Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Partia Pajaców i Kabareciński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi Tego człowieka. powinien już dawno się usunąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, kto to ten kaczynski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech on sobie łeb zmieni lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma rację Palikot!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tonący brzytwy się chwyta, jego partia jak i on sam- odchodzi w polityczny niebyt. Samym PR-em rządzić nie można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek z chorą głową. Myśli ,że jeszcze znajdzie popleczników poprzez takie kretyńskie postępowanie-jak małe dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż miejska powinna knura złapać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ściana wschodnia przeprasza za tego świńskiego ryja,za tą lateksową pałę,za to że to na naszej ziemi ulęgła się taka Qurewsko ,czerwona szmata,przynosi wstyd całemu regionowi,inwestorzy tu nie inwestują a ci co byli to opuszczają ten region,wszystko zanika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikotowi bije w dekiel i myślę,że warto mu zarezerwować miejsce w szpitalu abramowickim.A po śmierci na grobie prawdopodobnie psy mu kaczeńce postawią.On należy do kilkuprocentowej grupy urodzonych ,co całe życie ludziom szkodzą.Większość z nich ginie ,ale zobaczymy co będzie z psycholem z Biłgoraja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikotowi bije w dekiel i myślę,że warto mu zarezerwować miejsce w szpitalu abramowickim.A po śmierci na grobie prawdopodobnie psy mu kaczeńce postawią.On należy do kilkuprocentowej grupy urodzonych ,co całe życie ludziom szkodzą.Większość z nich ginie ,ale zobaczymy co będzie z psycholem z Biłgoraja!
Nie wiem czy jakikolwiek pies chciałby się odejszczać na jego grób,tyle krzywdy co wyrządził,buc jeden,konfident !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tylko mnie się wydaje, że Palikot ordynarnie grozi Macierewiczowi, Kaczyńskiemu i Ziobrze w swoich spotach wyborczych? Czy tylko mnie przeszkadza, że komentuje brak dokonań rządu PO tak, jakby sam nigdy w nim nie był umoczony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idiota !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kabaciński gówniarzu robisz wszytsko co każe ci palikot bo dobra kase drzesz z naszego państwa!! gówniarz na posyłki, tyłek mu podetrzyj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zapłaci za prace przy przywróceniu tabliczki z nazwą placu do stanu pierwotnego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest już zespół gotowy do przeszczepu głowy - ciekawe czy byłby zainteresowany przeszczepić świński ryj Palikotowi ? Dzieło byłoby skończone . Palikot nie musiałby nosić łba pod pachą - miałby go na karku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem krotko: czy warto sobie durniem zaprzątać głowę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plac Kosmokwaków by pasował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fantastyczny wywiad z dziennikarką reżimowej telewizji ;) https://vimeo.com/126152247
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze idiet nie leczy się w Abramowicach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...