Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
brawo ! tylko żeby jeszcze reakcja na zgłoszenia telefoniczne mieszkańców była szybsza. Często można usłyszeć od Pani w SM w słuchawce: patrol jest na interwencji, za 3-4 godziny będzie w stanie podjechać.....a w tym czasie po wypalanych śmieciach ani śladu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
[extract]popopo potega[/extract]
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Utrzymać Lublin w czystości,może by zacząć od chodnika na ul.Lipowej 27 Urząd Miasta- Wydział Bezpieczeństwa Miasta.Puste butelki po piwie ,co prawda regionalnym ale wstyd.Zgniłe liście i wiele papierów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gratuluje  jeszcze tylko z psimi gów.... powinni zrobić porządek. Kara 1500 i by się odechciało jednemu z drugim psa na chodnik wyprowadzać.  Centrum miasta a ulice zapaskudzone jak w kurniku pod grzędą, śmiało można powiedzieć chwała "naturze" że deszcz zsyła bo posprzątać tego nie ma komu. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bicie piany i kolejna zabawka w rękach SM Lublin. Ten pojazd powinien być w zasobach UM Wydział Ochrony Środowiska a nie Straży Miejskiej. Straż Miejska nie ma prawa wchodzenia na prywatne posesje więc tym panom podziękujemy jak tylko się pojawią !! Co do podrzucania śmieci to też zdjęcie z tego urządzenia co pokazywał p. Gogola nie może być dowodem w sprawie przeciwko sprawcy ( tak jak zdjęcie z monitoringu miejskiego). Ludzie znajomość prawa nie szkodzi a wręcz pomaga. Pan Dariusz P. co wszedł na dach Renaulta Trafic to przeszedł badania lekarskie do pracy na wysokości ?? Montaż anteny to chyba nie jest w jego zakresie obowiązków służbowych. Gdzie BHP panie komendancie Kucharczyk. Stoi pan obok wraz z Prezydentem Żukiem i nie reagujecie na łamanie prawa przez podległych wam funkcjonariuszy ??!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zapraszam Straż na ul. Dąbrowską  pali się tam czym popadnie plastiki,stare ciuch itp. smród i czarne chmury tak samo jest na Szerokim wszystkie śmieci utylizowane są w piecach c.o..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Taki samochód powinien przejechać czasami przez pobliską Konopnicę. Są tacy co palą śmieciami z pobliskiego placu targowego a sąsiedzi wdychają to co wydostaje się z komina!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ze specjalistów od fotoradarów staną się teraz specjalistami od toksykologii. Cud, nie formacja. Podwyżkę dać wszystkim. I nagroda na komendanta. A co.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zapraszam na ul. Mickiewicza i Nadrzeczną w okolicach ogródków działkowych. Okoliczni mieszkańcy mają tam wysypisko odpadów betonowych i śmieci.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wpadnijcie do Poniatowej rano w rejon Gimnazjum       Sanepid nie reaguje
Zaloguj się, aby oddać głos
0
i po co im taki samochód jak juz ze 20 miejsc ludzie podali....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a może by szanowna Straż Miejska zmierzyła ten syf,pył,smród,kurz i hałas jaki czyni LPRD przy ul.Zawieprzyckiej?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: