Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Partia Razem chce odwołać wojewodę. Za słowa podczas marszu ONR

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 lutego 2017 r. o 15:10 Powrót do artykułu
wynoszenie na ołtarze i cala ta akcja z "żołnierzami" sięgnela ostatnio szczytu histerii, niedługo bedzie strach lodowke otworzyć, bo coś wy***y i stało sie to wszystko mocno męczace dla zwykłego obywatele ( nie narodowca ideowca), podobnie jak z ciaza żony lewandowskiego, zachowujac oczywiscie proporcje.czemu sie nie mowi praktcznie nic i nie wspomina innych co walczyli i gineli, ano bo nie łapia sie pod propagande miłosciwie nam panujacego rzadu marionetek - ale ich historia juz niedługo też odpowiedno do zasług osądzi. dzis ze zdziwieniem ogladadałem wywieszone flagi, konstytucje zmienili czy jaki pieron, tadeusza na papieża wybrali? okazało sie, że mamy kolejne świeto a czesc flag szybko zmieniła własciciela wojna polsko- polska trwa w najlepsze, ciekawe do jakiego momentu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie zachowanie wojewody jest skandaliczne i pozytywne komentarze zwolenników ONR tego nie zmienią. Czas na opamiętanie! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Partii Razem nie widziałem na uroczystościach upamiętniających Żołnierzy Wyklętych...
Popraw błąd Żołnierzy Przeklętych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ot osiołki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arogancja Partii Panów sięga szczytów. Wojewoda maszeruje pod sztandarami falangi, publicznie obraża ludzi mających inne poglądy polityczne, a w odpowiedzi na prośbę o wyjaśnienie dalej obraża i pytanie nazywa głupstwem na które nie zamierza się wypowiadać. Panie Czarnek - arogancja i pucha kroczy przed upadkiem! czego Panu serdecznie życzymy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co robi Partia Razem to szczyt bezczelności. Wyłazi szydło z worka co prezentuje ta partia. Kluje ją w oczy świętowanie pamięci o polskich patriotach a jednocześnie potrafi uczestniczyć w ciamajdanie i wymachiwać tęczową flagą. Precz z komuną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trole pisowskie laczmy sie na forum, bo nam lewactwo cisnie i nagrod na wiosne niet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego powyzej ciamajdan to masz w majtach ale widze, ze wziales do serca apel do troli, brawo :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morda komusze cwele. Mój dziadek zwalczał reakcyjne bandy i służył w UB do 1989 kończąc w stopniu pułkownika więc mam info z pierwszej ręki jakie maskirowki się robiło, jak przebierało się zwykłe bandy rabunkowe i kazało im mówić okradanym chłopom, a to że "Uskok" ich napadł, a to, że "Zapora" a to że "Łupaszko". Złodzieje i kryminaliści sprzed wojny trafiali do UB bo tacy byli najbardziej pewni i właściwe pochodzenie społeczne. Konfidentami Gestapo i folksdojczami służba też nie gardziła, bo tacy byli najpewniejsi wiedząc ile mają za uszami. Myślicie gnoje że jak ktoś ma czerwone korzenie to będzie dziś razem z wami pyskować przeciwko polskim bohaterom? Leżeć śmiecie. I cześć i chwała bohaterom! Nie wycieruchom ruskim morderców i gwałcicieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze to bydło śmie pyskować w wolnej Polsce. Napluć wam w ryj to mało. Nie każdy kto był w UB był ostatnią kanalią, ale jeżeli ktoś po 1989r, kiedy już niczym nie ryzykuje nadal broni tamtych decyzji i pluje na ofiary komunistycznego terroru to zasługuje tylko na plwocinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narodowy socjalizm to ja wiadomo opcja lewicowa. Dlatego stop faszystom gnębiącym wolność słowa. 0 tolerancji Poza tym jak się nie ma czym zająć pożytecznym to się zajmuje innymi. Dawać s powrotem wpełzać pod głaz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego z 20 18, chyba popusciłes z wrazenia a cweli szukaj w swojej ubeckiej rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cweli szukam tam gdzie są czyli wśród takich jak ty cweluchu. za komuny byś mi właził do dupy i się łasił a teraz *** wielki wojownik walki z "faszyzmem" się znalazł. bo na zamordowanych polskich bohaterów w internecie poplujesz. jakbyś stanął przed jednym z tych ludzi to byś szczał we wszystkich kierunkach i kłaniał się w pas. ci których nazywają "wyklętymi" mieli przynajmniej jaja kręgosłup i odwagę, a ty jesteś zwykła sezonowa blyat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie wojewodo nieogolony! Za swoje czyny odpowie pan  w normalnej Polsce juz za kilka lat. Zapamietamy to chamstwo, prymitywizm i butę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jaki pan-taki kram"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka śmieszna minidemonstracja.Więcej Członków nie było? A i mówca debeściak.Ładnie się zaciął w 9 minucie i bardzo chyba musi bardzo do WC. Dziennikarzy więcej niż protestujących
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pamietam komuchom nigdy prawda nie wlazila w puste lby,nie znali daty 22.06.41,Katyn czy Miednoje kojarzyli z Pirenejami.Slowa Wojewody tez ubodly,scierwa nie wiele potrafia zrozumiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałem, że z czarneka taki ograniczony intelektualnie facet. buc jak sie patrzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan wojewoda nie ma prawa do swoich prywatnych poglądów? Oryginały z was. Zero tolerancji, dla zdrajców, kapusiów- to hasło brodaty gostku podoba się mnie. Kod walczy o prywatne poglądy (m.in.). Wy zaś zwalczacie- w dzisiejszej polityce zwariować można. Brawo Panie wojewoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka partia taki i wojewoda i poglady, ludzie czego wy od pisowców wymagacie i rycerze tadeusza na forum czyli popularne scierwa i pisowskie niedouczone trole. Jak tam misiewicze, beda nagrody na dzien samorzadowca za żałosna agitacje na forum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...