Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Witolda Pileckiego zamiast Karskiego. Pilecki więcej dla kraju zrobił.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bo Karski bywał w Lublinie....Nie no to jest za*ebisty powód żeby nadawać lotnisku jego imię...Panie Pawełek,w głowę się Pan puknij.
0
Zasluzony dla izraela juz to widze jak bedzie mile widziany
0
Moze być nawet i Dody Rabczewskiej byle nie Lecha Kaczyńskiego bo pewnie już taka nazwa krąży po głowach radnych PiS-u.
0
MY TU PITU PITU, a kierunki lotów jak nieogłoszone, tak nieogłoszone... A na jesieni lotnisko ma być (rzekomo czynne)
0
MY TU PITU PITU, a kierunki lotów jak nieogłoszone, tak nieogłoszone... A na jesieni lotnisko ma być (rzekomo czynne)
0
Ja bym proponował Lotnisko im. Tadeusza Rydzyka, to dobrze się klei z mentalnością tego regionu
0
Brygidka napisał:
Brygidka ! też się tym martwię pozdro
0
Ludzie kochani opamientajcie się .Poco wam do djabła patron. A bez patrona to nie może być lotniska ? .Zobaczcie na forum jakie są wspaniale propozycje patronów .Amen .
0
przepraszam : diabeł prawidłowo
0
Tadziu ja nie przepraszam,ale chyba opamiętajcie.Amen.
0
Patronem powinien zostać Andrzej Pruszkowski - wielce zasłużony dla Lublina, były prezydent tego miasta.
0
p. Pawełek czciciel USraela-nie ujmując panu Karskiemu-daj pan se spokuj propozycja Janusza Kasperka jak najbardziej pasowałaby do tego miejsca
0
skoro już poruszono ten temat. zwać się powinno imieniem Józefa Franczaka
0
Proponuję aby lotnisko miało za patronów:"hazardzistów i gumo filcowych"!!!
0
A gdzie jest błogosławiony Pan Jaweł II??? A gdzie jest bohater narodowy Kaczyński Lech i żona jego Maria??? No gdzie so??? Ja sie pytam??? Takie lotnisko imienia Pana Jawła II w Świdniku, albo Kaczyńskiego Lecha i Marii toż to brzmi dumnie. Tyle zrobili dla lubelszczyzny, a tacy niedocenieni.
0
Im. Bolka i Lolka.
0
Zygmunt Puławski!!! - zdecydowanie on. Najwybitniejszy polski kontruktor lotniczy i zapewne jeden z najzdolniejszych z historii lotnictwa (szkoda, że zginąłł w wieku zaledwie 30-ta). Do tego lublinianin z krwi i kości. Z całym szacunkiem dla pozostałych kandydatur, jeśli chodzi o lotniczą lubelszczyznę, mimo wielu godnych nazwisk np. Rudlicki, to Puławski należy do I ligi światowej i do I ligi światowej wprowadził polskie lotnictwo na przełomie lat 20-tych i 30-tych.
0
A ja proponuje wprowadzić płatna 10-cioletnia nazwe, Wykupujesz nazwe na 10 lat za odpowiednią opłate i wtedy przynajmniej lotnisko będzie zaraniało
0
Lotnisko Lublin im. Lecha Kaczyńskiego Niezależnie jakie emocje budzi postać ś.p. Prezydenta to był On prezydentem Polski i zmarł tragicznie w służbie Polsce i Polakom. Doceńmy Go jako wielkiego patriotę i uhonorujmy jego imieniem Nasze lotnisko. Proszę o komentarze poważne i argumenty za i przeciw lub inne poważne kandydatury. Pozdrawiam.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: