Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Paliwo jest za drogie! W weekend lubelscy kierowcy zablokują drogi

Utworzony przez Pracowity, 27 stycznia 2012 r. o 21:27 Powrót do artykułu
Kierowca Bombowca napisał:
Nie używam taniej wody toaletowej. Używam wody kolońskiej... a co do reszty - może i mnie irytujesz, ale nie pochlebiaj sobie zbytnio. Irytuje mnie protest skierowany nie przeciwko tym, przeciwko którym skierowany być powinien i głupota jego organizatorów, którzy nie zdają sobie sprawy z tego, że strzelają sobie w stopę. Protest, którego durnych założeń skłonny jesteś bezrefleksyjnie bronić. Umówcie się, miast McPaszy na Puławskiej na Statoilu na Kunickiego... i miast ludziom życie zatruwać na DK17 zablokujcie centralę dystrybucji paliw płynnych Orlen-u... wtedy wasz protest będzie miał sens, bo na chwilę obecną najmniejszego sensu nie ma.
Gdybyś miał też coś we łbie, a nie tylko trzy BMW w garażu panie lubelski biznesmenie dorobiony na głodowych pensjach pracowników gdzie na miejsce każdego niezadowolonego z 1100 zł/m-c czeka stu chętnych - jak sam wiesz i mówisz, to wiedziałbyś, że blokowanie bazy dystrybucyjnej jest sprzeczne z prawem i może mieć skutki prawne w postaci roszczeń finansowych wobec blokujących. Natomiast protest w postaci planowanej jest legalny, medialny, budzi społeczne poparcie (z wyjątkiem prostaków cierpiących na nadmiar kasy, bo elitą finansową nazwać ich nie można) i przyciąga następnych. Nikt nie jest szaleńcem, nie chce sobie strzelić w stopę i płacić Orlenowi odszkodowań. A co do studentów o których wypowiadasz się z taką pogardą: studenci, nawet ci którym rodzice sponsorują paliwo zawsze byli awangardą narodu i w dużej części to dzięki nim dokonywał się postęp społeczny, a nie dzięki takim osobnikom jak ty którzy kierują się w życiu tylko własną wygodą, a problemem dnia codziennego jest dla nich czy kupić skrzynkę Johny Walkera czy dwie. I nie wymądrzaj się, że każdy mógłby robić to co ty, bo gdyby robił to nie miałby kto na ciebie pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Policja zapowiada, że będzie się śledzić przebieg protestu. W przypadku zagrożenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, podejmie interwencję." Postawią fotoradary i znaki z dopuszczalną szybkością przejazu i będą karać za niedosowanie się do NAKAZANEJ szybkości jazy?. To dla "podniesienia bespieczeństwa" nakazana szybkość jazdy będzie większa od 50? czy od 30?.PARANOJA!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Andrzej Na drodze publicznej masz poruszać się z prędkością nie utrudniającą ruchu innym użytkownikom drogi. Poczytaj sobie do poduchy art. 19 ust. 2 p. 1 Prawa o Ruchu Drogowym. @Gość Student awangardą narodu? Nie rozśmieszaj mnie... może w czasach, kiedy ja studiowałem, jeszcze jakiś prestiż wiązał się z byciem studentem. Teraz studentem może zostać każdy a uczelnie wprost urządzają łapanki w ramach naboru. A co do BMW - mam jedno a nie trzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej to zablokować ich tam pod sejmem żeby w korkach po parę godzin wracali do domów w cenie 6zł za litr. W razie co nagrywać jak wracają na sygnale w eskortach i publikować w necie hehe. Polecam stronę sejmu i cytat jaki się tam znajduje - "Wszelka władza społeczności ludzkiej początek swój bierze z woli narodu". Nasza wola to chyba nie taki rząd. PS: Jeszcze jeden cytat, klient do pracownika stacji benzynowej - Niedługo będzie po 10 zł - Damy rade ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowity napisał:
Tak...a ja jadę na Łęczną jutro do pracy...co taki protest Wam da...nic :/
to co tyo tylko 1 czerwono czarny samochód prostestuje na tej stacji, że na kilku zdjęciach jest tylko ten sam samochód z różnych ujęć?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eee napisał:
to co tyo tylko 1 czerwono czarny samochód prostestuje na tej stacji, że na kilku zdjęciach jest tylko ten sam samochód z różnych ujęć?!
To nie samochód! Nie obrażaj "protestanta"... to przecież ledwie 20-letni Mugen (nie mylić z "cywilną" Hondą - cywilna wersja ma czarne tło pod znaczkiem).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niuniek napisał:
Jak nie masz za co zatankować to jezdzij komunikacja miejska a nie bedziesz ruch wstrzymywal jeden z drugim. Nie stac cie na paliwo to sprzedaj samochód, zmień prace, itd.! Tez nie podobaja mi sie ceny paliwa ale to, że bedziesz jechał 30km/h krajówka to nic nie pomoże tylko mnie wpieni. A że ty (specjalnie małą literą) jeden z drugim, jak nie masz za co zatankować to taki protest zorganizujcie sobie pieszy! 30-40km/h na trasie (1-szy, 2-gi bieg) Łęczna-Lublin to mi spali wiecej niz jak bym jechał 70-90km/h. To jaki jest sens takiej jazdy jak i tak wypalicie wiecej paliwka i zapłacicie wiecej niz ja, jak śmigne po waszej lewej?!!!
(...)
Ostatnio edytowany 29 stycznia 2012 r. o 14:51
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...