Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
rodzic napisał:
..........a pani dyrektor bardzo dobrze zarządza szkolą .........
A na jakiej podstawie taki osąd? Ja akurat mam inne informacje. Niedługo będzie "głośno" i o szkole i o osobach nią zarządzających.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie Pani Dyrektor Warda i jej "obrotność" to by w tej szkole nic nie było. Spójrzcie na inne szkoły, to co niektóre z nich teraz mają (nowy basen, odnowiona elewacja budynku), to szesnastka ma od kilku ładnych lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Rada Rodziców decyduje o tym, czy mundurki będą, czy też nie.Pani Dyrektor nie ma tu nic do powiedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Michałem. Basen i elewacja to nie wszystko. Kiedyś z kolegami liczyliśmy kamery zainstalowane w środku i na zewnątrz. Jest ich ponad 40. Wszystkie rozmieszczone w strategicznych miejscach budynku (łazienka również jest takim miejscem). Pani Dyrektor nie instalowała ich dla siebie, tylko dla bezpieczeństwa i komfortu przebywania w szkole ucznów. Pozdro!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem absolwentką 16-stki i chodzę obecnie do jednego z renomowanych lubelskich liceów. Powiem krótko - pod względem wyposażenia, atmosfery w szkole szesnastki nic nie przebije! Kto inny jak nie dyrektor o tym decyduje. To właśnie on pozyskuje fundusze dla swojej szkoły na rozwój i rozbudowę bazy dydaktycznej. Każda szkoła powinna mieć takiego dyrektora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się Pani nie przejmuje tym co niektórzy piszą. Szkoła ma swoją renomę dzięki Pani! Jest Pani dyrektorem od początku gimnazjum. To dzięki Pani decyzjom szkoła ma takie osiągnięcia i ogromne kolejki przy rekrutacji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Warda jest ok !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nowy stadion sam se przyszedł? NIE! To Pani Dyrektor o niego zabiegała!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, czy ktoś zdaje sobie sprawę jak trudno kierować i zarządzać tak dużą szkołą. Podziwiam Panią Dyrektor za przedsiębiorczość i zapał. Moja córka kończyła tę szkołę 7 lat temu. Zawsze dobrze wspomina swoich nauczycieli. Był porządek, ład i dyscyplina. Zawsze w łazienkach papier, mydło i ręczniki. Uwierzcie mi, w LO tego nie miała. Rzadko kiedy dochodziło do jakiś zniszczeń, a jeśli już - to Rodzice pokrywali koszty napraw. Taka szkoła jest tylko jedna. Pani Dyrektor zawsze wysłuchała Rodziców. Nigdy nie było problemu ze spotkaniem z Nią. Jestem Jej bardzo wdzięczna za 3 lata edukacji mojej córki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bardzo dobrze wspominam Panią Dyrektor, i uważam że wszystko co robi ma za cel pomóc uczniom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Barbara nie ma szans na ukaranie żadnego ucznia za to zdjęcie. Primo, nie uczniowie zrobili to zdjęcie tylko dziennikarze. Mimo to na zebraniach z rodzicami paranoiczna wręcz nagonka na telefony komórkowe (bo kamery mają, i jakiś uczeń ostatnio zrobił zdjęcie pani dyrektor w internecie...). Secundo, nie ma podstaw prawnych do tego. Ustawa oprawach autorskich i prawach pokrewnych, Art. 81: 2. Zezwolenia nie wymaga rozpowszechnianie wizerunku: 1) osoby powszechnie znanej, jeżeli wizerunek wykonano w związku z pełnieniem przez nią funkcji publicznych, w szczególności politycznych, społecznych, zawodowych, Znana dyrektorka w szkole. Dziękuje wysoki sądzie, nie mam więcej pytań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciej napisał:
Pani Barbara nie ma szans na ukaranie żadnego ucznia za to zdjęcie. Primo, nie uczniowie zrobili to zdjęcie tylko dziennikarze. Mimo to na zebraniach z rodzicami paranoiczna wręcz nagonka na telefony komórkowe (bo kamery mają, i jakiś uczeń ostatnio zrobił zdjęcie pani dyrektor w internecie...). Secundo, nie ma podstaw prawnych do tego. Ustawa oprawach autorskich i prawach pokrewnych, Art. 81: 2. Zezwolenia nie wymaga rozpowszechnianie wizerunku: 1) osoby powszechnie znanej, jeżeli wizerunek wykonano w związku z pełnieniem przez nią funkcji publicznych, w szczególności politycznych, społecznych, zawodowych, Znana dyrektorka w szkole. Dziękuje wysoki sądzie, nie mam więcej pytań.
Ze wszystkim się zgadzam, jednak: Nie chodziło o samo zdjęcie, bo każdy trzeźwo myślący, który widział to zdjęcie wie, że to zdjęcie zrobił fotograf. Chodzi o fakt wykorzystania tego zdjęcia razem ze złośliwym podpisem i umieszczenie go w sieci. Apropos apelu do uczniów. Dziś wykorzystają takie zdjęcie, a jutro Ci zrobią komórką takie jak się schylasz.... i też dadzą wymowny komentarz. Chodzi o to aby informować (może czasem postraszyć), że takie zachowanie nie popłaca i będą wyciągane konsekwencje (np. obniżenie sprawowania). Niech Ci co umieszczają zdjęcia nauczycieli w sieci dla pośmiewiska, niech wstawią zdjęcia swoich rodziców i wtedy się pośmieją.... Wiadomo, że w dzisiejszych czasach gdzie internet jest praktycznie standardem w każdym domu to nie da się uniknąć takich zachowań, ale powinny być one nagłaśniane, a żartownisie tacy powinni ponieść konsekwencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może najpilniejszym uczniem nie byłem, ale szacunek do Pani Dyrektor Wardy zawsze miałem i mieć będę. Zawsze była konkretna i fajnie prowadziła lekcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odczepcie się od Pani Wardy, i lepiej sami weźcie się za robotę. Tylko krytykować potraficie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lbn napisał:
... czyli decyduje dyrekcja szkoły i włazidupce z RR. Jaki ład? Jaki porządek? Obowiązkowe msze na rozpoczęcie i zakończenie roku?
Msze nie są obowiązkowe. Jeżeli ktoś nie chce, nie musi iść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...