KUL -awa i PAT -ologiczna Architektura Krajobrazu: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! KUL-awa Architektura Krajobrazu zapomniała, że najciemniej pod latarnią!: 1) jak wygląda krajobraz Lublina gdy w oKULicach przystanku MPK księŻULE z garnizonowego wystawiły na ulicy pusty KONFESJONAŁ ? Dziwne, że nikt go nie pier...dyknął na opał, można też wyciąć dziurę w siedzeniu i traktować go jak publiczny WC! ( KUL -awy Toy Toy ). 2) Jak wygląda krajobraz gdy inny księŻULEK wystawia trumnę (otwartą) przed kościołem, a konkretnie na ulicy ...? 3) Zamiast troszczyć się o to, co nie trzeba wypada zająć się KUL-awym nosem, a z nim można dla urozmaicenia KUL-awego i PAT-ologicznego KAT-olickiego krajobrazu hodować kąKULE – jest to biblijny chwast KĄKOL podlewany Wodą Święconą ! Obracając się w Świecie KANIBALIZMU („wziął chleb... i rzekł << Bierzcie i jedzcie - To Jest Ciało Moje >>”) i WAMPIRYZMU („wziął kielich.. i rzekł << Bierzcie i pijcie - To Jest Krew Moja >>”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka Ostatnia KUL-acja - bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ... ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...” Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – Oni są Śmieszni! Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. Zostańcie z B(L)OGIEM Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz