Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Długie pojazdy jeżdzą wieczorami i na mało uczęszczanych trasach, prawie puste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiedziałam ze rower jest do wozenia mpk a nie do jezdzenia na nim... bez przesady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skandal, że ZTM nie umie oszacować wielkości przepływu pasażerów. Np. ok godz. 15 linia nr 9, która łaczy Czuby ze Śródmieściem jest mała i ludzie nie moga wsiaść. Za to linia nr 11, gdzie pasażerów jest nie wielu jeździ przegóbowiec. Tak samo było wczoraj z dojazdem nad zalew. ZTM i MPK nie potrafią się domyślec, ze w dni wolne od pracy masa lublinian wybiera się nad jedyne w tej oklicy oczko wodne czyli zalew. Zatródnijcie kolejnego wice dyrektora w ZTM-ie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niema niema gdzie, niema niema gdzie znaleźć słownika ortograficznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plazowiczka: w mpk lublin można przewozić rower. autorze artykułu: "na golasa" to po pierwsze potoczne określenie, a po drugie takie określenie jest trochę na wyrost w opisie kogoś kto jedzie bez koszulki. Chyba, że faktycznie widziałeś w autobusie kogoś nagiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle pogoda zaskoczyła panów z MPK ! Nie trudno było się domyślić znając prognozy pogody , że ludzie masowo wylegną na pole i nad zalew ! Można było na ten okres skierować więcej kursów autobusów nad zalew. No ale biurokraci wiedzą lepiej dla nich sezon zacznie się dopiero w czerwcu ! Zresztą znając życie to pewnie urzędnicy zrobili sobie długi weekend i nie miał kto podjąć decyzji he he he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plazowiczka napisał:
nie wiedziałam ze rower jest do wozenia mpk a nie do jezdzenia na nim... bez przesady.
Dokładnie też mnie to zdziwiło. Poza tym jak ja chciałem kiedyś na wiosnę pojechać autobusem z niesprawnym rowerem do naprawy to kierowca mnie wyprosił i powiedział że nie można przewozić rowerów. musiałem iść kilka km na piechotę prowadząc rower do serwisu :/ Co do tematu, to mogę się założyć, że klimatyzacja w autobusach jest wyłączona.. to jest kure***wo moim zdaniem. Nigdy nie jechałem autobusem z włączoną klimatyzacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba w MPK utworzyć specjalne stanowisko do spraw "obsady tras w okresie długiego weekendu" ewentualnie zlecić zewnętrznej firmie przeprowadzenie badań pod tytułem "Dlaczego w długi weekend tak dużo ludzie jeździ nad zalew"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestańcie narzekać, dyrektor i kierownicy i tak dostaną dodatkową premię a pracownicy będą zapieprzać po 12-16 godzin za jałmużnę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie żuk, utwórz pan stanowisko dla mnie. Jestem niezły w przepowiadaniu pogody. Za skromne 6 500zł mogę pracować w MPK. Naprawdę, warto...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po co wykasowały nam IKARUSY 280?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba wpuścić firmę prywatną do "rozładowania tłumu" nad Zalew Zemborzycki -oni już będą wiedzieć co mają robić! A jeśli chodzi o "przeładowanie w autobusach" w centrum,to wystarczy utworzyć nowe linie "krótkotrasowe" między przystankami o największym natężeniu pasażerów -np.linię 9a między przystankami: Park Akademicki do Park Bronowice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do tego ma MPK. Cały bałagan wywołuje ZTM, który tak obcina kursy, żeby było jak najtaniej. MPK wykonuje tylko kursy zawarte w umowie z ZTM, podobnie zresztą inni przewożnicy muszą się dostosować do wytycznych zawartych w umowach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A W ZTM-IE PRACUJA SAME GŁĄBY PO ZNAJOMOŚCIACH I ZDZIWIŁO ICH ZE W DLUGI WEEKEND BEDZIE UPALNIE I POLOWA LUBLINIAN UDA SIE NAD ZALEW! MPK NIC NIE MOZE SAMO ZADECYDOWAC BO WYKONUJE TYLKO POLECENIE ZTM-U! I NA JAKIEGO NAM TEN TWOR ZTM DO BRANIA PIENIEDZY ZA NIC! ZLIKWIDOWAC TEN SYF,,,,,,,,,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z rowerem do autobusu !!!? porąbało ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tu konieczna byłaby zmiana umowy, będziemy zajmować się tym problemem." O ile w przypadku 21 można mówić o niedopatrzeniu, to w 25 jest obsługiwane przez AKL od 1 kwietnia 2012 roku, chyba nie trzeba być jakoś szczególnie rozgarniętą osobą (chociaż ZTM zatrudnia akurat ludzi po znajomości, nie takich myślących) żeby przewidzieć że gdy zrobi się ciepło dużo osób dojeżdżających nad zalew wybierze 25. W końcu jest to linia niemal okrążająca zalew. O skandalicznej częstotliwości jej kursowania już nie wspominając. Bez ZTM bałagan w komunikacji był taki sam, ale przynajmniej nie trzeba było co chwilę podnosić cen biletów. To chyba jedyna aspekt w którym cenowo dorównujemy Warszawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nad zalewem powinna stać kontrola biletów i sprawdzać bilety. kto nie ma ten nie jedzie, i wtedy kapena wystarczy do zabrania paseżerów którzy zapłacili za przejzazd. dresy bez koszulek nie jadą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
and. hasessas napisał:
nad zalewem powinna stać kontrola biletów i sprawdzać bilety. kto nie ma ten nie jedzie, i wtedy kapena wystarczy do zabrania paseżerów którzy zapłacili za przejzazd. dresy bez koszulek nie jadą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Jak dresy nie pojadą,to cały autobus CYCU nie pojedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
z rowerem do autobusu !!!? porąbało ludzi
tacy "rowerzyści", dojechał w jedną stronę i wrócić mu ciężko... mierz siły na zamiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewożenie rowerów powinno być zabronione,jeszcze trochę i ścigacza ktoś wpakuje do autobusu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...