Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parking w Lublin Plaza od dziś jest płatny (wideo)

Utworzony przez jaminad abroad, 2 listopada 2010 r. o 14:44 Powrót do artykułu
No najbardziej to dziwi mnie to, ze w wyborczej napisali: "Pracownicy samej Plazy parking mają darmowy. Zatrudnieni u najemców centrum (np. pracownicy sklepów czy restauracji) mogą wykupić miesięczny abonament za 100 złotych." Jak to jest, ze tu w dziennikarz nie był w stanie się tego dowiedzieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden z przedmówców miał rację - nie chodzi o złotówkę tylko o zasade! Te same sklepy sa w innych galeriach z bezpłatnymi parkingami!! Miejsc wystarczyło dla wszystkich,juz nie przesadzajcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownicy plazy dostali teraz po kieszeni bo za karnet miesieczny za 129zł to niech sobie prrezes jeździ bo pracowników zarabiających po 1100zł nie bedzie stac żeby przyjeżdzać nawet najgorszym złomem bo mpk będzie taniej.BIEDNEMU ZAWSZE WIATR W OCZY,cóż w polsce jesteśmy.DZIADOSTWO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Pobrać bilet. 2. W przeciągu 2 godzin wyjechać z plazy i zajechać ponownie. 3. Cały dzień roboczy ~= 4 zł. 4. ??????? 5. PROFIT!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wujek napisał:
w niektórych miastach wpsdli na ten pomysł, że parkowanie do dwóch godzin jest bezpłatne, ale widać w w L-nie na to nie wpadli. To zbyt skomplikowane jak na Lublin, Miasto zdzierców.
Chodzi o to ze zostawialiby samochody na te dwie godziny i szliby na zakupy na miasto. Zrozumcie ze takie centrum to instytucja charytatywna robiaca kierowcom w Lublinie dobrze. Kazdy zaparkowany samochod to koszty - trzeba sprzatac, oswietlac itp. Te 50 gr to im sie przynajmniej w czesci zwroci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie parkowałem,nie robiłem zakupów i nie będę tam jeździł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mieszkam w EDI i w centrum miasta wszystko jest platne czy stajesz na ulicy czy na parkingu. Mieszkasz w miescie (zasieg komunikacji) to po jaki wuj sie pchasz samochodem do miasta? A jak mieszkasz poza miastem to mozesz zostawic samochod na park&ride i potoczyc sie komunikacja miejska do centrum. Na ulicach sa wydzielone pasy dla autobusow takze jest szybciej niz samochodem (czasami) a przedewszystkim taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50gr czy 1 zł to nic.Ale 23 zł dla wozidupy z okolicznego biura rachunkowego,jakich tam pełno to już coś.Zwłaszcza przy miesięcznej 1344 netto.I o to chodziło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxxxxxxxxxx napisał:
Ciekawe komu wyjdzie teraz to na dobre, czy przypadkiem plaza nie straci przez to większosc klientow
Daj spokój człowieku. Plaza nie straci raczej ani jednego KLIENTA. Podkreślam to słowo, bo jak ktoś przyjeżdża na zakupy, to 50 gr, czy 2 zł nie stanowi żadnego problemu. dla porównania na Okopowej trzeba beknąć 4 zł/h (spodziewałem się że w Plazie będzie podobnie). Zechcesz pojechać na deptak, to albo bilecik parkingowy za 3 blachy albo plac pod katedra za tyle samo. Dlatego nie wydaje mi się, że ktoś kto jedzie do plazy w konkretnym celu, będzie żałował na bilecik, mało tego, jak ludzie się oswoją, to parking się znowu zapełni, bo jak by nie patrzeć są to najtańsze miejsca postojowe w centrum . Ciekawy jestem tylko, na jakiej podstawie będą darmowe 3h dla kinomaniaków. Razem z biletem do kina będzie wydawany kwit parkingowy czy jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
nie parkowałem,nie robiłem zakupów i nie będę tam jeździł
to jedz swoim skuterem do biedrony palancie. lubelak seralk sie znalazl! za duzo jest takich pajacow na swiecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doskonała decyzja! Wreszcie da sie zaparkowac. Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wreszcie skończyło zajmowanie miejsc przez "nie-klientów". A jeżeli sie to komus nie podoba, to bardzo proszę, na zakupy do zieleniaka i spożywczaka (w całej Polsce wszystkie galerie handlowe w centrach miast mają płatne parkingi, własnie po to, żeby takich sępów zajmujących miejsca pogonić)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W całej Polsce też pracownicy mają możliwość parkowania w normalnych cenach. Nie muszą zostawiać połowy pensji aby zaparkować samochód. Dyrekcja Plazy ze swoimi pracownikami za parking nie płaci,a inni mogą wykupić kartę za 122 zł - jedną na sklep, a nie w dowolnej ilości jak informują niektóre gazety. To jest kur... jawne złodziejstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xor napisał:
Daj spokój człowieku. Plaza nie straci raczej ani jednego KLIENTA. Podkreślam to słowo, bo jak ktoś przyjeżdża na zakupy, to 50 gr, czy 2 zł nie stanowi żadnego problemu. dla porównania na Okopowej trzeba beknąć 4 zł/h (spodziewałem się że w Plazie będzie podobnie). Zechcesz pojechać na deptak, to albo bilecik parkingowy za 3 blachy albo plac pod katedra za tyle samo. Dlatego nie wydaje mi się, że ktoś kto jedzie do plazy w konkretnym celu, będzie żałował na bilecik, mało tego, jak ludzie się oswoją, to parking się znowu zapełni, bo jak by nie patrzeć są to najtańsze miejsca postojowe w centrum . Ciekawy jestem tylko, na jakiej podstawie będą darmowe 3h dla kinomaniaków. Razem z biletem do kina będzie wydawany kwit parkingowy czy jak?
Oczywiście że tak! Popieram decyzję Plazy i cieszę się, że nareszcie nie będzie problemów ze znalezieniem miejsca do parkowania; a ci co twierdzą że nigdy nie mieli problemów to albo przyjeżdżali tuż po otwarciu, albo tuż przed zamknięciem Plazy, albo - nigdy na parkingu nie byli, a narzekają tak, dla zasady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezadowolony pracownik napisał:
Pracownicy plazy dostali teraz po kieszeni bo za karnet miesieczny za 129zł to niech sobie prrezes jeździ bo pracowników zarabiających po 1100zł nie bedzie stac żeby przyjeżdzać nawet najgorszym złomem bo mpk będzie taniej.BIEDNEMU ZAWSZE WIATR W OCZY,cóż w polsce jesteśmy.DZIADOSTWO!
"Płacić muszą również osoby pracujące w Plazie. Właściciel centrum zarezerwował tylko po jednej tańszej "wjazdówce” dla każdego ze stu najemców. Pozostali, zostawiając samochód tylko na osiem godzin zapłacą 23 zł. Daje to 115 zł tygodniowo i 460 zł miesięcznie." Korekta, pracując 8 godzin nie da się zostawić samochodu na 8 godzin, tylko 9 (żeby do pracy się nie spóźnić, trzeba być wcześniej, tak samo po pracy kilka minut zajmie zanim dotrze się na parking). 27zł za dzień to daje 135zł tygodniowo i 540zł miesięcznie. Zrobili świństwo pracownikom, nie wszyscy mieszkają w samym Lublinie, niektórzy dojeżdżają z okolic i nie mają połączenia transportem publicznym (zwłaszcza po pracy i w weekendy, kiedy z Plazy wychodzi się 21.30). Kierownictwo oczywiście parkuje na małym bezpłatnym parkingu. A i jeszcze jedno: Plaza wolała zapłacić karę 6 milionów i zrobić płatny parking niż wybudować biurowce i powiększyć parking o kolejny poziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...