Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zarabianie polega na włączeniu specjalnego programu udostępnionego przez firmę (zwanego dalej surfbarem) i oglądaniu serii wyświetlanych w nim reklam. Reklamy te, są wyświetlane w formie klasycznych bannerów na pasku reklamowym. W odróżnieniu do innych surfbarów, program ten nie wymaga wpisywania kodów sprawdzających naszą obecność przy komputerze. CHCESZ DOŁĄCZYĆ TO POSTĘPUJ WEDŁUG ZASAD Krok 1 Wejdź w link – podam go na gadu gadu 34488184 Krok 2 Teraz pokazało Ci się okienko z napisem E MAIL W puste miejsce wpisujemy swój e mail i wciskamy przycisk "Join us". Krok 3 Program automatycznie przeniesie nas na stronę. Tam ściągamy programik To proste, wciskamy napis "Installez 20Dollars2Surf(1,45 Mo)" i programik się ściąga. Krok 4 Gdy już mamy ściągnięty program otwieramy go zmieniamy na język polski i klikamy "Dalej" Pojawi się nam formularz który musimy uzupełnić. Jak już to zrobimy klikamy "Dalej" Krok 5 Na nasz mail powinna już dotrzeć informacja z hasłem które należy zachować (jest potrzebne do kolejnych logowań na stronie). Krok 6 Na dole strony powinien być już włączony programik, który za Ciebie zarabia jeśli nie to na pulpicie na pewno masz do niego skrót. Po prostu na niego najedź i włącz. Nie trzeba wpisywać do niego ponownie danych, program je zapisał, wystarczy go tylko włączyć. KROK 7 Teraz już zarabiasz, miej włączony komputer i patrz jak co 1 min- dostajesz 1pkt. Max na miesiąc możesz mieć SAM z surfbara 10 000 pkt. Punkty są przeliczane na pieniądze na początku każdego miesiąca. Nic nie trzeba robić a pieniądze same się zbierają! Warto spróbować – zawsze można przestać! Ale pieniądze gwarantuję!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie dziwię się rozsądnym paniom, kto się pcha do sejmu, myśląc, że ma misję, żeby potem wysłuchiwać niewybrednych epitetów pod swoim adresem??? Śmiem twierdzić, że osoby nie dokońca normalne.
Najgorsze jest to, że przy proporcjonalnym systemie wyborczym, w którym głosuje się bardziej na partię niż na osobę, wchodzą ci, którzy są na sczycie listy, znaczy, że pani "bukietowa" ma wielkie szanse, niestety.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jestem za zachowaniem parytetów przy udzielaniu ślubów. Niech przynajmniej tam zostanie 50 procent kobiet i 50 procent mężczyzn.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wyobraźcie sobie cały sejm kobitek.I wszystkie w jednym okresie napięcia przedmiesiączkowego,lub w trakcie odwałów związanych z przekwitaniem............ Kataklizm.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: