Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot: Wykończyć Rydzyka!

Utworzony przez NIE PO !, 23 grudnia 2007 r. o 16:26 Powrót do artykułu
zniszczenie RM jest nieuniknione
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz Dupalikot napisał:
Jedyny człowiek, który w dwa miesiące pogrążył lubelsczyznę. A opluwanie Rydzyka, wibropokaz , miłość do gejów i sld to naprawdę nie są wyczyny godne posła nawiększej partii w parlamencie. Nie wiem czym tu się podniecać. Chyba nie za takie show zebrał tyle głosów. Niech lepiej pokaże co mądrego zrobi dla Lublina bo póki co skacze po wszystkich kwiatkach tylko nie tych istotnych. A czas leci. A ty tępy kolego masz chyba jakieś kompleksy z tym KULem, co nie dostałeś się do technikum??
Dla mnie UBek i czarny to ta sama chołota(dyktat, władza,kasa)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mario napisał:
A ja podziwiam Palikota za Rydzyka i za komendantów policji. Jest dla mnie gościem za to co zrobił, że się nie boi, ma w d.... koniunkturalizm. A wy jesteście żałośni, bo głupio wam, że ktoś mający coś do powiedzenia i dostęp do mediów potrafi głośno poruszać niepopularne tematy.
A mądry ty jesteś?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
evo napisał:
Jeśli mając 19 lat mogę śmierdzieć ubekiem lub ormowcem to niech tak będzie. Ta "hiena" bez żadnego skrępowania doi biednych emerytów i rencistów, którzy myślą, że w ten sposób Bogu służą - tymczasem służą tylko chorym wymysłom tego maniaka. Pieniądze na stocznię poszły??
Mówią, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Gdybyś pojechał, zobaczył, posłuchał ludzi w twoim wieku korzystających(a chyba prawa wyboru do tego z własnej woli im nie odmówisz) z tych chorych Jego wymysłów(WSKSiM) to byłbys bardziej wiarygodny w swoich osądach. Ile wpłaciłeś na ratowanie stoczni. Ja wpłaciłem 10 złotych i dałem świadectwo udziałowe. Wcale tego nie żałuję i do nikogo nie mam pretensji. Jak przeżyjesz drugie 19 to może coś zrozumiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O.Rydzyk i polityk Palikot to dwa przypadki kliniczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE PO ! napisał:
WYKOŃCZYĆ TAK !! ALE PALIKOTA ZA SWOJĄ GŁUPOTĘ !! WSTYD ze lubelszczyzna ma tagiego posła
Raczej wstyd że Polska ma takiego duchownego jak O. Rydzyk!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
Jedno słowo przychodzi mi na myśl o tym człowieku (Palismrodzie) : IDIOTA
Chyba jesteś słuchaczem radia Ma Ryja? Tuby ciemnych Ludzi! nie potrafiących samodzielnie myśleć, to znaczy MOCHERóW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE PO ! napisał:
WYKOŃCZYĆ TAK !! ALE PALIKOTA ZA SWOJĄ GŁUPOTĘ !! WSTYD ze lubelszczyzna ma tagiego posła
ciebie pisiorowy tępaku wykończyć a nie Palikota. Tak tzrmaj panie Palikot, tak trzymaj. Trzeba się wreszcie rozprawić z czarną mafią z torunia Pisorów rozliczyć zero do więzienia kaczki na grill
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kermid napisał:
... a w interesie PO powinno być " wykończenie " Palikota!!!!!!!! Nie jestem zwolennikiem Rydzyka , ale to co bredzi Palikot zbiera na wymioty.......
jak czytam takiego kermita jak ty to się zbiera na wymioty. Palikot jest odważny i dlatego was smrody szczypie w oczy bo wy ze strachu zesralibyście się w majty. wibratorów uzywacie pod kołdrą, na policję plotkujecie po cichun bo strach was ogarnia smrody. Palikot na Premiera. a wszystkie wszy co się wstydzą lubelszczyzny won na kible do Irlandii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anlucky napisał:
O.Rydzyk i polityk Palikot to dwa przypadki kliniczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...