Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Opłaty wprowadzone po części z powodu nie-klientów parkujących sobie całymi dniami, a po części po to aby mieć z czego zapłacić odszkodowanie za nie wybudowanie biurowca. Myślę, że głównie przez to drugie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo rozsądnie dobrane stawki.nie uderzą w klientów,ale nie pozwolą blokować parkingu przez cwaniaczków.Ja popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak a zakupy za kilka set złotych juz nie starcza aby zaparkować samochód, ludzie olejmy te wszystkie galerie i inne wynalazki, niech sie udławią, to tak samo jak z rekalmówkami zakupy za setki a reklamówka za 50 groszy.Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nio dobrze, mam załatwic cos w centrum do 3 godzin to tylko 3 zł, a już w US na sądowej to góóóóóóóra 1 zł. Ale patrzmy dalej jadę do kina, wcześniej 40 minut jak zwykle, w kolejce w niedzielę około 20 minut do 30, zakupić jeszcze popcorna i do na seans. Wychodzimy z kina, jeszcze może do sklepu, jestem z moją pcią piękną. No i napewno minie te 3 godziny, płacę 4 zł. ZA CO, ZA CO To tak mi sie nasuneło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Technical napisał:
Nio dobrze, mam załatwic cos w centrum do 3 godzin to tylko 3 zł, a już w US na sądowej to góóóóóóóra 1 zł. Ale patrzmy dalej jadę do kina, wcześniej 40 minut jak zwykle, w kolejce w niedzielę około 20 minut do 30, zakupić jeszcze popcorna i do na seans. Wychodzimy z kina, jeszcze może do sklepu, jestem z moją pcią piękną. No i napewno minie te 3 godziny, płacę 4 zł. ZA CO, ZA CO To tak mi sie nasuneło
nie kupuj popkorna - będziesz zdrowszy i będziesz miał na parking
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech płacą za parking, co wy sobie myślicie, że za darmo będziecie parkować w centrum miasta. Stać was na samochody a na parkin nie. Szok! Ludzie opamiętajcie się. Chcesz jeździć i parkować musisz płacić jak nie MPK czaka na Ciebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko ok ale dlaczego za parking musza płacić jej pracownicy,dyrekcja wykazała się wielką dobrocia wobec nas w sklepie którym pracuję jest 10 osób zatrudnionych,wspaniałomylśna dyrekcja przyznaje 1!!! kartę płatną do tego. ABSURD może niech plaza dołoży się do pensji co by na bilet parkingowy co miesiąc starczyło!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iwon.n napisał:
wszystko ok ale dlaczego za parking musza płacić jej pracownicy,dyrekcja wykazała się wielką dobrocia wobec nas w sklepie którym pracuję jest 10 osób zatrudnionych,wspaniałomylśna dyrekcja przyznaje 1!!! kartę płatną do tego.
No bo oczywiście wszyscy muszą samochodem co centrum, do pracy, przyjeżdżać ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iwon.n napisał:
wszystko ok ale dlaczego za parking musza płacić jej pracownicy,dyrekcja wykazała się wielką dobrocia wobec nas w sklepie którym pracuję jest 10 osób zatrudnionych,wspaniałomylśna dyrekcja przyznaje 1!!! kartę płatną do tego. ABSURD może niech plaza dołoży się do pensji co by na bilet parkingowy co miesiąc starczyło!!!
Ja Tobie współczuję ale niby dlaczego masz być lepiej traktowany niż np.pracownik US ??? Jemu też "dyrekcja" nie przyznała miejsca parkingowego za free...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za tanio, powinno być pierwsza godz. gratis, pozostałe 2 zł, poza kinem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest tak źle z tymi opłatami. Mogę tę złotówkę czy też 2 zapłacić za parking i w tym czasie załatwić jakieś swoje sprawy. Tyle tylko, że w drodze powrotnej już nie zrobię zakupów w Delimie np, jak to zwykle robiłem bo szkoda czasu.... No nie wiem jak oni na tym wyjdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeszcze w porannym artykule była mowa o darmowym postoju dla klientów Tanio nie tanio ale płacić trzeba. Do tego trzeba doliczyć także zmarnowany czas i zawracanie d... z biletami szukaniem kasy na parkingu i dbaniem o drobne w portfelu. Sam szlaban przed wjazdem skutecznie odstraszy część klientów. No i 3 godziny na kino to obawiam się że może być trochę za mało no i jak ma wyglądać sposób rozliczania z parkingu jego klientów. Mam też jedno ważne pytanie, być może redakcja DW będzie potrafiła udzielić na nie odpowiedzi. Co z osobami niepełnosprawnymi posiadającymi kartę parkingową? Czy ich także będzie obowiązywała opłata? Większość z nich porusza się autem nie dla wygody ale z konieczności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez nikt na sile Was nie wciąga na parking...nie stać Was to nie wjeżdżacie...czy tak cieżko to pojąć? W sklepie przy kasie też jęczycie kasjerce że mleko za drogie? jesli za drogie to kupcie w innym sklepie albo wcale... wolność wyboru... kiedy Wy się ogarniecie? chcielibyście wszystko gratis i jeszcze czerwony dywan? Przy zakupach na kilkaset zlotych te 10 na parking tak bardzo zrujnuje Wasz budzet? chyba ze chcecie tylko popatrzec na wystawy... to piechotką prosze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pop napisał:
nie kupuj popkorna - będziesz zdrowszy i będziesz miał na parking
i idź do kina na tygodniu, jest mniej ludzi i nie siada przed tobą koszykarz z afro na głowie. A obok nie gada ktoś przez telefon. Zresztą na tygodniu można iść do kina i na film, a w weekend raczej tylko na film.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heniek napisał:
Przeciez nikt na sile Was nie wciąga na parking...nie stać Was to nie wjeżdżacie...czy tak cieżko to pojąć? W sklepie przy kasie też jęczycie kasjerce że mleko za drogie? jesli za drogie to kupcie w innym sklepie albo wcale... wolność wyboru... kiedy Wy się ogarniecie? chcielibyście wszystko gratis i jeszcze czerwony dywan? Przy zakupach na kilkaset zlotych te 10 na parking tak bardzo zrujnuje Wasz budzet? chyba ze chcecie tylko popatrzec na wystawy... to piechotką prosze
Jak dobrze, że markety i CH mogą liczyć na pana henia który bez wahania wyjmie 10 z portfela bo go stać. Tylko niech pan henio pomyśli że ja tak chętnie będzie wydawał te 10 to dojdzie do takiego etapu że nie będzie go już stać. Mam płacić za możliwość kupowania w jakimś sklepie nie ma mowy. Ceny w plazie i tak są wywindowane przez to że najemcy płacą spory czynsz i muszą się jakoś odkuć. Myślę że rynek zweryfikuje ich decyzję jeżeli obroty zaczną spadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heniek napisał:
Przeciez nikt na sile Was nie wciąga na parking...nie stać Was to nie wjeżdżacie...czy tak cieżko to pojąć? W sklepie przy kasie też jęczycie kasjerce że mleko za drogie? jesli za drogie to kupcie w innym sklepie albo wcale... wolność wyboru... kiedy Wy się ogarniecie? chcielibyście wszystko gratis i jeszcze czerwony dywan? Przy zakupach na kilkaset zlotych te 10 na parking tak bardzo zrujnuje Wasz budzet? chyba ze chcecie tylko popatrzec na wystawy... to piechotką prosze
Wiesz 'heniek', kompletnie cię nie rozumiem. Oczywiście, że jak mam do wyboru wydać 10 i nie wydać 10 to wolę nie wydać. I o tym tutaj rozmawiamy. Skoro będę miał do wyboru zakupy w Plazie+opłata za parking i zakupy np.w Olimpie z darmowym parkingiem, praktycznie z tym samym asortymentem to dla mnie wybór jest prosty. Dla ciebie liczy się "prestiż zakupów w Plazie" i ok, twój wybór. Może warto podpowiedzieć p.Pleskot sprzedaż naklejek np. na kurtkę "Kupuję w Plazie bo stać mnie na parking" i będzie to synonimem statusu społecznego. Po samej kurtce niestety nie widać w jakim sklepie kupiona. Jedynie do kina trzeba się udać do Plazy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoko tylko ze teraz bedzie "lipowa" zakorkwana od juz astorii,,,,, przy bramce zawsze ktos bedzie pare sekund celowal i podjezdzal do przycisku ;-0 a za nim paru innych babci i dziadziuff z drzaca dlonia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50 gr mogę wydać za godzinę, bo to i tak dużo taniej niż bilet parkingowy, ale sama idea płacenia za parking w centrum handlowym mi się nie podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak!!! bezpieczny, HA HA, miejsca parkingowe na maluchy a nie na samochody ktorymi jezdza Polacy, nie mozna wejsc i wyjsc z samochodu, nie wspominajac o poobijanych drzwiach i oblamanych lusterkach szok, jedynym wyjsciem stalo sie parkowanie na 2 miejscach, co zreszta robia kierowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewa napisał:
Tak!!! bezpieczny, HA HA, miejsca parkingowe na maluchy a nie na samochody ktorymi jezdza Polacy, nie mozna wejsc i wyjsc z samochodu, nie wspominajac o poobijanych drzwiach i oblamanych lusterkach szok, jedynym wyjsciem stalo sie parkowanie na 2 miejscach, co zreszta robia kierowcy
Nooo Ewa, to wiemy już komu zawdzięczamy to zachodnio-europejski rozwiązanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...