Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot znieważył prezydenta? (wideo)

Utworzony przez wiewióra, 23 lipca 2008 r. o 07:50 Powrót do artykułu
Errata napisał:
Drogi STUDENCIE MIASTA LUBLIN, sama zastanawiałam się nad tym, jaką opcję wybrać w tej sondzie. Twoja "niezwykle mądra" wypowiedź pozwoliła mi podjąć decyzję. Skoro pan poseł jest żywą reklamą miasta Lublina, jak koziołek, zamek , brama krakowska, to broń Boże nie wyrzucajcie go, panowie i panie z PO. Toć to żal i strata dla reklamy Lublina. Nie ważne przecież, że pan poseł Lublin reklamuje poprzez chamstwo, wulgaryzm medialny (penisy i koszulki), Doda też twierdzio, że4 nie ważne co o tobie mówią lub piszą, grunt, że mówią i piszą. I jeszcze jedno, bardzo, ale to bardszo się cieszę, żenie mieszkam w Lublinie, bo bym się spaliła ze wstydu, że moje miasto tylko na taką reklamę stać. Wolałabym już stację kolejową - jak we Włopszczowej.
Przepraszam za błędy i niedociągnięcia w tekście, zbyt szybko kliknęłam "Wyślij wiadomość", powinnam najpierw sprawdzić tekst, ale szkoda mi było czasu. Przepraszam jeszcze raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot to zwykły burak. Obciach dla lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się w 100% ze słowami Palikota. Małą zagadka: Kto powiedział Spie... Dziadu i Małpa w czerwonym? Czy tego typu słowa możemy uznać za chamskie? Bo moim zdaniem tak....
Ostatnio edytowany 23 lipca 2008 r. o 22:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RaPi napisał:
Zgadzam się w 100% ze słowami Palikota. Małą zagadka: Kto powiedział Spie... Dziadu i Mała w czerwonym? Czy tego typu słowa możemy uznać za chamskie? Bo moim zdaniem tak....
Ale to obraża prezydent a jemu wszystko wolno. Prezydent reprezentuje cały naród, a małpa w czerwonym to tylko jakaś tam małpa, jeszcze nie wiadomo czy na KACZORA głosowała. DLA MNIE TAKI KLAUN JAK pan kaczyński NIE JEST PREZYDENTEM I MAM TO W NOSIE CZY PAN PALIKOT NAZYWA GO CHAMEM CZY JESZCZE INACZEJ. MÓWI PRAWDĘ!! CO W TYM ZŁEGO??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studencie Miasta Lublin-z Ciebie jest taki student,jak z koziej d..py trąba. Ktoś już wcześniej pisał w komentarzu,że można darzyć sympatią lub antypatią Lecha Kaczyńskiego,ale nie można w ten sposób traktować PREZYDENTA . Czy się Tobie to podoba ,czy nie Lech Kaczyński został wybrany Głową Państwa w wyborach demokratycznych i należy mu się pełen szacunek. Cyt;,- Jedyne, co mogę powiedzieć, to "przepraszam". Przepraszam pana prezydenta - powiedział chwilę po wystąpieniu Palikota jego klubowy kolega Jarosław Gowin, który też był gościem TVN24. Jak dodał, spodziewa się "zdecydowanej reakcji" klubu PO w stosunku do Palikota....To kolejny nieobliczalny występ, który nie przystoi parlamentarzyście. Ja się od tego odcinam zupełnie. To już totalna recydywa... Wstyd mi za takiego posła i to jeszcze posła mojej koalicji - mówił Kłopotek.-.. Kiedy słyszę te wypowiedzi, muszę powiedzieć, że ideał sięgnął bruku - komentował wypowiedź Palikota Jerzy Wenderlich z SLD. ..Wiceszef klubu PO Grzegorz Dolniak powiedział,-jeśli Palikot użył takich słów, są one wysoce naganne i nie powinny mieć miejsca w języku polityki."..' Taką postawę przyjęli(koledzy Palikota) posłowie ,więc chyba mają rację ,nie sądzisz? Zresztą nie tylko wypowiedż ,ale i wygląd Palikota mówi sam za siebie....Od many,many,many -niektórym się we łbach przewraca. Wstyd mi ,że taki poseł Palikot jest reprezentantem mojego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STUDENT MIASTA LUBLIN napisał:
Ale to obraża prezydent a jemu wszystko wolno. Prezydent reprezentuje cały naród, a małpa w czerwonym to tylko jakaś tam małpa, jeszcze nie wiadomo czy na KACZORA głosowała. DLA MNIE TAKI KLAUN JAK pan kaczyński NIE JEST PREZYDENTEM I MAM TO W NOSIE CZY PAN PALIKOT NAZYWA GO CHAMEM CZY JESZCZE INACZEJ. MÓWI PRAWDĘ!! CO W TYM ZŁEGO??
DLA MNIE TAKI KLAUN JAK student miasta lublin NIE JEST studentem I MAM TO W NOSIE CZY PAN student NAZYWA siebie studentem miasta lublin CZY JESZCZE INACZEJ. - Podoba sie Tobie, internauto, ta marna parafraza??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest prywatna opinia posła, a jako taka ma charater subiektywny. Będziemy przepraszać, scigac i karać za posiadanie opinii nt. prezydenta ? bo wodzuś ma kompleksy ? To w takim wypadku kaczory powinni scigać znaczna cześc populacji tego kraju A róznego rodzaju wypowiedzi i wypociny kaczorów skłaniają do uzycia mocniejszych okresleń niż "cham".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
to jest prywatna opinia posła, a jako taka ma charater subiektywny. Będziemy przepraszać, scigac i karać za posiadanie opinii nt. prezydenta ? bo wodzuś ma kompleksy ? To w takim wypadku kaczory powinni scigać znaczna cześc populacji tego kraju A róznego rodzaju wypowiedzi i wypociny kaczorów skłaniają do uzycia mocniejszych okresleń niż "cham".
Naprawdę wierzysz w to co piszesz? To pogratulować. "to jest prywatna opinia posła, a jako taka ma charater subiektywny". Niech sobie ten twoj poseł ma opinie jak najbardziej subiektywne, tylko jest małe "ale" do twojej linni obrony. Jeżeli publiczne "prywatne i subiektywne wyrażanie opinii" odbywa się w telewizji TV24 to chyba nie jest to już zgodne z prawem Konstytucji, która zakazuje znieważać publicznie Głowę Państwa i inne osoby też. Jeżeli tak, to nazywasz "prywatne i subiektywne", to ja też chcę w taki "prywatny i subiektywny" sposób wyrazić się o swoich sąsiadach, współpracownikach, politykach, może o tobie.... Zakłamanie wielu z Polaków jest tak okropne, że aż żal. Normalna sprawa różnice polityczne, różnorodność postaw, upodobań, ale żeby taką zawiść w narodzie wytworzyć to trzeba manipulacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antydeb*** napisał:
z głupkiem takim jak ty, a nawet deb***em..........
Wystarczy już ,że jest co najmniej dwóch deb***i: Ty i ten za którym tak obstajesz....Chyba o dwóch za dużo,nie uważasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś z łęcznej napisał:
PAN Palikot ma ZAWSZE RACJę, ja też się z nim zgadzam
POWIEDZIAL TO - SZTUCZNY PENIS PALIKOTA !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
POWIEDZIAL TO - SZTUCZNY PENIS PALIKOTA !!!!!!!!!
Brawo SZTUCZNY PENISIE, jestem za a nawet przeciw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aga napisał:
Brawo SZTUCZNY PENISIE, jestem za a nawet przeciw.
Ja tez ,ja tez...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żmija napisał:
Ja tez ,ja tez...
Miło mi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie Palikot,to na tym forum nie mogłaby się udzielać społeczność wiejska lubelszczyzny,taka jak większość ,moich przedmówców. Dziękujcie Januszowi,że was natchnął do pisania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiks napisał:
Gdyby nie Palikot,to na tym forum nie mogłaby się udzielać społeczność wiejska lubelszczyzny,taka jak większość ,moich przedmówców. Dziękujcie Januszowi,że was natchnął do pisania.
A ty, "miastowy", to za przeproszeniem, skąd jesteś? Chyba jakieś kompleksy ci wyłażą? Najczęściej właśnie chamstwem się je nadrabia, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiks napisał:
Gdyby nie Palikot,to na tym forum nie mogłaby się udzielać społeczność wiejska lubelszczyzny,taka jak większość ,moich przedmówców. Dziękujcie Januszowi,że was natchnął do pisania.
A "miastowa kultura" wymaga, by wiedzieć, gdzie się stawia znaki interpunkcyjne, tz. przecinki, kropki... Powtórz zasady składni i interpunkcji, być miastowym to wyzwanie i odpowiedzialność...!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiks napisał:
Gdyby nie Palikot,to na tym forum nie mogłaby się udzielać społeczność wiejska lubelszczyzny,taka jak większość ,moich przedmówców. Dziękujcie Januszowi,że was natchnął do pisania.
hihihi-Chyba się zagalopowałeś kolego-to MIASTOWI atakują Palikota (pochodzi on ze wsi Biłgoraj k/Wysokiego),za jego CHAMSKIE wybryki. To ,że on obecnie mieszka w Lublinie (na Starym Mieście),nie oznacza ,że jest z miasta.....Zresztą jego wygląd i zachowanie mówią same za siebie...Daj sobie na luz człowieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel napisał:
Popieram posła Palikota. Nikt inny nie ma odwagi mówić publicznie ( w mediach ) prawdy na temat pana Prezydenta. BRAWO BRAWO PANIE POŚLE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...