Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Za mało zieleni przed pasaże, i żeby można było przejechać tamtędy jak teraz
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No taaak, za mało krzaków i nie da się przejechać furmanką... To jest właśnie lubelskie myślenie... Polecam wyjazd do Krakowa i analizę inwestycji w centrum miasta (Galeria Krakowska itp)... Polecam też wyjazdy do Białegostoku, Kielc czy Rzeszowa... A my zachowajmy ten socrealistyczny skansen w całości... Za parę lat będziemy pośmiewiskiem wschodniej Polski...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ci nasi urzędnicy miejscy to cwane chłopaki są jednak. powiedzmy sobie, zbiera się grupa 100 urzędników, dzielą się na 4 zespoły. pierwszy zespół jest od pozyskiwania inwestycji, w tym przypadku zgarnęli inwestora, obiecali budowę pasażu i jest super. drugi zespół zajmuje się pozwoleniami, dogadywaniem szczegółów i robieniem większej ilości notatek. trzeci zespół to świta konserwatorów, która jednym machnięciem pióra niweczy dorobek dwóch pierwszych zespołów argumentując że obecny Pedet ma cechy artystyczne. czwarty zespół próbuje robić nijako za mediatora pomiędzy obrażonym i zniechęconym inwestorem a "złym układem konserwatorskim", de facto nic nie robiąc. tym o to prostym przykładem, tych powiedzmy 100 urzędników ma roboty że ho ho, nawet przy tak znikomej ilości inwestorów jacy chcą tu inwestować. oni potrafią cenić pracę i tak szybko nie oddadzą okazji, bo nawet oni wiedzą że za szybko nie mogą powiedzieć kategorycznie NIE, bo wtedy już nikt o zdrowych zmysłach nie chciałby tu przybywać z dolarami
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nic nie wolno tam budowac. Można wpuscic bezdomnych do pedetu. Oraz handel warzywami. Jak skurczybyki wybuduja galerie, to pewnie beda chcieli zarobic na nas. Niedoczekanie!!!!1
Zaloguj się, aby oddać głos
0
[quote name='jiko' timestamp='1297077536' post='434393'] No taaak, za mało krzaków i nie da się przejechać furmanką... To jest właśnie lubelskie myślenie... Polecam wyjazd do Krakowa i analizę inwestycji w centrum miasta (Galeria Krakowska itp)... Polecam też wyjazdy do Białegostoku, Kielc czy Rzeszowa... A my zachowajmy ten socrealistyczny skansen w całości... Za parę lat będziemy pośmiewiskiem wschodniej Polski... [/quot Z tą Galerią Krakowską to bym nie przesadzał, z punktu widzenia biznesowego była to chybiona inwestycja - w porownaniu z innymi centrami handlowymi o podobnej powierzchni w naszym kraju. Stała się wielką poczekalnią i szaletem. Pomysł tak rozwiązanego węzła komunikacyjnego jednak uważam za udany.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Budynek PEDET-u powstał w latach 60-tych i stanowi zabytek stylu modernistycznego. Tak twierdzą lubelscy architekci. MODERNIZM − styl w architekturze światowej rozwijający się w latach około 1918-1975. Zachowajmy ten szary bunkier (przypominający hitlerowski schron) dla potomnych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
lubelski urzędnik nie pozwoli by miasto się rozwijało. Jak budować to tylko drewniane budki jak na 3 Maja. W skansenie tylko tak można.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
BARDZO ŁADNIE PREZENTUJE SIĘ TEN PROJEKT, MOIM ZDANIEM BARDZO DOBRZE POPRAWIŁBY ESTETYKĘ I WYGLĄD TEJ CZĘSCI KRAKOWSKIEGO, ALE NIE ZDANIEM P...KONSERWATORÓW TFU ZABYTKÓW!!?? ONI WOLA STRASZAKA Z OKRESU GOMUŁKI ALBO GIERKA, ZWANEGO ZABYTKIEM,CHA,CHAA!!RĘCE OPADAJĄ JAK WRACA SIĘ Z INNYCH MIAST, GDZIE IDZIE WSPÓŁGRAĆ PLANOM DECYDENTÓW I KONSERWATORÓW ZABYTKÓW I DBAĆ O NOWOCZESNY WYGLĄD MIASTA(MOWA O KRAKOWIE,POZNANIU,WROCŁAWIU,GDAŃSKU ITD!), DO LUBLINA I WIDZI TĘ MIZERIĘ I NIEUDOLNOŚĆ APRARTU URZĘDNICZO-KONSERWATORSKIEGO!!LUBLIN NIE MOŻE BYĆ ŁADNYM I NOWOCZESNYM MIASTEM, TYLKO ZAŚCIANKIEM,BO TU DOMINUJE ZAŚCIANKOWE MYŚLENIE DECYDNETÓW!!ONI ZATRZYMALI SIĘ W XIX WIEKU!WSTYD!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rewelacja!!! nie mogę się doczekać kiedy takie cudo powstanie w Lublinie. Coś w końcu zaczęło by się dziać w tym mieście... Wszystko jest w rękach p.konserwatora;)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: