Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Trzeba być naprawdę tępą dzidą aby jeszcze w dzisiejszych czasach głosować na komucha,konfidenta,Niesioła,Paligłupa czy całe to czerwone łajno !!! Nie idż tą drogą synu.  Ojciec,matka też tacy sami ?
    No tak... taki poziom może reprezentować tylko wyborca PiS, który podstawówkę skończył po kilkunastu latach nauki, bo na więcej nie było go stać. Ale mnie to nie dziwi. W PiSie takich tłumoków jest pełno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już ja przerabiałem kontakty z byłą (babą) prof.(akademicki) dr hab. Szołno Jolandą Koguc. Taką indywidualność, osobowość niejaki minister Karpiński odkrył na wykopaliskach. To "cuś" to sfrustrowane babsko - wywalili na zbitą "twarz". Żeby teraz się nie okazało, że Pan prof. nadzw. dr hab. Waldemar Paruch okaże się takim samym niewybuchem jak "śnieżna dama" - prof.(akademicki) dr hab. Szołno Jolandą Koguc.  A kysz zarazo.                
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie dlatego zagłosuję na Piotrowskiego. Wystawienie takiej słabej jedynki sprawia że trzeba głosować na kogoś innego. Piotrowski ma doświadczenie do tego wspiera w Brukseli czynem i słowem Lubelszczyznę.
taaak, już sie wykazał..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zorientowani wiedza jakie sklonnosci i sympatie ma pan profesor paruch dziwne ze 1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...