Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Z calym szacunkiem dla czcigodnego gościa - jest on arcybiskupem większym, nie patriarchą. To nie to samo
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli „CAŁA POLSKA Z WAS SIĘ ŚMIEJE (z)BAWICIELE I ...” JAK KURIA JEGO MAĆ:     Chcąc mnieć pełny obraz należy korzystać ze wszystkich istniejących stron związkowych FACEBOOK'a:     1) kz nszz solidarnosc organistow 2) kz nszz solidarnosc organistow 2 3) kz nszz solidarnosc organistow 3 4) kz nszz solidarnosc organistow 4   Każdy też będzie mógł nawiązać kontakt e-mailem:   kznszzsolidarnoscorganistow@gmail.com   W przeciwieństwie do Kuriewnych okienek kontaktowych wymagających szczegółowych danych interesanta e-mail związkowy jest anonimowy.   CZARNI, czyli AXCELENCJE, księŻULE, ZAKONNICE i wszelkie inne ŚW.(irnięte) WOLONTARIATY powinny zdawać sobie sprawę, że WSZYSTKO, CO NAPISZĄ MOŻE BYĆ UŻYTE... przeciwko Nim!!!, czyli tak jak do tej pory ha ha ha...   Jak się (z)BAWIĆ, to się (z)BAWIĆ!!!     NIEDOJRZAŁOŚĆ EMOCJONALNĄ i wszelkie inne NIEDOJRZAŁOŚCI PSYCHO - SPOŁECZNE CZARNEGO BETONU z wszelkimi podległymi Kólkami Różańcowymi i Partiami Politycznego (z)BAWIENIA widać gołym okiem! Jednym słowem polskiego proroka z lat 1980 – tych: „DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI przePiS NA TEN ŚWIAT...”! Nieograniczona władza - zdaniem CZARNEGO BETONU - pokazala jedynie od lat skrywaną CHOROBĘ PSYCHICZNĄ CZARNEJ MAFII (z)BAWIENIA.   Tylko w marcu 2016 r. internetowa prasa podała o CUDACH PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODE (z)BAWIENIA, a wcześniej też nieźle cudowali (patrz archiwum fejsa):         1) „NEWSWEEK” z dn. 9 .III.2016 r. w artyKULe: "Za ile można kupić poparcie Kościoła?" oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.   2) „FAKT” z dn. 9.III.2016 r. w artyKULe: "Zakonnice protestują przeciw filmowi z Kuleszą" oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA. 3) „GP24.PL” z dn. 9.III.2016 r. w artyKULe: Andrzej Duda: W Polsce to my właśnie jesteśmy ludźmi pierwszej kategorii ” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.   4) „SUPEREXPRESS” z dn. 10.III.2016 r. w artyKULe: 1}Ksiądz katecheta uwiódł swoją uczennicę?”; 2} Wrocław: Luksusowy apartament dla biskupa za bezcenoPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.           ( … ) RESZTA NA FACEBOOK ' u.   NIE WIERZYSZ? - zobacz!     Wszystkich ksieŻULI uznać należy za DEALERÓW (Słowa Bożego), a LUD BOZY za ĆPUNÓW! Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz z KROPKAMI między literami jak również Z OPUSZCZONYMI kropkami - czytać należy WPISY Związkowe.   Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.   Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...   Z-O-S-T-A-Ń-C-I-E - Z - B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI...   (PODPISANO: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC )  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z calym szacunkiem dla czcigodnego gościa - jest on arcybiskupem większym, nie patriarchą. To nie to samo
Fakt, tyle że arcybiskup większy to tytuł stworzony sztucznie w XX w. i dość dziwacznie brzmiący, zaś uprawnienia abpi więksi i tak mają takie same jak patriarchowie, więc różnica jest zasadniczo jedynie tytularna.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: