Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot: Prezydent jest niestabilny emocjonalnie

Utworzony przez Palikom?, 6 sierpnia 2008 o 13:08 Powrót do artykułu
Kto to jest "Palikom", czyli osoba dwa razy zacytowana w tekście?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Palikot stawia niezbyt wygodne pytania głowie państwa a ta głowa zachowuje się za przeproszeniem jak d...pa. Pytać o stan zdrowia prezydenta każdy może, a dąsy, uniki i ataki na pytającego tylko potęgują podejrzenie, że ze zdrowiem prezydenta jest coś nie tego... janostrzyca.bloog
0
Pan Palikot powinien sam jak najszybciej skorzystac z porady lekarza specjalisty. Po p-osle Lepperze jest drugim kandydatem na kaftan bezpieczenstwa i kliniczne leczenie.
0
Niewyksztalcone chamstwo z PO atakuje i nie patrzy na to, ze narud jest jak jeden jedyny maz za Panem prezydentem i za wiara ojcow i matek naszych i za kosciolem jedynym katolickim naszym narodowym i polskim. Zamiast siac ogolna milosc i wyrozumienie do socjalnie skrzywdzonych i tych wszystkich pokszywdzonych rodakow naszych i Polakow prawdziwych, to chamstwo bez szkol i bez wiedzy zadnej ogolnej pluje i szabroj i wyszydza i najgorszej to ze sie chamstwo smieje. A do kosciolu nie chodza i nie daja wiary w ojcow kosciola i Pana naszego boga tez nie daja wiary. Taki pielikot, to tesz taki bez uczucia wiary i prawdy przenajswietszej i prawdziwej polskiej jest i bez zadnych szkol. A wielkiego mondrale udaje i popluwa i pluje. W morde takich lac trzeba i molosci uczyc i zasiewania roznych dobroci dla pokrzuywdzonych i dla biednych tez i dla Polakow. Zabrac im te zrabowane dobroci co to na nich siedza i lac po mordach az przeproszom i ukajaja sie przed prezydentem i ludzmi z wielkim sercem, co to chcieli jak to PiS poczynic zmiany i dobro dla wszystkich.
0
Psychiatra badając rządzących POpaprańców stwierdzi jednoznacznie zaawansowaną wściekliznę,która zaraża.Ratujcie Polskę.
0
Palikom? napisał:
Kto to jest "Palikom", czyli osoba dwa razy zacytowana w tekście?
Nie zerkając na cytowania domyslam się że chodzi o Paligłupa...
0
Nowa funkcja Palikota: "naczelny plotkarz RP?" Ciekaw jestem, od czego tym razem odwraca uwagę społeczeństwa ten rozchwiany emocjonalnie działacz PO?
0
Kazimierz napisał:
Niewyksztalcone chamstwo z PO atakuje i nie patrzy na to, ze narud jest jak jeden jedyny maz za Panem prezydentem i za wiara ojcow i matek naszych i za kosciolem jedynym katolickim naszym narodowym i polskim. Zamiast siac ogolna milosc i wyrozumienie do socjalnie skrzywdzonych i tych wszystkich pokszywdzonych rodakow naszych i Polakow prawdziwych, to chamstwo bez szkol i bez wiedzy zadnej ogolnej pluje i szabroj i wyszydza i najgorszej to ze sie chamstwo smieje. A do kosciolu nie chodza i nie daja wiary w ojcow kosciola i Pana naszego boga tez nie daja wiary. Taki pielikot, to tesz taki bez uczucia wiary i prawdy przenajswietszej i prawdziwej polskiej jest i bez zadnych szkol. A wielkiego mondrale udaje i popluwa i pluje. W morde takich lac trzeba i molosci uczyc i zasiewania roznych dobroci dla pokrzuywdzonych i dla biednych tez i dla Polakow. Zabrac im te zrabowane dobroci co to na nich siedza i lac po mordach az przeproszom i ukajaja sie przed prezydentem i ludzmi z wielkim sercem, co to chcieli jak to PiS poczynic zmiany i dobro dla wszystkich.
