Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Para zaczadziała w garażu

Utworzony przez Gość, 8 grudnia 2010 r. o 16:05 Powrót do artykułu
gość napisał:
Przykre jest to co czytam. Każdy zwraca uwagę na siebie, a nie widzi, że umarł człowiek. To pytam się jaką wartość ma dla was życie ludzkie? Gratuluję.
to sa scierwa wychowane na palikocie i PO, same sie niedługo wybija
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Przykre jest to co czytam. Każdy zwraca uwagę na siebie, a nie widzi, że umarł człowiek. To pytam się jaką wartość ma dla was życie ludzkie? Gratuluję.
a jakie może mieć wartośc zycie dwoch gówniarzy, ktorzy uruchomili samochód w zamknietym garazu i w nim siedzili? mam szkodowac kogos takiego tylko ze wzgledu na to ze miał 20 lat i był synem/córka kogos? myslec trzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qen napisał:
a jakie może mieć wartośc zycie dwoch gówniarzy, ktorzy uruchomili samochód w zamknietym garazu i w nim siedzili? mam szkodowac kogos takiego tylko ze wzgledu na to ze miał 20 lat i był synem/córka kogos? myslec trzeba
wlaśnie! czeba myśleć kurrrwaaa pisowskie ścierwojady. Wołać mnie tu milicje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qen napisał:
a jakie może mieć wartośc zycie dwoch gówniarzy, ktorzy uruchomili samochód w zamknietym garazu i w nim siedzili? mam szkodowac kogos takiego tylko ze wzgledu na to ze miał 20 lat i był synem/córka kogos? myslec trzeba
o taaaaakkkkk myśleć trzeba... szczególnie o sobie nie wiem po co ktoś cię zrobił i po co takie coś chodzi po świecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qen napisał:
a jakie może mieć wartośc zycie dwoch gówniarzy, ktorzy uruchomili samochód w zamknietym garazu i w nim siedzili? mam szkodowac kogos takiego tylko ze wzgledu na to ze miał 20 lat i był synem/córka kogos? myslec trzeba
Nie dam się sprowokować, to po pierwsze. Po drugie mieli taką samą wartość jak Ty czy ja. A po trzecie był to mój znajomy, ok? I w tym momencie nie obchodzi mnie jego niewiedza. Troszkę empatii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
o taaaaakkkkk myśleć trzeba... szczególnie o sobie nie wiem po co ktoś cię zrobił i po co takie coś chodzi po świecie [/quote] ale mnie nikt nie robił w zamknietym garazu przy włacznym silniku samochodu... ciebie chyba tak i jakims cudem sie udało... [quote name='gość' timestamp='1291844172' post='401611'] Nie dam się sprowokować, to po pierwsze. Po drugie mieli taką samą wartość jak Ty czy ja. A po trzecie był to mój znajomy, ok? I w tym momencie nie obchodzi mnie jego niewiedza. Troszkę empatii.
no nie wiem czy mieli...sam fakt nie myslenia w takim przypadku obniza ich wartośc....mimo ze to był twoj znajomy to jednak polecam wiecej obiektywizmu w takich przypadkach..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nie wiem czy mieli...sam fakt nie myslenia w takim przypadku obniza ich wartośc....mimo ze to był twoj znajomy to jednak polecam wiecej obiektywizmu w takich przypadkach.. [/quote] Ja oczywiście rozumiem, sama mam złość w sobie, że to się stało w taki sposób, że ktoś nie dopilnował, nie pomyślał. Ale chodzi o szacunek i o to jak mówi się o ludziach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qen napisał:
ale mnie nikt nie robił w zamknietym garazu przy włacznym silniku samochodu... ciebie chyba tak i jakims cudem sie udało... no nie wiem czy mieli...sam fakt nie myslenia w takim przypadku obniza ich wartośc....mimo ze to był twoj znajomy to jednak polecam wiecej obiektywizmu w takich przypadkach..
Mimo wszystko zasługują na modlitwę z naszej strony a nie pier***enia czy achowali się madrze czy nie, bo do niczego to nie doprowadzi. Pomyślcie o tym co przeżywają rodzice tych młodych ludzi a wy piszecie jekieś nieludzkie komentarze pełne przekleństw, jakiejś dziwnej nienawiści partyjnej, myślenia o sobie samym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
golibroda z poznania napisał:
Mimo wszystko zasługują na modlitwę z naszej strony a nie pier***enia czy achowali się madrze czy nie, bo do niczego to nie doprowadzi. Pomyślcie o tym co przeżywają rodzice tych młodych ludzi a wy piszecie jekieś nieludzkie komentarze pełne przekleństw, jakiejś dziwnej nienawiści partyjnej, myślenia o sobie samym.
nienawiść partyjna? przecież nie od dziś wiadomo że pisojady to ścierwo a ich wyborcy to nygusy i tumany. Nikt tu ameryki nie odkrywał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę żal mi niektórych, co was obchodzi co w danym momencie robił? Ważne chyba że umarł nie ważny jest sposób. Nie szanujecie ludzkiego życia, jak był w Smoleńsku wypadek to wtedy każdy ubolewał jaki to biedny prezydent itd niezłe współczucie na pokaz. Serio po co się wypowiadacie w temacie skoro nie znaliście go i nie wiecie jakim był człowiekiem co to ma być w ogóle? Co komuś z waszego mądrzenia się czy uważał na fizyce/chemii czy nie, to nie jest wasza sprawa oczywiście macie prawo pisać na forach co chcecie bo jest wolność słowa ale to nie znaczy że powinniście się zachowywać jak zwierzęta... Pomyślcie sami nad tym.. Tak samo o Lechu Kaczyńskim gadaliście, że po kij wsiadał do tego samolotu i że jego wina? Boże.. Aż mi się coś skręca jak to czytam tym bardziej, że znałam go i na prawdę nie sądzę żeby zasługiwał na taką falę jadu z waszej strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie szanujecie ludzkiego życia, jak był w Smoleńsku wypadek to wtedy każdy ubolewał jaki to biedny prezydent itd niezłe współczucie na pokaz. Serio po co się wypowiadacie w temacie skoro nie znaliście go i nie wiecie jakim był człowiekiem co to ma być w ogóle? Co komuś z waszego mądrzenia się czy uważał na fizyce/chemii czy nie, to nie jest wasza sprawa oczywiście macie prawo pisać na forach co chcecie bo jest wolność słowa ale to nie znaczy że powinniście się zachowywać jak zwierzęta... Pomyślcie sami nad tym.. Tak samo o Lechu Kaczyńskim gadaliście, że po kij wsiadał do tego samolotu i że jego wina? Boże.. Aż mi się coś skręca jak to czytam tym bardziej, że znałam go i na prawdę nie sądzę żeby zasługiwał na taką falę jadu z waszej strony.
Tak, wszystkie Platformersy obwiniały śp. Lecha Kaczyńskiego za katastrofę samolotu w tym m.in guru PO Lech Walęsa a Palikot powiedzial nawet że Lech Kaczyński był pijany w trakcie katastrofy. Nie pamiętasz tych licznych insynuacji, ze to Kaczyński zmusil pilota do lądowania we mgle? (co okazalo sie później rzecz jasna nieprawdą) "wysokie standardy" jakie narzucila PO w życiu politycznym POwoli przenoszą się również tutaj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co z tego napisał:
Tak, wszystkie Platformersy obwiniały śp. Lecha Kaczyńskiego za katastrofę samolotu w tym m.in guru PO Lech Walęsa a Palikot powiedzial nawet że Lech Kaczyński był pijany w trakcie katastrofy. Nie pamiętasz tych licznych insynuacji, ze to Kaczyński zmusil pilota do lądowania we mgle? (co okazalo sie później rzecz jasna nieprawdą) "wysokie standardy" jakie narzucila PO w życiu politycznym POwoli przenoszą się również tutaj...
Puki co wiemy, że I pilot najpierw mówił o braku możliwości wylądowania, a później, pomimo informacji o pogarszającej się pogodzie próbował wylądować. Wiemy także o kąśliwych kometarzach Lecha Kaczyńskiego o pilocie, który odmówił lotu nad terenami, gdzie były prowadzone działania wojenne (jak dziś wiemy wywołane przez Gruzinów), wiemy o interpelacji posła Gosiewskiego w sprawie niesubordynacji tego pilota, wiemy że zmarły prezydent nie chciał latać z tym pilotem, wiemy, że atmosfera podczas lotów z głową państwa była zła... Aby zmusić kogoś do czegoś nie trzeba stać za nim z pistoletem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek napisał:
Puki co wiemy, że I pilot najpierw mówił o braku możliwości wylądowania, a później, pomimo informacji o pogarszającej się pogodzie próbował wylądować. Wiemy także o kąśliwych kometarzach Lecha Kaczyńskiego o pilocie, który odmówił lotu nad terenami, gdzie były prowadzone działania wojenne (jak dziś wiemy wywołane przez Gruzinów), wiemy o interpelacji posła Gosiewskiego w sprawie niesubordynacji tego pilota, wiemy że zmarły prezydent nie chciał latać z tym pilotem, wiemy, że atmosfera podczas lotów z głową państwa była zła... Aby zmusić kogoś do czegoś nie trzeba stać za nim z pistoletem.
Da zdrawstwuj Jacek, Ty praw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno pośmiertnie nominowani zostali oboje do Nagrody Darwina. A tak bardziej serio: Rodzice, dajcie dzieciom się bzykać, i tak nie macie wpływu na to kiedy zaczynają życie seksualne. Ta para jest ofiarą polskokatolickiej hipokryzji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] spoczywajcie w pokoju . ;(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Darwin"!Jeśli Cię "TO" interesuje,chętnie podam Ci adresy kilku portali.Umówisz się i nie będziesz myślał jak zrobić głupi komentarz do artykułu na temat czyjejś śmierci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To,co czytam jest straszne,pod wplywem co niektorych komentarzy,gdzie nie ma za grosz empatii,gdzie pisza bez zadnego wzruszenia osoby znajace tych ludzi komentarze bez jakiegokolwiek wspolczucia.I kiedy to czytam,budza sie we mnie dziwne instyntkty powrotu do komunizmu,rewolucji...Tych ludzi,ktorzy pisza takie rzeczy po prostu bym powybijala.I bylby spokoj na swiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mi Ich szkoda... Współczuję rodzinom... Bezsensowna śmierć... A tyle było jeszcze przed Nimi... ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamilknijcie! Dwoje młodych ludzi nie żyje, a wy robicie tu cyrk. To były czyjeś dzieci, kogoś znajomi. Wypowiedzi o "bzykaniu" są nie na miejscu. Takie opinie powinniście zachować dla siebie a nie wyrażać się w ten sposób na forum publicznym. Co może sobie pomyśleć ktoś kto znał te osoby, a teraz czyta te wasze komentarze. Absolutny brak szacunku dla ludzi. Piszecie, że to gówniarze.. A kim wy jesteście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mi ich żal. Całe życie przed nimi.. Może niektórzy niech się zastanowią nad sobą. Widać jak kruche i ulotne są chwilę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...