Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot: Wygrana Biedronia pozytywna wizerunkowo dla Polski

Utworzony przez Kurcze, 1 grudnia 2014 r. o 17:29 Powrót do artykułu
Buaaaa.Ha, ha, ha.Wazelina bedzie miala popyt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To raczej porażka normalności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybraliście go na prezydenta Słupska, teraz uważajcie na swoje dupska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga! Na basenach w Slupsku nie schylać się pod prysznicem, gdy upadnie mydło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wam żal doopę ściska. hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
im durniej - tym lepiej. Świat zmienia się w przykrą farsę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, gratuluję wyboru. A w maju wybory prezydenta.Pani/pan A.Grodzka na prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspinaczka Biedronia na plecach  Palikota?   Niezbyt  dobrze Mu to wróży. I pocieszenie od  Palikota? Samym poparciem i pocieszeniem  Palikota  niewiele zdziała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz ryzyko się pokazać w Słupsku, skoro ponad połowa mieszkańców to "homo nie wiadomo".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRZEBA SŁÓPSK ZMIENIC W PEDALKOWO I PO SPRAWIE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam nic nie kupie z miasta pederastow, czasem się zdarzało na allegro, teraz to przeszłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam nic nie kupie z miasta pederastow, czasem się zdarzało na allegro, teraz to przeszłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy XXI wiek swiat idzie do przodu a Wy widze zatrzymaliscie sie napewnym etapie i ani rusz!Mam rodzine i nie chcialabym zeby moje dzieci byly kiedys tak uprzedzone i zle nastawione do odmiennosci dzis zyjemy w wolnym kraju i to ludzie Go wybrali wiec chyba zasluzyl sobie.Ja osobiscie czlowieka lubie i szanuje jego orientacja nie ma nic do rzeczy kazdy ma prawo do zycia,do zycia tak jak chce ciekawe co zrobilibyscie gdyby wasze dziecko okazalo sie "inne" co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRZEBA SŁÓPSK ZMIENIC W PEDALKOWO I PO SPRAWIE...
Spoko,to tylko próba i ciśnienie na odbytnicę !!!  ile jest w stanie wytrzymać,bu,ha,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRZEBA SŁÓPSK ZMIENIC W PEDALKOWO I PO SPRAWIE...
Spoko,to tylko próba i ciśnienie na odbytnicę !!!  ile jest w stanie wytrzymać,bu,ha,ha,ha.  
Mamy XXI wiek swiat idzie do przodu a Wy widze zatrzymaliscie sie napewnym etapie i ani rusz!Mam rodzine i nie chcialabym zeby moje dzieci byly kiedys tak uprzedzone i zle nastawione do odmiennosci dzis zyjemy w wolnym kraju i to ludzie Go wybrali wiec chyba zasluzyl sobie.Ja osobiscie czlowieka lubie i szanuje jego orientacja nie ma nic do rzeczy kazdy ma prawo do zycia,do zycia tak jak chce ciekawe co zrobilibyscie gdyby wasze dziecko okazalo sie "inne" co?
Gdyby się tak okazało,to należy szybko utylizować,to POwinno się dziać z urzędu,w żaden sposób nie można dopuścić aby to się rozPOwrzechniało !!!!  to tak jak z Ebolą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę ci beti żeby twoje dzieci były pedałami i lesbami.  
Mamy XXI wiek swiat idzie do przodu a Wy widze zatrzymaliscie sie napewnym etapie i ani rusz!Mam rodzine i nie chcialabym zeby moje dzieci byly kiedys tak uprzedzone i zle nastawione do odmiennosci dzis zyjemy w wolnym kraju i to ludzie Go wybrali wiec chyba zasluzyl sobie.Ja osobiscie czlowieka lubie i szanuje jego orientacja nie ma nic do rzeczy kazdy ma prawo do zycia,do zycia tak jak chce ciekawe co zrobilibyscie gdyby wasze dziecko okazalo sie "inne" co?
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zwolennikiem PIS i gratuluje mu sukcesu 2.Zaleta Biedronia to on nie walczy z Krzyżem ,a sprawy osobiste co robi w domu to jego prywatna sprawa ,ważne że nie zmusza drugich osób na siłę lub ze wzgledów ekonomicznych .Podobne poglondy ma była posłanka PIS pani Wróbel z Radomia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zwolennikiem PIS i gratuluje mu sukcesu 2.Zaleta Biedronia to on nie walczy z Krzyżem ,a sprawy osobiste co robi w domu to jego prywatna sprawa ,ważne że nie zmusza drugich osób na siłę lub ze wzgledów ekonomicznych .Podobne poglondy ma była posłanka PIS pani Wróbel z Radomia
Wróbel czy Grodzka z Pcimia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zwolennikiem PIS i gratuluje mu sukcesu 2.Zaleta Biedronia to on nie walczy z Krzyżem ,a sprawy osobiste co robi w domu to jego prywatna sprawa ,ważne że nie zmusza drugich osób na siłę lub ze wzgledów ekonomicznych .Podobne poglondy ma była posłanka PIS pani Wróbel z Radomia
Wróbel czy Grodzka z Pcimia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...