Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parking przy SP 51 na Czubach zamknięty dla rodziców

Utworzony przez polo, 13 grudnia 2010 r. o 07:45 Powrót do artykułu
A co to za moda żeby dzieci do szkoły samochodem odwozić, pieszo nie łaska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obok jest parking kościoła-Pani dyrektor kościół niekoniecznie jest zainteresowany aby Pani "klienci"parkowali u niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszam na rycerska w okolice szkoly 42 .to co tutaj dzieje sie od lat jakos nikomu nie przeszkadza ,ze dzieci mieszkajace najblizej szkoly musza czatowac na przejsciu ,zeby przedzec sie do szkoly bo kazdy rodzic posiadajacy samochod podwozi swoje dzieci pod same drzwi ,zeby przypadkiem dziecko nie zamoczylo sobie butow.a nie wspomne o szkole spolecznej.ci rodzice i dziadkowie to nie przestrzegaja jakichkolwiek zasad ,a zwrocenie uwagi tym ludziom zaraz wywoluje ich agresje ,bo oni maja znajomosci ,plecy wszystko im wolno ,a mieszkancy im zazdroszcza .chociaz niebardzo wiem czego ,chyba tych samochodow wzietych na kredyt i w dodatku na firme bo to taniej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parking dla "swoich" pokazuje filozofię działania firmy. Klientów (tutaj rodziców z uczniami) mają w nosie, nie muszą o nich się starać, i tak "przylizą". A jak znajdą inną i się przepiszą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda ze nikt nie bierze pod uwage mieszkanców bloków na przeciwko szkoly, juz teraz jest problem z zaparkowanie kolo 16-18 bo rodzice odbieraja dzieciakow , rozne masci lkr, lsw itd i maja w du*** to ze mieszkaniec nie ma gdzie zaparkowac, najczesciej jeszcze zaparkuje taki na 2 miejsca parkingowe bo on na chwilke, masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak plecaki przestaną ważyć 10 kg to przestaniemy przywozić dzieci pod same drzwi. Proponujemy Pani Dyrektor - założyć sobie na plecy plecaczek o wadze 1/3 wagi swojedo ciała i polatać - może zacznie myśleć o dobru dzieci a nie nauczycieli. Czy nauczyciel musi parkować pod samą szkołą, nie może zaparkować przy kościele i przejśc kawałek? On nie dźwiga ciężkiego plecaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro tyle miejsca koło kościoła to dlaczego nauczyciele spóźniają się na lekcje?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eve napisał:
Skoro tyle miejsca koło kościoła to dlaczego nauczyciele spóźniają się na lekcje?????
Bo trzeba przejść "tylko" przez bramkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bidny nauczyciel nie może się zorganizować i przyjść na czas... łojojoj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO to za lament? A jak władze lubelskich uczelni porobiły szlabany pod wydziałami to nikt nie protestował!!! Mieszkańcy domków przy ulicy Wapiennej wybijali szyby i przecinali opony studentom PL to nikt z władz Politechniki za to nie odpowiadał!!! Tłumaczyli się tylko przebudową wydziału budowlanego (wolne żarty). Nie ma gdzie parkować, za szkody nie odpowiada nikt. Nie płaczcie drodzy rodzice, ja w wieku Waszych dzieci jeździłem autobusem...z plecakiem i innymi przyborami szkolnymi, nikt nie opłacał mi przejazdu kiedy woziłem np. gitare na szkolne występy. Teraz pomimo posiadania auta, na uczelnię też jeżdzę MPK, więc i wasze dzieci mogą... Bez przesady...raban robić, bo parking zamknęli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to za idiotyczne komentarze? nic sie dziecku nie stanie jak przejdzie z ulicy pare metrow pod szkole tyle ma ruchu w zyciu bo pozniej siedzi w szkole a po szkole przed kompem i rosnal nam kaleki ktore nie umieja nawet pilki kopnac pozniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sram na to miasto bo to co się tu dzieje to jakiś kabaret. Każdy tylko zagarnia pod swoją dupę byle więcej i więcej i nie patrzy na drugiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
waga napisał:
Jak plecaki przestaną ważyć 10 kg to przestaniemy przywozić dzieci pod same drzwi. Proponujemy Pani Dyrektor - założyć sobie na plecy plecaczek o wadze 1/3 wagi swojedo ciała i polatać - może zacznie myśleć o dobru dzieci a nie nauczycieli. Czy nauczyciel musi parkować pod samą szkołą, nie może zaparkować przy kościele i przejśc kawałek? On nie dźwiga ciężkiego plecaka.
Pan panie przestn pieprzyć głupoty , mnie nie omineły cięzkie plecaki i zyje i co więcej jak sie dziecko rusza a nie tylko szkola - komputer jak ktos wspomniał to ma lepsza kondycje, więcej mięsni to i wada postawy nie grozi no ale cóż nowobogaccy musza fura pod same drzwi wszędzie dojechac, taki zwyczaj, nie pasi to zabiraj furmanke i dzieciaka do szkoły najbliższej zamieszkania ! uszanuj to że wraca o 16 czy 17 po pracy , z zakupami cięzkimi jak cholera i jako mieszkanieć mam prawo mieć miejsce parkingowe, a najgorsze jak taki cham za przeproszeniem zajmuje 2 miejsca bo nie zaparkowanie w dwóch liniach wykracza jego możliwośći motroyczno ruchowe jak i intelektualne !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice muszą parkować na ulicy i doprowadzać uczniów pieszo. Toż to niewyobrażalny skandal! W każdym cywilizowanym mieście rodzice wjeżdżają do klasy i podwożą dzieci pod samą ławkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja jeszcze mam jedną ciekawostkę. Kto i na jakiej podstawie postawił przy wjeździe na ten parking znak skrzyżowanie równorzędne?!?!?!?!?! Dlaczego jadąc główną drogą mam jeszcze dodatkowo wypuszczać nauczycieli wyjeżdżających z parkingu?!?!?!?! Może niech każdy wyjeżdżając z własnej posesji na drogę główną ma pierwszeństwo wjazdu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
observ napisał:
To ja jeszcze mam jedną ciekawostkę. Kto i na jakiej podstawie postawił przy wjeździe na ten parking znak skrzyżowanie równorzędne?!?!?!?!?! Dlaczego jadąc główną drogą mam jeszcze dodatkowo wypuszczać nauczycieli wyjeżdżających z parkingu?!?!?!?! Może niech każdy wyjeżdżając z własnej posesji na drogę główną ma pierwszeństwo wjazdu
zadaj sobie lepiej pytenie kto co dal prawo jazdy jak nie znasz przepisow RD bo od kiedy to wyjazd z parkingu lub posesji jest skrzyzowaniem???????/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"muszą parkować na ulicy i doprowadzać uczniów pieszo" - po prostu straszne! Po to jest rejonizacja, żeby nie trzeba było dziecka podwozić do szkoły, co najwyżej odprowadzić pieszo. Oby jak najszybciej skończył się w Polsce kult samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
zadaj sobie lepiej pytenie kto co dal prawo jazdy jak nie znasz przepisow RD bo od kiedy to wyjazd z parkingu lub posesji jest skrzyzowaniem???????/
To nie ja powinienem sobie zadawać pytania, ale lepiej Ty i to takiej treści: Byłeś na tej ulicy i widziałeś znak i ten wjazd? Jeśli odpowiedź jest negatywna to lepiej nie zabieraj głosu w temacie, którego nie znasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
observ napisał:
To nie ja powinienem sobie zadawać pytania, ale lepiej Ty i to takiej treści: Byłeś na tej ulicy i widziałeś znak i ten wjazd? Jeśli odpowiedź jest negatywna to lepiej nie zabieraj głosu w temacie, którego nie znasz.
bylem i widzialem tylko jezeli masz prawo jazdy i naprawde je sam zrobiles a nie kupiles to bys wtedy wiedzial ze ZADEN wjazd na parking nie jest skrzyzowaniem wiec i ten znak nie dotyczy wjazdu na parking a nastepnej krzyzowki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
zadaj sobie lepiej pytenie kto co dal prawo jazdy jak nie znasz przepisow RD bo od kiedy to wyjazd z parkingu lub posesji jest skrzyzowaniem???????/
umsialem sie, popieram nie jest to skrzyzowanie rownorzedne, watpliwosci ? mialem poszedlem na komisariat wydziału ruchu drogowego w Lublinie na LSMie ... rozmawialem z "góra" która opiniuje gdzie znaki stawiac a gdzie nie i jasno powiedzieli nie stawiaja z wyjazdu ze szkoly ustąp pierszenstwa bo nie uznaja tego za droge! a kolego skrzyzowanie wg KRD to przecieci (zejscie itp) się dwóch lub więcej dróg! a droga wg KRD musi miec nawierzchnie bitumiczna (twardą itp) o dlugości minimum 20 M do tego , jak by to byla DROGA to powinna mieć znak ślepa uliczka, tyle w tym temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...