Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Partia Razem z transparentami na manifestacji. „Lublin wita uchodźców”

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 marca 2017 o 17:45 Powrót do artykułu
Niech sobie wezmą tych uchodźców do domu !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ile im za to płacą?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tłumy!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wiecej treansparentow niz tej calej partii.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No zgłupieli dokumentnie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mogli dzisiaj przywitać uchodźców na lotnisku we Francji...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zastanawiam się czyjim głosem jest ta partia. Wystarczy spojrzeć na mapę  Świata by jednoznacznie stwierdzić jakiemu państwu zależy na wyludnieniu sąsiadujących państw by zacząć przesiedlenia swoich obywateli i budowę osiedli. Wracając do faktów historycznych jeszcze jedna nacja potrzebuje przestrzeni zyciowej? Czemu partia razem nie pomoże uchodzcom a chce obarczyc Polskie społeczeństwo? Czy obywatelom polskim zależy na zniszczeniu tego kraju? Myślę że dosyć rzadow pseldopolakow dosyć dzielenia społeczeństwa Polskiego przez lewactwo na usługach narodu wybranego przez donoszenie na własny kraj organizowanie spedow, obrażanie religii, zwyczajów i szargania dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej. Jeśli nie podoba wam się ten ustrój czy społeczeństwo Polskie jego wiara czy narodowy charakter państwa możecie wyjechać stąd nikt nie będzie płakał z tego powodu. Kilka tygodni temu minister wzywał swoich obywateli o opuszczanie Francji zróbcie to samo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A to dopiero rasiści. Preferują ludy afrykańskie i te Azji Mniejszej. Rodaków ze wschodu mają głęboko w poważaniu. Czyżby to była kolejna akcja robiona jedynie dla grantu od Open Society vel pana Sorosa? Odfajkowano, rozejść się!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W czym tu problem?Przydzielić im do mieszkań tyłu uchodźców ilu się zmieści i niech mają to swoje szczęście :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
furmaniak, babis i reszta tych pożytecznych idiotów. nauczcie się czytać: ***s://***wzb.eu/en/press-release/islamic-fundamentalism-is-widely-spread
Zaloguj się, aby oddać głos
0
„Lublin wolny od faszyzmu” - to hasło rasistowskie, antyniemieckie!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
idioci, idioci, idioci.... ***s://acidmuncher.wordpress.com/2017/02/26/swedens-government-is-not-entirely-honest/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
is sweden really the rape capital of europe? ***s://***youtube.com/watch?v=tv-5nloavwe
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"solidarnie możemy pokonać rasizm i przemoc"- z tym hasełkiem należy występować w krajach gdzie przemoc stosowana jest w stosunku do rasy białej. Zupełnie myli im się miejsce manify. Zapraszajcie ich do swoich domów nikt wam tego nie broni. Nie należy wypowiadać się w imieniu większości- mądrzejszej zresztą. Wszystkich was razem należałoby przenieść tam skąd oni emigrują.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale to są barany. Szczególnie dobrze te ich naiwne hasełka brzmią w kontekście dzisiejszych wydarzeń we Francji. "Francuz" strzela do ludzi i gitara jest. Wyznanie i kolor skóry oczywiste....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co to jest lewackość? Lewackość to jest posiadanie opornego na argumenty i dane zakutego łba. Już nawet unijny aparatczyk Timmermans przyznał, że ponad 60% tzw uchodźców to w rzeczywistości imigranci ekonomiczni. Niemcy rewidują swoją politykę imigracyjną i uszczelniają system. Dane m.in. ze Szwecji, Finlandii, Danii i Norwegii potwierdzają, że imigranci z krajów MENA (Middle East and North Africa) popełniają przestępstwa seksualne nadreprezentatywnie częściej niż rdzenni mieszkańcy tych krajów i imigranci pochodzący z innych rejonów. Nie ma to nic wspólnego z rasizmem jest zwykłym stwierdzeniem faktów i to faktów odnoszących się do kultury. Ci ludzie popełniają przestępstwa częściej nie dlatego że mają więcej pigmentu w skórze tylko dlatego, że pochodzą z kręgu kulturowego w którym jest to bardziej dopuszczalne kulturowo. Wszyscy lewacy na powyższych zdjęciach to zwykli idioci, którzy powinni się wstydzić własnej tępoty a nie z nią obnosić. Robiono też badania gdzie zamieszkuje większość pro-imigracyjnych polityków. Okazuje się, że sami unikają jak się da rozkoszy "wielokulturowości"i zamieszkują dzielnice willowe i dzielnice klasy średniej. Szwedzcy lewacy są już do tego stopnia popaprani, że protestowali przeciwko przejściu parady homoseksualistów przez dzielnice muzułmańskie, nie chcąc "urazić" ludności muzułmańskiej. Taką politykę chcą nam zaprowadzić te pajace z Razem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Widzę hasełko "Lublin wita uchodżców". Czy stadko 14 osób to jest Lublin?. Dlaczego nie macie hasełek- "przyjmę rodzinę uchodżców". Kto wam dał prawo wypowiadania się w imieniu mieszkańców Lublina (380 tyś/14osób- policz sobie jaki to wielki procent)?. Błazenada!.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
i po co ta fanfaronada, nic nie macie do decydowania- to pierwszee, a drugie slepi jesteście na to co się dzieje, nie trzeba daleko szukać dzisiejszy incydent na Orly we Francji
Zaloguj się, aby oddać głos
0
„Lublin wita uchodźców” Jak już to partia razem wita uchodźców, ja jestem z Lublina i nie życzę sobie aby ktoś w ten sposób wypowiadał się za mnie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
popiera każdy powinien czuć się bezpiecznie na polskich ulicach, zwłaszcza POLACY, niemcy już mają problem...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: