Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Park Ludowy. Policjant strzelił do mężczyzny z nożem

Utworzony przez drozd, 22 marca 2013 r. o 16:58 Powrót do artykułu
szkoda..., że w nogę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjant powinien być ukarany za niecelny strzał , naboje kosztują , nie ma strzałów na wiwat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję ,że trafił w kolano. Premia dla tego funkcjonariusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolf78 napisał:
Czyżby już teraz mundurowi nie musieli przed użyciem broni oddawać strzału ostrzegawczego ? Nastąpiła zmiana w prawie użycia broni czy też dziennikarz niezbyt wiernie opisał przebieg zdarzenia.
masz wątpliwości co do zachowanie się Policjanta względem śmiecia ? miał go prosić albo się z nim szarpać ? To by zginął jak ten w Warszawie w 2010. do śmieci nie powinni oddawać strzału ostrzegawczego, szkoda amunicji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARDZO DOBRZE ZROBIŁ, A TAK NA MARGINESIE TO JAKO STRZAŁ OSTRZEGAWCZY TO MIAŁ WPAKOWAĆ BANDYCIE KULĘ W ŁEB I BYŁO BY PO KRZYKU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję odwagi, mam nadzieję, że nie będzie miał problemów z tego powodu. Ten nożownik mógł kogoś zranić albo zabic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety funkcjonariusz za swoje prawidłowe zachowanie bedzie ciągany teraz po prokuratorach z tłumaczeniami.. a czy nie dało się inaczej, czy brań była konieczna?.... chore przepisy w tym kraju, prawo po stronie bandzirów... oby policjant miał dobrych przełożonych..powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra interwencja, 100% mojego poparcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że cała komenda pisze pochlebne komentarze i pochwały,dziękuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolf78 napisał:
Czyżby już teraz mundurowi nie musieli przed użyciem broni oddawać strzału ostrzegawczego ? Nastąpiła zmiana w prawie użycia broni czy też dziennikarz niezbyt wiernie opisał przebieg zdarzenia.
Prawo jasno określa przypadki, w których policjant może pominąc tzw. czynności przed użyciem broni . Warto najpier zaznajomić się z obowiązującym aktami prawa zanim zabierze się głos na forum .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobra wiadomosc gratulacjie dla policjianta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym kraju jeszcze policjant "oberwie" za to, że użył broni ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawopolicjant,szkoda tylko ze nie zastrzelil s...syna bo teraz bedzie kiwalnanaszkoszt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nożownik z parku ludowego został przewieziony do szpitala psychiatrycznego w lublinie na ul abramowickiej do odziału obserwacyjnego na oddział 6 psychiatri zamiast na hirurgię to państwo jest chore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że nie trafił prosto w serce, byłby jeden śmieć mnie na tymświecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściwa postawa i reakcja Policjanta - tak właśnie powinno być. Ta imitacja człowieka powinna sie bać Policji. Wyrazy szacunku dla Policjanta !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w końcu policjant z jajami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinien zajebać smiecia z nożem. Brawo Policjant za odwagę użycia broni !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po to ma broń, żeby z niej korzystać! brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
Ja bym pod obserwacje wzial jeszcze park przy miasteczku akademickim, kiedys kolega mial taka akcje z nozownikiem, chcial fajke, gdyby nie to ze moj kolega mial scyzoryk i tez go wyjal troche mniejszy ale jednak scyzoryk, to nie wiem jakby sie to skonczylo. Wtedy tego nie zglosil bo nie chcial miec przypalu na dzielnicy, bo tam akurayt mieszkal ale to chyba byl blad, trzeba eliminowac takich cwaniaczkow
ale tam, chyba, zgodnie z umową z komendantem i rektorem to nie wolno im wchodzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...