Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot znieważył prezydenta? (wideo)

Utworzony przez wiewióra, 23 lipca 2008 r. o 07:50 Powrót do artykułu
Nie rozumiem dlaczego p. Gowin przeprasza za wypowiedź posła Palikota, który ma absolutną rację nazywając prezydenta chamem. Uważam że Lech Kaczyński kompromituje całą Polskę już od ponad dwóch lat i powinien jak najszybciej ustąpić ze stanowiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo Gowin to kryptopisior.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lulin będzie kojarzył się teraz z.....głupkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż - głupi naród wybrał obu, a to tak jakby kupić psa, który wcześniej czy poźniej zagryzie właściciela. Mówcie co chcecie, ale w tym przypadku trzeba było jednak słuchać Wałęsy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO TO TANIE WINA MOGĄ Z człowieka ZROBIĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z posłem Palikotem.Przerost ambicji naszego PANA PREZYDENTA widać na każdym kroku.Tak samo postępuje jego braciszek pan Jarosław.Tylko oni mają monopol na prawdę i rację,podobnie jak niejaki pan Jacek Kurski,który z powodzeniem uskutecznia"FALANDYZACJE WIADOMOśCI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ro napisał:
Lulin będzie kojarzył się teraz z.....głupkiem
z głupkiem takim jak ty, a nawet deb***em..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram posła Palikota. Nikt inny nie ma odwagi mówić publicznie ( w mediach ) prawdy na temat pana Prezydenta. BRAWO BRAWO PANIE POŚLE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAN Palikot ma ZAWSZE RACJę, ja też się z nim zgadzam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
epoka 21 napisał:
CO TO TANIE WINA MOGĄ Z człowieka ZROBIĆ
A według ciebie drogie wina powodują mądrość i dodają intelektu???????? Proponuję pić samogon-trunek spożywany przez 38%społeczeństwa a mimo wszystko to społeczeństwo ma zdrowe osądy.Drogie trunki powodują hemorojdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do antydeb***a. NIKT Cię nie obraża więc i ty nikogo nie obrażaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
epoka 21 napisał:
CO TO TANIE WINA MOGĄ Z człowieka ZROBIĆ
a drogie wina powodują samą szlachetność jak u pana Rydzyka i Jankowskiego.Proponuję pić samogon-wtedy będzie zdrowiej na umyśle i osąd będzie trafniejszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel napisał:
Do antydeb***a. NIKT Cię nie obraża więc i ty nikogo nie obrażaj.
a co Ciebie ta strasznie obraziło???Wiadomo od zawsze,że prawda kole w oczy i jest bardzo niewygodna.Przeciwne racje wytłumaczą z powodzeniem panowie Mularczyk,Gosiewski,Kurski,Kowal-jakoś pani Szczypińska nic nie mówi-pewnie chora lub PODPADła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aab napisał:
a co Ciebie ta strasznie obraziło???Wiadomo od zawsze,że prawda kole w oczy i jest bardzo niewygodna.Przeciwne racje wytłumaczą z powodzeniem panowie Mularczyk,Gosiewski,Kurski,Kowal-jakoś pani Szczypińska nic nie mówi-pewnie chora lub PODPADła.
Chyba mogę mieć odmienne zdanie czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pacierzu jest: Będziesz miłował...... To samo powinno dotyczyć i "prezydęta" z kaczej łaski !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I taki prostak, filozof z Bożej łaski, któremu kasa już całkiem w bani pomieszała, śmie znieważać głowę państwa i w dodatku przynosić wstyd Lubelszczyźnie....Można krytykować Kaczyńskiego, ale są do tego argumenty merytoryczne, a nie inwektywy. Choć jak patrze na zdjęcie Palisierściucha to same inwektywy przychodzą mi głowy, których sobie oszczędzę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiewióra napisał:
Nie rozumiem dlaczego p. Gowin przeprasza za wypowiedź posła Palikota, który ma absolutną rację nazywając prezydenta chamem. Uważam że Lech Kaczyński kompromituje całą Polskę już od ponad dwóch lat i powinien jak najszybciej ustąpić ze stanowiska.
"nie rozumiem" to własciwe stwierdzenie w twoim przypadku. Obrażanie urzędującego prezydenta Polski to dla ciebie normalna sprawa??? Chyba tanie wina palikota wypaliły ci mozg. Pij dalej a na forum mniej pisz, bo sie kompromitujesz. Na szczescie twoje zdanie co do Prezydenta mozna włozyc tam gdzie słonce nie zagląda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel napisał:
Popieram posła Palikota. Nikt inny nie ma odwagi mówić publicznie ( w mediach ) prawdy na temat pana Prezydenta. BRAWO BRAWO PANIE POŚLE.
Taki jesteś pewien racji TWOJEGO MĄDREGO POSŁA, "który ma odwagę". To teraz wytłumacz mi, dlaczego PROKURATURA z urzędu wszczyna śledztwo w sprawie znieważenia PREZYDENTA RP - nie Lecha Kaczyńskiego? Czy tu rozumiesz różnicę pomiędzyPrezydentem RP a Lechem Kaczyńskim? Pan poseł Palikot , mimo swoje elokwencji - podobno ją posiada, - tej różnicy nie rozumie. Za wszelką cenę chce i znieważa Prezydenta myśląć o Lechu Kaczyński. Iście "filozoficzne podejśćie". I kto tu jest cha....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinek napisał:
"nie rozumiem" to własciwe stwierdzenie w twoim przypadku. Obrażanie urzędującego prezydenta Polski to dla ciebie normalna sprawa??? Chyba tanie wina palikota wypaliły ci mozg. Pij dalej a na forum mniej pisz, bo sie kompromitujesz. Na szczescie twoje zdanie co do Prezydenta mozna włozyc tam gdzie słonce nie zagląda
Nie wydaje mi się żeby ten user się kompromitował. Pisze prawdę. Pan Palikot raczej nie przynosi wstydu Lublinowi. Gdyby nie on pewnie połowa mieszkańców nie wiedziałaby gdzie leży to miasto. Czy inni posłowie robią coś lepszego dla lubelszczyzny? Nic tu się nie działo i nie dzieje. DO REDAKCJI DZIENNIKA WSCHODNIEGO? "Czy Janusz Palikot powinien zostać usunięty z Platformy po tym jak nazwał prezydenta chamem?" Wasze pytanie jest pewnego rodzaju manipulacją. Jesteście nieobiektywni i pytacie tylko o fragment wypowiedzi wyciągnięty z kontekstu. Pan Palikot powiedział, że prezydent jest chamem JEŻELI dziennik... DALEJ SOBIE PROSZĘ DOKŁADNIE CZYTAĆ I NIE PISAĆ GŁUPOT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STUDENT MIASTA LUBLIN napisał:
Nie wydaje mi się żeby ten user się kompromitował. Pisze prawdę. Pan Palikot raczej nie przynosi wstydu Lublinowi. Gdyby nie on pewnie połowa mieszkańców nie wiedziałaby gdzie leży to miasto. Czy inni posłowie robią coś lepszego dla lubelszczyzny? Nic tu się nie działo i nie dzieje. DO REDAKCJI DZIENNIKA WSCHODNIEGO? "Czy Janusz Palikot powinien zostać usunięty z Platformy po tym jak nazwał prezydenta chamem?" Wasze pytanie jest pewnego rodzaju manipulacją. Jesteście nieobiektywni i pytacie tylko o fragment wypowiedzi wyciągnięty z kontekstu. Pan Palikot powiedział, że prezydent jest chamem JEŻELI dziennik... DALEJ SOBIE PROSZĘ DOKŁADNIE CZYTAĆ I NIE PISAĆ GŁUPOT
Drogi STUDENCIE MIASTA LUBLIN, sama zastanawiałam się nad tym, jaką opcję wybrać w tej sondzie. Twoja "niezwykle mądra" wypowiedź pozwoliła mi podjąć decyzję. Skoro pan poseł jest żywą reklamą miasta Lublina, jak koziołek, zamek , brama krakowska, to broń Boże nie wyrzucajcie go, panowie i panie z PO. Toć to żal i strata dla reklamy Lublina. Nie ważne przecież, że pan poseł Lublin reklamuje poprzez chamstwo, wulgaryzm medialny (penisy i koszulki), Doda też twierdzio, że4 nie ważne co o tobie mówią lub piszą, grunt, że mówią i piszą. I jeszcze jedno, bardzo, ale to bardszo się cieszę, żenie mieszkam w Lublinie, bo bym się spaliła ze wstydu, że moje miasto tylko na taką reklamę stać. Wolałabym już stację kolejową - jak we Włopszczowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...