Myślę że każdy parlamentarzysta będzie wiedział jak napisać "NAR Ó D"!
0
cegła napisał:
Nowa funkcja Palikota: "naczelny plotkarz RP?" Ciekaw jestem, od czego tym razem odwraca uwagę społeczeństwa ten rozchwiany emocjonalnie działacz PO?
I na tym właśnie powinniśmy się skupić. Należy teraz bacznie obserwować, słuchać, analizować poczynania "naszej góry", bo pan Palikot stał się znów bardzo aktywny po linii ON - ZDROWIE PREZYDENTA.
0
Prezydent jest niestabilny emocjonalnie" napisał "BARDZO STABILNY EMOCJONALNIE poseł. Rozbawiło mnie to do łez - z rozpaczy, dokąd ta farsa będzie trwała.
0
No cóż musi błazen do końca odegrać powierzoną mu rolę...........Pan Palikot zamiast zajmować się poważnymi sprawami np; takimi ,żeby ludziom żyło się lżej -bardziej interesuje się stanem zdrowia PREZYDENTA). Palikot wiadomym jest ,o co tak właściwie Ci chodzi, więc daruj sobie człowieku ,zostaw w spokoju PREZYDENTA i rób to ,co obiecywałeś m.in. ,,Tanie Państwo".
0
Palikot to szołmen choć z tymi problemami Kaczyńskiego może coś być, jeśli ta plotka jest prawdziwa to był by to już 3 przypadek kłopotów żołądkowych Prezydenta (pierwszy był przy okazji kartofli w niemieckim brukowcu).
0
zarys napisał:
Palikot to szołmen choć z tymi problemami Kaczyńskiego może coś być, jeśli ta plotka jest prawdziwa to był by to już 3 przypadek kłopotów żołądkowych Prezydenta (pierwszy był przy okazji kartofli w niemieckim brukowcu).
Przepraszam, a ciebie wtedy brzuch nie zabolał, jak jakiś niemiecki brukowiec obraża także i ciebie przecież, bo to Prezydent Twojego Kraju został tak nazwany. I mniejsza o to, czy go (prezydenta) lubię czy nie.
0
"Kazimierz", "epoka21", "cegla", "Aga"....coz za cudowna i ....mondra..(cytat z Kazimierza) grupa wsparcia wszystkich genialnych mysli Lecha i Jacka Pierzolotow Kaczynskich. Kazimierz w zupelnosci odzwierciedla Wasz poziom, pozycje spoleczna i opiniotworcza. Serdeczne gratulacje.
0
~Monika~ napisał:
"Kazimierz", "epoka21", "cegla", "Aga"....coz za cudowna i ....mondra..(cytat z Kazimierza) grupa wsparcia wszystkich genialnych mysli Lecha i Jacka Pierzolotow Kaczynskich. Kazimierz w zupelnosci odzwierciedla Wasz poziom, pozycje spoleczna i opiniotworcza. Serdeczne gratulacje.
Jakoś nie zauważyłam, żebym broniła i wychwalała "genialnych mysli" kgokolwiek. I jeszcze jedno, ty, droga Moniko w swoim zaślepieniu nawet nie wiesz o czym i o kim piszesz, (spójrz na moje pierwsze zdanie) + jeszcze jeden dowód :" Lecha i Jacka " ,ja o niejakim Jacku nie słyszałam. Moja rada, zejdź na ziemię, otrząchnij się z zawirowań, jakie przysporzyła nam PO ( PO kontra PiS; Palikot (a w rzeczywistośći Tusk) kontra Prezydent; i za wszelką cene - najlepiej WSZYSCY kontra Kaczyńscy. Patrz przez pryzmat AKTUALNEJ SYTUACJI TWOJEGO KRAJU, a nie zamotałaś się w tym show i szlag cię trafia, że są inni, którzy myślą bo widzą coś innego. Mają przecież do tego prawo. A ty mobilizuj swoich niech piszą, piszą i piszą na forum w twojej konwencji.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: