym , hahahaha . Sami nie piliscie ? HIPOKRYCIIII !, Batmani normalnie , skoro jestescie tacy madrzy to zawsze jak kogos zobaczycie w miejscu publinczym pijacego to zwroccie mu uwage
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piwosz , won chamku z PO, jam z Kaliny, a nie z PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Piwosz , won chamku z PO, jam z Kaliny, a nie z PIS.
Tak to Cie boli z ta małpeczka buraku ? no po prostu batman , zaloz stroj super bohatera w takim razie i fruwaj po saskim karzac tych ktorzy tam teraz spozywaja alko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ten człowiek jest chory i kompromituje nasze miasto. Dziwię się , że dziennikarze pokazują te brednie. Media też prezentują ten sam poziom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy to chamskie "zagrywki" nazywa się happeningiem? Czy każde publicznie dokonane przestępstwo można sobie nazwać happeningiem i jest się już bezkarnym? Gdyby pan Palikot zgwałcił albo pobił publicznie kogoś i nazwał to happeningiem - to też byłoby ok? To , że ma pieniądze na mandaty i celowo dopuszcza się wykroczeń i łamania prawa świadczy o jego zepsuciu moralnym i niegodnym pełnieniu funkcji posła. Pokazuje społeczeństwu , że jest ponad prawem i za pieniądze może robić co chce. Takim zachowaniem okazuje wyższość i pogardę dla innych. I cynicznie śmieje się z tych co mu jeszcze ufają , znając zasadę reklamy , że naiwny kupi nawet g... w ładnym papierku. Panie Palikot: mądrych ludzi pan już nie nabierze ale głupich i naiwnych, jeszcze trochę zostało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie cierpie wyzywac ludzi, ale palikot to przyglup. po jest partia Przyglupow Oszolomow. Gdzie w normalnym kraju pozwolono by przyglupowi tak obrazac bez zadnej konsekwencji? Tylko w kraju rzadzonym przez Przyglupow Oszolomow. Co za banda niszczaca Polske i Polakow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto mój komentarz na to wszystko: UHHHHA HA HA HA !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się, to wszystko - ta cała szopka z Palikotem, Prezydentem - wszystko to jest śmiechu warte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachowanie Palikota to nie żadne wyrafinowanie (jak pisze internauta) ani inne wyższe formy zachowań- to raczej wyrachowanie. Zaczynam się zastanawiać jaki cel ma Palikot, bo nie robi on wrażenia społecznika przejętego do głębi losem narodu. Na mnie ten pan robi wrażenie zdeterminowanego do ostatka. Co może go tak nakręcać? No cóż, finansowo osiągnął już chyba wszystko co mógł, odnowił też rodzinę a na lubelskim podwórku i tak jest już bogiem. Został chyba tylko stołek Prezydenta. Nie zastanawia nikogo dlaczego ten pajac czepił się L. Kaczyńskiego jak pijany płotu?. Przecież Jarosław jest o wiele ostrzejszy w wypowiedziach i działaniu więc gdyby chodziło o walkę polityczną to raczej on byłby atakowany - a nie jest. Tym bardziej, że nawet jeśliby Prezydent miał jakieś zarzucane mu problemy, to przecież nigdy nie było tego widać (w przeciwieństwie do poprzednika na stołku). Co więc kogoś może obchodzić słabość, która nie ma przełożenia na działanie?. To osobista wojna Palikota i nic więcej. Zostaje więc apel do kołtunów wpatrzonych w mamonę: Palikot na Prezydenta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwykły kudyś i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do samolotu nie wolno wnosić napojów w szklanych opakowaniach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...