Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Według mnie jest brzydka, nawet bardzo brzydka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta dziewczyna jest bardzo sztuczna i na modelkę nie nadaję się moim stromnym zdanie tylko do tańca w dyskotece...typ tipsiary ...pustej blondynki i tyle.na pewno nie wygra a jak dobrze pójdzie to jakaś firma wykorzysta jej "wizerunek" na swoim.... kalendarzu ... ot to. Dali jej szansę, bo jest łatwą ofiarą jury a w tym programie takie "akcje" to podstawowy jego punkt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna dziewczyna widzę ją czasami w klubie NOBO na czechowie wygląda interesująco przychodzę tam z zoną na piwko i razem trzymamy za nią kciuki w programie TOP MODEL /// tam sie będzie działo///
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwyczajna tapeciara z farbowanymi wlosami. Nie, zeby TOP MODEL mial dla mnie jakiekolwiek znaczenie i prestiz - to kolejne reality show nastawione na trzepanie kasy. Niemniej wypowiedzi tej pani sa... na bardzo niskim poziomie. Panna wyzej sr... niz d... ma a jest plytka jak kaluza na stromej szosie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra figura to nie wszystko! Ma nieciekawą buzię i brzydkie oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z TAKIM WYGLĄDEM WIDZĘ JĄ W FILMACH GROZY,A NIE NA WYBIEGU DLA MODELEK.OT TAKA SOBIE LALUNIA,KTÓRA NOSI GŁOWĘ WYŻEJ NIŻ GWIAZDY NA NIEBIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta ja tez trzymam kciuki, zeby wylecialo to cos, jest straszna, ta grzywka chociaz ja zakrywala, a teraza taki ryjjjj na wierzchu. Sa takie ladne dziewczyny, z ciekawa uroda, a ten paszczurr nie wiem co tam robi!!!!wstyd mi ze jestem z lublina, tak jak to cos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha dobre "studiuję kosmetologie" prawda jest taka , że uczęszcza do studium kosmetycznego 2 -letniego Lider na ul.Radziwiłowskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet nie wiadomo,czy jest ładna,czy ma "to coś"?...Jest po prostu "zrobiona"i do tego dość nieudolnie.No ale przecież każdemu należy dać szansę na spełnienie marzeń...Niech dziewczę próbuje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zorro napisał:
Fajna dziewczyna widzę ją czasami w klubie NOBO na czechowie wygląda interesująco przychodzę tam z zoną na piwko i razem trzymamy za nią kciuki w programie TOP MODEL /// tam sie będzie działo///
Facet powies sobie jej zdiecie na scianie i trzepnij kapucyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poznań versus Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jesteście złośliwi. Chamscy Polacy. Jak komuś udaje się "przebić" to od razu trzeba go zrównać z ziemią. Politowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra grzywka, ciekawe od jakiego garnka cieta .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mariolka napisał:
Ale jesteście złośliwi. Chamscy Polacy. Jak komuś udaje się "przebić" to od razu trzeba go zrównać z ziemią. Politowanie
Cenię ludzi , którzy umieją się wybic, jednak puszczanie tej tapeciary w tv to brak szacunku dla widza!!!Chce oglądac w tv ciekawych ludzi, a nie taki chłam...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
laseczke tez lubi zrobic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odrzucili laske za jej nienaturalnosc, potem przywrocili, by zrobic show. ogladalnosc, ogladalnosc!!!!!! Dziewczyna ma ladna figure, modelka ma swiecic d***, a nie rozumem. Wiec droga otwarta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe polskie komentarze, zawiść i zazdrość kiedy tylko ktoś próbuje się wybić. Ma dziewczyna charakter i osobowość, kto z was umiałby dogadać w tv ludziom tego formatu przy kamerach wiedząc, że jest to nagrywane. Brawo!!! Trzymam kciuki. I zaznaczam, że nie znam jej, żeby zaraz nie było. Dziewczyna z naszego miasta z fajnym charakterem, życzę jak najlepiej, tym bardziej że widziałam że w następnym odcinku zmienią jej kolor włosów, bo ten trzeba przyznać ma tandetny. Powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda takiego mięska jako nadzienia do parszywego piroga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAHAHA, jak to oglądałem, to jak powiedziała..."...i ma coś w głowie" to sobie pomyślałem "No chyba styropian" bo raczej ma zamiast mózgu styropian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyno a ja Cię lubię! Nie znam Cię, widziałem tylko w TV, ale masz fajny temperament! Jak zobacze Cię w Lublinie to napewno skinę Ci głową na "cześć". Jesteś fajna, oraz ta dziewczyna która faktycznie jak się uśmiecha wygląda jak słoneczko (tancerka GO GO). Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...