Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pamiętają o Zagładzie. Będą pisać listy do Henia

Utworzony przez Gość, 19 kwietnia 2015 o 09:11 Powrót do artykułu
to nie tylko Henio zginął, a ilu Polaków zginęło podczas II wojny
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Orientuje się ktoś może w jakiej cenie są gofry pod zamkiem?
0
Biedny Henio już dawno nie żyje, to po co pisać do niego listy?  Nie lepiej pomodlić się za jego niewinną duszyczkę?
0
A listy do pomordowanych przez SB, w której pracowali zwyrodnialcy pochodzenia...... , to gdzie można wrzucać?
0
Niewykluczone, że gdyby przeżył, zostałby członkiem MBP i jak ziom Izaak Fleischfarb vel Józef Światło, ofiarnie ramię w ramię z NKWD promowałby władzę ludową.  
0
polak pisze listy do polaka, a żydzi w czasie drugiej wojny światowej mówili do polaków "nasze kamienice, wasze ulice" , no i byśmy byli żebrakami mieszkającymi na ulicy
0
polak pisze listy do polaka, a żydzi w czasie drugiej wojny światowej mówili do polaków "nasze kamienice, wasze ulice" , no i byśmy byli żebrakami mieszkającymi na ulicy
Dzisiaj nie jest inaczej,żydzi są wszędzie !!!  jak motocykle !!!
0
Dzisiaj nie jest inaczej,żydzi są wszędzie !!! jak motocykle !!!
Moja prababcia która przeżyła I i II Wojnę Światową do śmierci wspominała, jak to żydzi mawiali, że przyjdzie czas, że ,,z waszych łbów drogę do Lublina ułożymy,,. Wojna nie dotyczyła tylko żydów !!! Może warto o tym pamiętać !
0
To co żydokomuna wyprawia dzisiaj z NARODEM POLSKIM na to wskazuje,wyniszcza,zmusza do emigracji zmierza do wyludnienia.Mój pradziadek mówił mi to samo co tobie prababcia.Jak żyć w tym dzikim kraju,jak żyć ? wszędzie komuchy, konfidenci i żydzi.Wszystko idzie i ukierunkowane jest na wyniszczenie,dlatego tak jest w służbie zdrowia,dlatego żyd dzisiaj każe pracować do 67 itd. to jest tak wyrażne i namacalne że nie trzeba nikomu tłumaczyć.
0
Bronisław Geremek   wpisz - wikipedia          
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: