Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
pop napisał:
nie kupuj popkorna - będziesz zdrowszy i będziesz miał na parking
"POPKORNA" Może nie, ale biorąc pod uwage fakt ze z rezerwacji bilet nalezy odebrać na minimum GODZINĘ przed rozpoczeciem seansu to juz zmienia postać rzeczy prawda????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dosc, ze klient wybiera ta galerie zeby zrobic zakupy to jeszcze karza mu placic za parking, istna paranoja i skandal!!! niedlugo za ogladanie jej z zewnatrz zaczna kazac placic. banda wyzyskiwaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra, teraz niech oznakują jedyną windę, że pierwszeństwo do niej mają matki z wózkami, inwalidzi itp. i będzie cacy. Ileż można stać pod windą z dzieckiem w wózku bo oczywiście nastoletnie laski i ich strongmany, wypindorzone paniusie i panowie w sile wieku zmęczą się wjeżdzając ruchomymi schodami (a niestety wózka dziecięcego czy inwalidzkiego nie da się wwieźć schodami ruchomymi).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
0,5 godziny na odbiór rezerwacji, więc proszę nie pisać kłamstw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszni wszyscy jesteście co krytykujecie to rozwiązanie....Codziennie kilkadziesiąt osób zmierzających do plazy parkuje na płatnym parkingu obok. Dlaczego? Bo pod plazą nie było miejsca. I zaznaczam, że są to klienci plazy, za godzinę postoju płacą 3 zł! Połowa aut zaparkowanych w plazie w godzinach do 15 to interesanci pobliskich urzędów. Według mnie opłata 1zł za 2h to zdecydowanie za mało, i tak będą mieli tłok i parking będzie nadal zapchany. I szczerze - całkiem nie rozumiem dlaczego osoby pracujące w pobliżu plazy mają jeździć do pracy samochodem i narzekają na Urząd Miasta że nie robi bezpłatnych parkingów - bo niby gdzie ma je zrobić? Centrum miasta to nie prezerwatywa! Nie rozciągnie się! Jak mam sprawy w UM na Wieniawskiej do załatwienia to zawsze z Czechowa idę na piechotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aqua napisał:
No dobra, teraz niech oznakują jedyną windę, że pierwszeństwo do niej mają matki z wózkami, inwalidzi itp. i będzie cacy. Ileż można stać pod windą z dzieckiem w wózku bo oczywiście nastoletnie laski i ich strongmany, wypindorzone paniusie i panowie w sile wieku zmęczą się wjeżdzając ruchomymi schodami (a niestety wózka dziecięcego czy inwalidzkiego nie da się wwieźć schodami ruchomymi).
Dziwna jesteś, to nie zależy od rozwiązań administracyjnych,tylko od kultury ludzi.Dyrekcja Plazy nie ma nic do tego.Poza tym kto niemowlę targa na zakupy?A starsze dziecko też lepiej zostawić z babcią/opiekunką, centrum handlowe to nie miejsce na spacerki z dziećmi w wózkach, lepiej idź do parku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widzę matkę z wózkiem w sklepie to to na pewno złodziejka jest... nikt do sklepu normalny z wózkiem dziecięcym nie wjeżdża tylko złodzieje !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"klient wybiera ta galerie zeby zrobic zakupy to jeszcze karza mu placic" a nikt ci nie karze kupowac w plazie, więc o co chodzi. Jeździj do Lidla, tam parking jest darmowy i "ciuchy" też są hehehe "banda wyzyskiwaczy "" raczej: banda cwaniaków zajmujących parking w centrum handlowym i nie dokonującym w nich zakupów. Z resztą. łatwo się kłócić. postawcie się na miejscu właściciela takiego centrum handlowego - jak byście rozwiązali problem parkowania przez osoby nie kupujące tutaj? No napiszcie, biedaki z renault, auti, bmw, vw itp, których nie stac na 50groszy za godzinę postoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alfons_skamienialy napisał:
Jak widzę matkę z wózkiem w sklepie to to na pewno złodziejka jest... nikt do sklepu normalny z wózkiem dziecięcym nie wjeżdża tylko złodzieje !
A czy matka z wózkiem i dzieckiem w nim robiąca zakupy w sklepie dziedcięcym (5,10,15 czy Smyku)to też złodziejka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to jest jak wiesniaki z chelma, krasnika i janowa wybiora sie swoimi golfami, civicami i innymi szrotami . . . a potem przez nich smierdzi gazem bo ich wyje***e fury sa na gaz. Won wsiury z mojego miasta! Nienawidze janowiaków, chełmian i kraśniczan. . . no i oczywiscie buraków z LSW !! WON na swoje pola wiesniaki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściciel Plazy zlikwidował bezpłatny parking znajdujący się w miejscu budynku. Obiecał ..."złote góry". A teraz nawet parking likwiduje. Z jakim narodem się Wam to kojarzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaro skoro jesteś taki miastowy, to co powiesz o osobach, które przeprowadziły się np. do świdnika z lublina? Wiesz twoja opinia jest bardzo ważna - bez tego mogę nie usnąć...tylko koniecznie napisz to wersalikami*. *Aha wersaliki to duże litery - taka ładniejsza nazwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaro Lublin napisał:
tak to jest jak wiesniaki z chelma, krasnika i janowa wybiora sie swoimi golfami, civicami i innymi szrotami . . . a potem przez nich smierdzi gazem bo ich wyje***e fury sa na gaz. Won wsiury z mojego miasta! Nienawidze janowiaków, chełmian i kraśniczan. . . no i oczywiscie buraków z LSW !! WON na swoje pola wiesniaki!
a na weekend jezdzisz bo babci na wies taki z ciebie miastowy w pierwszym pokoleniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaro Lublin napisał:
tak to jest jak wiesniaki z chelma, krasnika i janowa wybiora sie swoimi golfami, civicami i innymi szrotami . . . a potem przez nich smierdzi gazem bo ich wyje***e fury sa na gaz. Won wsiury z mojego miasta! Nienawidze janowiaków, chełmian i kraśniczan. . . no i oczywiscie buraków z LSW !! WON na swoje pola wiesniaki!
Z ciebie jest wsiok i burak, jestem ze Świdnika, pracuje w twoim mieście i zasilam budżet .... (zonk)twojego miasta wiec schowaj sie ... slow brak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaro Lublin napisał:
tak to jest jak wiesniaki z chelma, krasnika i janowa wybiora sie swoimi golfami, civicami i innymi szrotami . . . a potem przez nich smierdzi gazem bo ich wyje***e fury sa na gaz. Won wsiury z mojego miasta! Nienawidze janowiaków, chełmian i kraśniczan. . . no i oczywiscie buraków z LSW !! WON na swoje pola wiesniaki!
haha dobre chlopie z Dysa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewa napisał:
Tak!!! bezpieczny, HA HA, miejsca parkingowe na maluchy a nie na samochody ktorymi jezdza Polacy, nie mozna wejsc i wyjsc z samochodu, nie wspominajac o poobijanych drzwiach i oblamanych lusterkach szok, jedynym wyjsciem stalo sie parkowanie na 2 miejscach, co zreszta robia kierowcy
[/font Rozśmieszasz mnie dziewczyno.Skoro nie umiesz zaparkować,to nie zdałaś egzaminu,tylko kupiłaś prawko.Ewentualnie jesteś bezczelną ignorantką mającą innych kierowców w .....!!! Mam zwyczaj parkować tak,żeby inni też mogli zaparkować i nie wiedzieli jakiego koloru auto parkowało obok.To nie jest skomplikowane,wystarczy odrobina dobrej woli. Zapomniałam o takiej drobnostce:trzeba jeszcze być kierowcą,a nie woźnicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
No bo oczywiście wszyscy muszą samochodem co centrum, do pracy, przyjeżdżać ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biletomaty są przy każdym wejściu i wydają też z banknotów więc nie musisz mieć bilonu. Polak zawsze wietrzy i widzi problem. Ja uważam iż dobrze się stało, były kombinacje więc tak zrobili, wielokrotnie nie mogłam zaprakować swego auta jadąc tam na zakupy a będąc kiedyś z rana widziałam tłumy pracowników innych niż Plaza parkujących tam i wychodzących. Jest mpk można jeździć a jak stać na własne auto to i na parkingi, nie przesadzajmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Ewa Miejsca w Plazie są dość ciasne, ale bardziej niż wystarczające. Mam samochód ponad 4,5m długości i jakoś nigdy nie miałem problemu z zostawieniem go na nieprzyblokowanym miejscu w Plazie. Teraz przynajmniej wiem, kto parkuje jak skończony burak na dwóch miejscach i jeszcze się tym chwali. Jak się nie umie jeździć, to się jeździć nie powinno. Zawsze też można sobie kupić Smarta lub inne 2-miejscowe maleństwo, gdy się parkować nie potrafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parking miał być ogólnodostępny a nie nastawiony na klientów Plazy. W okolicy parę osób PRACUJE a nie tylko chodzi do kina raz na tydzień! Zapomnieliście co obiecywały władze miasta likwidując parking w miejscu tego bazaru!!!! No a miasto jak zwykle zachwycone choć PLAZA JE DYMA OD POCZĄKU nie dotrzymując żadnych warunków inwestycji. To MIASTO IMPOTENCJI !!!!!!A Żuk ma swoje miejsce za darmo za szlabanem za pieniądze podatnika i dalej wam wszysto obieca!!!Palant zakłamany !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...