Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szkoda, że dzieje się to kosztem pięknych zielonych terenów w środku miasta. Nie pamiętam, żeby kiedykolwiek w przeszłości tak dewastowano miejską zieleń. Śródmieście Lublina staje się kamienną pustynią, brudną i zaniedbaną, pozbawioną drzew. A z drugiej strony pytanie, ile miasto zarabia na tych targach? Czy wogóle zarabia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieliście Ursus wielka hale idealną wprost , nie to lepiej rozwalić i sprzedać na złom, a potem budować byle małe hale w centrum zamiast zostawiać zieleń w spokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisał bym bardziej dosadnie ale zaciągam mocno cugle na moją wypowiedź lecz strasznie denerwuje mnie fakt niszczenia zieleni w Lublinie. Niby bagna tereny podmokłe ale Central Park to też nie był taki jaki teraz (i od razu odpiszę wszystkim, że nie ma co równać się do słabszych lecz zawsze dożyć do najlepszych i za każdym razem dodać kilka "cm" więcej pisząc sportowym żargonem)... Denerwuje mnie to, że Lublin nie dba o zieleń tylko ją za każdym razem uszczupla... Denerwuje mnie budowa nowego stadionu w Lublinie !!! ZAPYTAM SIĘ DLA KOGO !!! Mamy drużynę na poziomie ??? lub przynajmniej z mocnym zapleczem iż może być dobra ??? może dla kibiców tej drużyny ??? (gdzie jak słychać o nich to tylko o ustawkach w szczerym polu przy zaciągniętym hamulcu pociągu lub po zdjęciach rozwalonych i przewróconych autach przy stadionie w mieście ???) To pranie pieniędzy w sposób zatrudnienia swoich z Polityczne pranie ... dajcie Lublinianom piękną zieleń zajmijcie się tym czym trzeba a nie tylko wszystko rozwalacie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękny park? Piękna zieleń? Centrum miasta? To pytania na które nie oczekuję odpowiedzi. Chętnie natomiast wbiłbym te kilometry pali w głowy decydentów za miliony utopione w błocie nie tylko w tym miejscu. Kolejne kilometry pali będą wbijane przy budowie stadionu w centrum miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak patrzę na to co dzieje się w Parku Ludowym to mnie szlak trafia! Tyle wyciętych drzew! Pytam po co? Po ty by ktoś znów nabijał kasę !? Dlaczego w centrum miasta Urząd Miasta pozwolił na taką budowę, przecież jest wolny teren po Ursusie? Banda matołów razem z Żukiem dorwała się do władzy, a jak widać na efekty "dobrej władzy" długo nie czekaliśmy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że w naszym Lublinie przeciętny obywatel niema nic do powiedzenia w podobnych inwestycjach,wszystko staje się faktem dokonanym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radni nie poradni!!!!!pol parku zabrane!zamiast zrobic chodniki plac zabaw z prawdziwego zdarzenia to lepiej wyciac drzewa przeorac i geby zadowolone!mam nadzieje ze wyborach zostaniecie,,docenieni,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest skandal! Jak mozna tak niszczyc miasto, niszczyc zielen! Tam powinny zostac drzewa, teraz powinien zostac zwrucony mieszkancom, powinno sie tam np zbudowac miasteczko rowerowe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak właśnie wygląda lubelska metoda dbania o zieleń. Od lat premedytacją i systematycznie niszczy się istniejący Park Ludowy pod pozorem stworzenia nowego parku. Oczywiście nikt z żyjących lublinian tego nowego parku nie doczeka. Jak zwykle pozostanie tylko kilka wizualizacji i cała masa deklaracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budowa hali pod klucz kosztuje ok. 2 000 000 zł / za 1000 m2 razy 8tys = 16 000 000 zl. Parking 120 zł / m2 razy 500 m2 = 60 000, pale 3 000 000 zł. A GDZIE RESZTA Z 46 000 000 ZŁ ?????????????????????????????????????????????/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie mogę ja to się cieszę że rozbudują te targi i będą jak z prawdziwego zdarzenia i jedne z największych w polsce,a poza tym to parku ludowego mało kto teraz zadląda no chyba że w weekendy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...