Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak dla mnie to może być nawet Jarosława Kaczyńskiego tylko żebym zarabiał zamiast obecnych 1200zł przy 20 letnim starzu pracy z 5000zł to może być nawet ul.Palikota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to wg Palikota wygląda demokracja.Abramowice stoją dla tego załamasa otworem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czo ten palikot to ja nawet nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pajac ten Palikot i tyle. Mimo tego że uważam że Kaczyński był złym prezydentem i chorym człowiekiem to nie powinno zmieniać się NA WŁASNĄ RĘKĘ nazw placów na PLAC UNII EUROPEJSKIEJ która jest ŻYDOWSKIM WYMYSŁEM POMAGAJĄCYM TYLKO KONTROLOWAĆ WIĘKSZY OBSZAR BANKIEROM. Sprawe mu wytoczyć za takie zachowanie i niech spier**** do Brukseli im ŻYDOM DUPE LIZAĆ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ściana wschodnia przeprasza za tego świńskiego ryja,za tą lateksową pałę,za to że to na naszej ziemi ulęgła się taka Qurewsko ,czerwona szmata,przynosi wstyd całemu regionowi,inwestorzy tu nie inwestują a ci co byli to opuszczają ten region,wszystko zanika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...