Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Przed świętami zatankujemy za 4,5 zł ?" Jak twierdzą specjaliści - cena ropy "spadła" o 1/3, a na stacjach ceny "spadły" o ...? Przed świętami (jak przed każdymi) to będą podwyżki cen paliw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak benzyna będzie po 3,5 zł będę jeździł na benzynie ;) narazie lepiej mi się opłaca na LPG, za 80 zł przejeżdżam 400-450 km
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiat biłgorajski: Płusy stacja MOYA, ON i PB95 4.49zł Tarnogród Stacja Orlen, ON i PB95 4.59zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzcie w Kraśniku. Niesamowita zmowa cenowa. Najtańsza 95 po 4.92
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cenapaliw.pl   stacjebenzynowe.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik Orlen Pb95 za 4,97. Kto da więcej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obecna cena barylki okolo 80usd jak taka sama byla ponad 10 lat temu cena barylki to cena pb na stacjach wynosila okolo 3,50 zl wiedz uwazam ze i tak jest drogo WIWAT PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obecna cena barylki okolo 80usd jak taka sama byla ponad 10 lat temu cena barylki to cena pb na stacjach wynosila okolo 3,50 zl wiedz uwazam ze i tak jest drogo WIWAT PO
Kaszubski żyd jak tylko wypier dolił z tego kraju,to od razu się POlepszyło,taka CYCU prawda,nie będą komuchy przeszkadzać w gosPOdarce to od razu będą lepsze wyniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie dajcie się więcej oszukiwać polskim bankom. Ciężko dzisiaj znaleźć w internecie rzetelne informacje, ja prowadzę swoją małą prywatną stronkę na której możecie się dowiedzieć o oszustwach banków. Wstawcie kropki w miejsce spacji: polskiebanki cba pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takkkk, Kraśnik bije na głowe cenami paliw!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obecna cena barylki okolo 80usd jak taka sama byla ponad 10 lat temu cena barylki to cena pb na stacjach wynosila okolo 3,50 zl wiedz uwazam ze i tak jest drogo WIWAT PO
  A może byś się nauczył pisać w ojczystym języku?   Btw - tak zwanej "trzeciej RP" udało się zlikwidować kolejną pozostałość po komunie, która kilkuletnim wysiłkiem zlikwidowała analfabetyzm; jak widać - tylko na jedno pokolenie... :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A W KRASNIKU ZMOWA CENOWA OD LAT !!!!NIECH KTOŚ COŚ ZROBI !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaszubski żyd jak tylko wypier dolił z tego kraju,to od razu się POlepszyło,taka CYCU prawda,nie będą komuchy przeszkadzać w gosPOdarce to od razu będą lepsze wyniki.
do ~henia ~szkoda mi ciebie jesteś Bardzo poważnie chory i czy Abramowicka 1 ci pomoże ! obawiam się że nie . Ty po prostu możesz tylko uzdrowić się  przez Matkę ziemię ! Innych lekarzy brak na całym świecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ~henia ~szkoda mi ciebie jesteś Bardzo poważnie chory i czy Abramowicka 1 ci pomoże ! obawiam się że nie . Ty po prostu możesz tylko uzdrowić się  przez Matkę ziemię ! Innych lekarzy brak na całym świecie
Az żal co ci to komunistyczne bydło w głowę zrobiło,wyprany mózg przez komuchów i przez media mętnego nurtu,niestety pajacu mózg to taki organ którego jeszcze w tym dzikim kraju się nie przeszczepia,żal. Ojciec,matka,też tacy  "przytrzymani "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy naszych zarobkach 2 tyś zł paliwo i tak dla Polaków jest 4 x droższe niż dla np niemca czy francuza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekam teraz na obniżki cen artykułów spozywczych, skoro w sklepach wszystko drożało "bo paliwo i transport drożał" to teraz niech złodzieje obnizają ceny bo paliwo tanieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....zauważyłem kilka wpisów zamieszczonych przez niezadowolonych z cen paliwa mieszkańców Kraśnika. Najprawdopodobniej Ogródek Jordanowski JPII nie wpłynął szczególnie uzdrawiająco na losy miasta. Być może należałoby pójść za przykładem Radzynia Podlaskiego i z pośrednictwem Matki Boskiej ofiarować całe miasto wraz z okolicami Jezusowi Chrystusowi. Nie wiem, czy na pewno pomoże, ale zawsze jakiś krok ... tym bardziej, że u Was są słuszne rządy ...  Proponuje zacząć od jutrzejszego spaceru ulicami stolicy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaszubski żyd jak tylko wypier dolił z tego kraju,to od razu się POlepszyło,taka CYCU prawda,nie będą komuchy przeszkadzać w gosPOdarce to od razu będą lepsze wyniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak benzyna będzie po 3,5 zł będę jeździł na benzynie ;) narazie lepiej mi się opłaca na LPG, za 80 zł przejeżdżam 400-450 km
dzieki naszym ku***om z PO wszystko było drogie i jeszcze duzo spraw wyjdzie na jaw . cukier za ich panowania 3,50 teraz 1,60, litr paliwa 5,50 teraz 4,17, mieso 17 zl karkowka dzisiaj 11,40 , te chuje układy z Putinem biedna Polska, wszystko9 wychodzi na jaw raptem ku*** Putin w opałach a w Polsce wszystko taniej, dziwne jak cholera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i niech bedzie pokoj miedzy Polakami ale dlaczego? powypierdqlac sku***synów z parlamentu i spoko wszystko tansze no nie chujePO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...