Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Paliwo jest za drogie! W weekend lubelscy kierowcy zablokują drogi

Utworzony przez Pracowity, 27 stycznia 2012 r. o 21:27 Powrót do artykułu
Lucky Luck napisał:
Świetny pomysł - utrudniajcie życie Kierowcom jeszcze bardziej. Gratulacje!
Był rok 1980, na stołówce w Swidniku podrożała o parę gr. pasza dla ludu i lud sie wk...ł i cały kraj stanął. No ale to był rok 1980 i pokolenie, które miało godność i odwagę. Jest 2012 rok - rąbiął nas niemiłosiernie, ale nic nikt nie robi. Dlaczego - pokolenie mierniot, bez odwagi i godności. Szczęśliwy jesteś Lucek, bo jeszcze masz parę groszy, uważaj bo jutro możesz juz ich nie mieć. Wszyscy jesteśmy miernotami, bezrozumną masą sterowaną przez POpaprańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całą legendę "Solidarności" chcesz sprowadzać do ceny kotleta na stołówce WSK Świdnik (bo w rzeczywiście "Lubelski Lipiec" od tego się zaczął)? Jak tak, to powodzenia. Strajki w 1980 roku dotknęły władzy i jej ideologicznego umocowania. Protest bandytów drogowych z Lublina dotknie co najwyżej innych kierowców. Nikogo więcej... niestety też nikogo mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca Bombowca napisał:
Całą legendę "Solidarności" chcesz sprowadzać do ceny kotleta na stołówce WSK Świdnik (bo w rzeczywiście "Lubelski Lipiec" od tego się zaczął)? Jak tak, to powodzenia. Strajki w 1980 roku dotknęły władzy i jej ideologicznego umocowania. Protest bandytów drogowych z Lublina dotknie co najwyżej innych kierowców. Nikogo więcej... niestety też nikogo mniej.
Czy masowe demonstracje w latach 1980-1981 nie uderzały w zwykłych ludzi? Nazywasz ludzi, którzy chcą coś zrobić, wyrazić swój sprzeciw - bandytami drogowymi. A sam się podpisujesz 'Kierowca Bombowca' szkoda mi ciebie, kolego z PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem członkiem (co śmieszniejsze nawet sympatykiem PO)... po prostu myślę. W przeciwieństwie do 95% piszących na tym forum pamiętam też stan wojenny. Czep się proszę trolejbusu... z doczepieniem się do mnie będzie spory problem [edit] mogłem dać też kropkę pomiędzy "forum" i "pamiętam"... odzwierciedliłoby to, jeszcze wierniej, moje zdanie na temat krzykliwego motłochu spod McDonalds. [/edit]
Ostatnio edytowany 28 stycznia 2012 r. o 00:16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca Bombowca napisał:
Nie jestem członkiem (co śmieszniejsze nawet sympatykiem PO)... po prostu myślę. W przeciwieństwie do 95% piszących na tym forum pamiętam też stan wojenny. Czep się proszę trolejbusu... z doczepieniem się do mnie będzie spory problem
Nie odpowiedziałeś na pytanie o demonstracje w latach 1980-1981. Twierdzisz, że pamiętasz te czasy, czy wtedy demonstrantów też nazywałeś bandytami? Twierdzisz, że myślisz. Czy napewno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niuniek napisał:
Jak nie masz za co zatankować to jezdzij komunikacja miejska a nie bedziesz ruch wstrzymywal jeden z drugim. Nie stac cie na paliwo to sprzedaj samochód, zmień prace, itd.! Tez nie podobaja mi sie ceny paliwa ale to, że bedziesz jechał 30km/h krajówka to nic nie pomoże tylko mnie wpieni. A że ty (specjalnie małą literą) jeden z drugim, jak nie masz za co zatankować to taki protest zorganizujcie sobie pieszy! 30-40km/h na trasie (1-szy, 2-gi bieg) Łęczna-Lublin to mi spali wiecej niz jak bym jechał 70-90km/h. To jaki jest sens takiej jazdy jak i tak wypalicie wiecej paliwka i zapłacicie wiecej niz ja, jak śmigne po waszej lewej?!!!
Widzisz Ptysiu - tu nie chodzi o to, czy ktoś ma za co zatankować , ale o to , że rząd nas doi na potęgę, myśląc, że tak będzie robił bez ograniczeń. Zapewniam Cię, że tzw kropla, która przeleje szklankę jest juz blisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie odpowiedziałeś na pytanie o demonstracje w latach 1980-1981. Twierdzisz, że pamiętasz te czasy, czy wtedy demonstrantów też nazywałeś bandytami? Twierdzisz, że myślisz. Czy napewno?
Byłem zbyt młody, by kogokolwiek jeszcze wtedy tak nazywać. Bandytami byli dla mnie co najwyżej smutni panowie, co mi ojca na "48" znów dużym FIAT-em zbierali spod domu. Miałem więc ojca, który był szychą w >S<, więc masę tego całego ożywczego fermentu miałem też i w domu. Ale pamiętam wpierw nadzieje, a potem beznadzieje... stan wojenny zaś przyjęto powszechnie w kategoriach ulgi i powrotu do normy... tylko tatuś sobie chwilę posiedział... za kotleta w WSK i za marzenia o wolności. Obecny sprzeciw zaś uderza w pierwszej mierze w tych, w których podwyżki cen paliw uderzyły najbardziej (kierowców zawodowych, pracowników spieszących do pracy) a organizowany jest w głównej mierze przez tych, których i tak rodzice sponsorują (gros manifestantów spod stacji Statoil to studenci, którym paliwo i tak fundują rodzice).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba do Garbowa...;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
werka napisał:
chyba do Garbowa...;/
Cii Werka, dziennikarzyna zna się lepiej, będzie "Grabów" Taki poziom redakcji, jaki poziom protestu... niestety. Ktoś tu proponował blokowanie miast tego bazy Orlen-u przy Zemborzyckiej... i to miałoby jakiś sens (skoro Orlen był w stanie obniżyć marżę przed nowym rokiem, byleby tylko rządowi pomóc... a teraz jej już "nie jest w stanie" jej obniżać). Wyżywanie się na innych użytkownikach dróg to czyste sku***syństwo a nie protest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca Bombowca napisał:
Byłem zbyt młody, by kogokolwiek jeszcze wtedy tak nazywać. Bandytami byli dla mnie co najwyżej smutni panowie, co mi ojca na "48" znów dużym FIAT-em zbierali spod domu. Miałem więc ojca, który był szychą w >S<, więc masę tego całego ożywczego fermentu miałem też i w domu. Ale pamiętam wpierw nadzieje, a potem beznadzieje... stan wojenny zaś przyjęto powszechnie w kategoriach ulgi i powrotu do normy... tylko tatuś sobie chwilę posiedział... za kotleta w WSK i za marzenia o wolności. Obecny sprzeciw zaś uderza w pierwszej mierze w tych, w których podwyżki cen paliw uderzyły najbardziej (kierowców zawodowych, pracowników spieszących do pracy) a organizowany jest w głównej mierze przez tych, których i tak rodzice sponsorują (gros manifestantów spod stacji Statoil to studenci, którym paliwo i tak fundują rodzice).
...Miałem więc ojca, który był szychą w >S<, ... póżniej było AWS; obecnie PO i ciepła posadka. Czy tak? ...organizowany jest w głównej mierze przez tych, których i tak rodzice sponsorują ... Oceniać idee protestu przez pryzmat sponsora protestującego, ciekawe? Znaczy, że protestować nie mogą studenci, dlaczego? Powtórnie pytam, napewno myślisz? No, ale jak się miało ułatwiony start (patrz życiorys tatusia) to i protestować nie ma potrzeby, czyż nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
...Miałem więc ojca, który był szychą w >S<, ... póżniej było AWS; obecnie PO i ciepła posadka. Czy tak? [/quote] "Miałem" to czas przeszły, dokonany. Niestety. Pisałem już wcześniej, czep się trolejbusu. [quote name='Gość' timestamp='1327707592' post='589300'] No, ale jak się miało ułatwiony start (patrz życiorys tatusia) to i protestować nie ma potrzeby, czyż nie?
G. miałem, a nie ułatwiony start (patrz wyżej). Sam do wszystkiego doszedłem. Nie dotykając się polityki przy tym. Więc spier***aj, skoro w moim toku rozumowania nie potrafisz się czepić czegokolwiek, poza moim życiorysem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom DW to czyste dno, za każdą taką wpadkę (Grabów) redaktor naczelny powinien karać tych pismaków. Ja się zastanawiam czy oni wogóle czytają to co piszą...to już nie pierwszy raz...czas wyciągnąć konsekwencje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca Bombowca napisał:
"Miałem" to czas przeszły, dokonany. Niestety. Pisałem już wcześniej, czep się trolejbusu. G. miałem, a nie ułatwiony start (patrz wyżej). Sam do wszystkiego doszedłem. Nie dotykając się polityki przy tym. Więc spier***aj, skoro w moim toku rozumowania nie potrafisz się czepić czegokolwiek, poza moim życiorysem.
Czepić się mozna czegoś co istnieje! Tok rozumowania?! Gdzie to? ...Sam do wszystkiego doszedłem... ...więc mam wszystko i wszystkich w d...e. Tak? POzdrawiam cię działaczu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czepić się mozna czegoś co istnieje! Tok rozumowania?! Gdzie to? [/quote] Przepraszam. Nie zauważyłem braku od razu. Więcej się nie czepiam.
Gość napisał:
...Sam do wszystkiego doszedłem... ...więc mam wszystko i wszystkich w d...e. Tak?
"Więc wiem nader dobrze, że w poprzek ludziom ciężko pracującym się nie robi... nawet, gdy powodują nami szczytne ideały" w poprzek można robić nierobom z rządu, albo oligarchom z Orlenu, a nie zwykłym ludziom próbującym gdzieś z A do B dojechać. [quote name='Gość' timestamp='1327708535' post='589304'] POzdrawiam cię działaczu!
POzdrów ode mnie Żuka i kompanię PEŁOwcu czy tam PiSdzielcu... ja naprawdę jestem nosem metr ponad poziom tego całego g., w którym z taką ochotą się babrzesz swoimi "PO" czy tam "PiS".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POzdrów ode mnie Żuka i kompanię PEŁOwcu czy tam PiSdzielcu... ja naprawdę jestem nosem metr ponad poziom tego całego g., w którym z taką ochotą się babrzesz swoimi "PO" czy tam "PiS". [/quote] Czy napewno. Czy nie jesteś nim wysmarowany w całości? Czujesz się lepszy? Dlaczego? Twa irytacja protestem trąca mocno tym g. Ciężko wytrzymać. Obrażasz, dlaczego? Czujesz się lepszy? Dlaczego? Twa irytacja protestem trąca mocno tym g. Ciężko wytrzymać. Użycie drogiej wody toaletowej nie usunie tego g.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie używam taniej wody toaletowej. Używam wody kolońskiej... a co do reszty - może i mnie irytujesz, ale nie pochlebiaj sobie zbytnio. Irytuje mnie protest skierowany nie przeciwko tym, przeciwko którym skierowany być powinien i głupota jego organizatorów, którzy nie zdają sobie sprawy z tego, że strzelają sobie w stopę. Protest, którego durnych założeń skłonny jesteś bezrefleksyjnie bronić. Umówcie się, miast McPaszy na Puławskiej na Statoilu na Kunickiego... i miast ludziom życie zatruwać na DK17 zablokujcie centralę dystrybucji paliw płynnych Orlen-u... wtedy wasz protest będzie miał sens, bo na chwilę obecną najmniejszego sensu nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciałem jechać na ten protest, ale po sposobie wypowiedzi na forum ludzi, którzy jadą protestować, muszę stwierdzić z przykrością, że jestem nieco bardziej rozwinięty intelektualnie od nich, więc nie będę się z nimi zadawał. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszy mnie to,że ludzie zaczęli się organizować i wystąpią przeciw złodziejom.Zadusili Leppera,który wcześniej to przewidywał i chciał nie dopuścić do zbliżającej się tragedii biedy w kraju,ale chociaż część społeczeństwa rozumie kulisy zdrady władzy!!!Władza nas okrada i rządzi wbrew interesom Narodu Polskiego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że niejaki "kierowca bombowca" jest co najwyżej kierowcą malucha... Miota się pomiędzy wypowiedziami forumowiczów przekonując nas jakim jest doświadczonym przez los obywatelem i kim był jego ojciec... ŻENADA !!! Weź się może matole za jakąś pracę, bo o godz. 1:52 na forum może tylko siedzieć nierób na utrzymaniu mamusi-rencistki, który później wyleguje się do 11:00...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się spytam: co da blokada dróg?? Komu na złość zrobią? kierowcom, tylko i wyłącznie!! Zablokować wjazd do wszystkich stacji paliw na dobę to jest protest, zablokować parkingi rządowe to jest protest!!! a nie jakieś blokowanie bez sensu dróg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...