Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chcesz się sądzić - a gdzie katolicka miłość bliźniego Folkatko,pragniesz odwetu, nie wstyd Ci, chcesz się mścić? To, ze jesteś osobą niespełnioną i swoje kompleksy odreagowujesz w necie - nie jest żadną  obrazą.Nie strasz,nie strasz, bo się ........ .Wyluzuj - pozdrawiam - Twoja As..
Dobrze się czujesz, zakompleksiona istoto? To, że jesteś osobą niespełnioną - nie jest żadną obrazą - chcesz się sądzić - proszę bardzo,wszyscy dowiedzą się kim naprawdę jesteś - ośmieszasz się!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze się czujesz, zakompleksiona istoto? To, że jesteś osobą niespełnioną - nie jest żadną obrazą - chcesz się sądzić - proszę bardzo,wszyscy dowiedzą się kim naprawdę jesteś - ośmieszasz się!!!
I jeszcze jedno.Nawet, jeśli wygrasz w sądzie - pozostanie Ci na zawsze(!) uczucie niespełnienia oraz poczucie winy, że kierowałaś się żądzą odwetu - to przecież nie po chrześcijańsku sądzić się z kimś - trzeba wybaczać winy, prawda? Twoja zawsze, jak najlepiej życząca Ci - Twoja znajoma - As.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już Ci tłumaczyłam. Nie kieruje sie chęcią odwetu. Zło musi zostać ukarane i to jest jak najbardziej chrześcijańskie. Pozdrawiam. Chcesz namiary na dobra papugę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już Ci tłumaczyłam. Nie kieruje sie chęcią odwetu. Zło musi zostać ukarane i to jest jak najbardziej chrześcijańskie. Pozdrawiam. Chcesz namiary na dobra papugę?
Widzisz, Ty nie potrafisz dyskutować, ja jestem zło? Kto Ci dał prawo tak sądzić-to jest typowe dla takich fanatyków jak Ty niepotrafiających myśleć. Pozdrawiam! i nie odgrażaj się sądem - ośmieszasz się tylko Ty zakompleksiona istoto!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdzie nie napisałam ze jesteś złem, ty jako osoba. Złe jest tylko Twoje postępowanie, godzące bezpośrednio w moje dobra osobiste. Czekałam cierpliwie aż znudzi ci sie wypisywanie tych bredni na mój temat. Trwało to już zbyt długo, i muszę to jakoś przerwać. Nie jest przyjemnie być obiektem czyjejś słownej nawalanki. Myśle ze dobrze wiesz o co mi chodzi, udajesz tylko głupia żeby sie ze mną podroczyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdzie nie napisałam ze jesteś złem, ty jako osoba. Złe jest tylko Twoje postępowanie, godzące bezpośrednio w moje dobra osobiste. Czekałam cierpliwie aż znudzi ci sie wypisywanie tych bredni na mój temat. Trwało to już zbyt długo, i muszę to jakoś przerwać. Nie jest przyjemnie być obiektem czyjejś słownej nawalanki. Myśle ze dobrze wiesz o co mi chodzi, udajesz tylko głupia żeby sie ze mną podroczyc
Twoje dobra osobiste? Bardzo cię lubię, ale żal mi Cię droga Folkatko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi tez Cię żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...