Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Paliwo jest za drogie! W weekend lubelscy kierowcy zablokują drogi

Utworzony przez Pracowity, 27 stycznia 2012 r. o 21:27 Powrót do artykułu
Tak...a ja jadę na Łęczną jutro do pracy...co taki protest Wam da...nic :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"17"-ką w kierunku GARBOWA a nie GRABOWA!!! Kto pracuję i piszę te artykuły w Dzienniku?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od cen paliw dostajemy wszyscy po kieszeni - kierowcy, dostawcy, producenci a najbardziej wszyscy obywatele.Jestem za tą blokadą ale nie wiem czy tym coś wskóramy bo tuskomatoł jest zbyt zadufany i myśli że jest bogiem na Polskę. Jeśli to nie pomoże proponuję w końcu ruszyć du-pe wszystkich obywateli i zablokować chociażby na kilka godzin wszystkie drogi wjazdowe do większych miast umożliwiając tylko przejazd uprzywilejowanym pojazdom. Sparaliżować na kilka godzin polske
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokladnie, chcialbym z pracy spokojnie wrocic a tak bede wracal godzine;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamiętam blokady samoobrony stałem 8-siem godzin na blokadzie i co to dałoo!! Motłochu na wyborach do sejmu bądz samorządowych tam jest pole do popisu a nie na drogach, prostoto z Polski B.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupi są Ci co nic nie robią tylko jak barany dają się czesać...proponuję tym co negują akcję przeprowadzić sie w miejsce pracy bo niebawem WAS nie będzie stać na dojazdy...Głupi naród brak solidarności i patrzenie tylko pod siebie...100% szacunku dla tych co walczą o normalność.Powodzenia jutro!!Byle dużo WAS było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie masz za co zatankować to jezdzij komunikacja miejska a nie bedziesz ruch wstrzymywal jeden z drugim. Nie stac cie na paliwo to sprzedaj samochód, zmień prace, itd.! Tez nie podobaja mi sie ceny paliwa ale to, że bedziesz jechał 30km/h krajówka to nic nie pomoże tylko mnie wpieni. A że ty (specjalnie małą literą) jeden z drugim, jak nie masz za co zatankować to taki protest zorganizujcie sobie pieszy! 30-40km/h na trasie (1-szy, 2-gi bieg) Łęczna-Lublin to mi spali wiecej niz jak bym jechał 70-90km/h. To jaki jest sens takiej jazdy jak i tak wypalicie wiecej paliwka i zapłacicie wiecej niz ja, jak śmigne po waszej lewej?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niuniek napisał:
Jak nie masz za co zatankować to jezdzij komunikacja miejska a nie bedziesz ruch wstrzymywal jeden z drugim. Nie stac cie na paliwo to sprzedaj samochód, zmień prace, itd.! Tez nie podobaja mi sie ceny paliwa ale to, że bedziesz jechał 30km/h krajówka to nic nie pomoże tylko mnie wpieni. A że ty (specjalnie małą literą) jeden z drugim, jak nie masz za co zatankować to taki protest zorganizujcie sobie pieszy! 30-40km/h na trasie (1-szy, 2-gi bieg) Łęczna-Lublin to mi spali wiecej niz jak bym jechał 70-90km/h. To jaki jest sens takiej jazdy jak i tak wypalicie wiecej paliwka i zapłacicie wiecej niz ja, jak śmigne po waszej lewej?!!!
Niuniek śmigaj do cycka a nie do samochodu bo skończysz na drzewie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niuniek ja mam za co zatankować ale walczę o to żeby każdy miał za co zatankować i miał za co utrzymać rodzinę i na PO -popisów nie głosowałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do cycka to ty se smigaj szczylu!! Ja mam 40 na karku. Ja tez nie glosowalem na PO ale to nie upowaznia nas do blokowania dróg!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niuniek napisał:
do cycka to ty se smigaj szczylu!! Ja mam 40 na karku. Ja tez nie glosowalem na PO ale to nie upowaznia nas do blokowania dróg!!!
A piszesz jak gimnazjalista Weź się człeniu ogarnij.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacofane sPOłeczeństwo głosowało na Tuska to teraz ma.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Niuniek ja mam za co zatankować ale walczę o to żeby każdy miał za co zatankować i miał za co utrzymać rodzinę i na PO -popisów nie głosowałem.
To walcz, gnoju, z rządem, Orlenem, OPEC-iem czy kogo tam uważasz za odpowiedzialnego za obecne ceny paliw... ...a nie, gnoju, z innymi użytkownikami dróg, znajdującymi się w tej samej, niemiłej, sytuacji co Ty. Pojadę sobie jutro pod McPaszę na Puławską... z nadzieją, że zechcecie nieprzepisowo i w kolumnie wyjeżdżać... błotnik mam do roboty, ubezpieczyciel któregoś z was za niego zapłaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niuniek napisał:
do cycka to ty se smigaj szczylu!! Ja mam 40 na karku. Ja tez nie glosowalem na PO ale to nie upowaznia nas do blokowania dróg!!!
skoro tuski nas nie słuchają i nie przejmują się naszymi problemami to trzeba podjąć drastyczne metody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
skoro tuski nas nie słuchają i nie przejmują się naszymi problemami to trzeba podjąć drastyczne metody
Jeżeli chodzi o drastyczne metody, to radzę zacząć od sięgnięcia po Słownik Poprawnej Polszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogie paliwa to jeszcze nic, Zobaczycie co ACTA zrobi z nieorginalnymi częsiamy zamiennymi. prosze przeczytać i zobaczyć co tusk i spółka na szykuja http://www.motoweek.pl/kierowcy-pierwszymi-ofiarami-acta/59173/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca Bombowca napisał:
Jeżeli chodzi o drastyczne metody, to radzę zacząć od sięgnięcia po Słownik Poprawnej Polszczyzny.
to nie konkurs literacki nie zmieniaj tematu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie, szkoda waszego czasu i paliwa.....tego typu protesty i tak nic nie zmienią, bo rząd ma nas głęboko w du*** i możecie sobie tak jeździć przez cały weekend! Skończy się na mandatach i punktach, które i tak trzeba będzie zapłacić hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
to nie konkurs literacki nie zmieniaj tematu
Swoją opinię na temat wyraziłem już bardzo dobitnie - dwa posty powyżej tego, któregoś raczył się czepić. Nie zmieniaj pseudonimów używanych w jednym wątku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł - utrudniajcie życie Kierowcom jeszcze bardziej. Gratulacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...