Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Cytuję: "Nagrodą w programie jest kontrakt z Max Factor, sesja zdjęciowa na okładkę magazynu "Glamour? oraz międzynarodowy kontrakt z agencją modelek" Oglądając jeden z odcinków jestem przekonany, że nie jedna z tych dziewcząt/kobiet zrobi karierę po występie w programie i nie koniecznie go wygrywając. Agencje fotomodelek nie biorące udziału (nie fundujące nagród, kontraktu dla zwycięzcy) w programie, tenże show również oglądają i zapewne prędzej usłyszymy o jednej z uczestniczek, która w trakcie programu odpadnie i zrobi większą karierę niż główna laureatka. Przykładem podobnego losu uczestników programów TV, którzy nie wygrywając programu wygrali więcej mogą być chociażby Ewelina Flinta, Szymon Wydra czy Tomek Makowiecki, o których więcej słyszałem i których więcej słuchałem niż zwyciężczyni IDOLA Ali Janosz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgniły wór na sperme.... Plastic is fantastic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEJ, JACY WY JESTŚCIE OKROPNI, ZAMIAST JĄ DOPINGOWAĆ TO TYLKO OBRAŻACIE PRZYNAJMNIEJ ONA SIE WYBIŁA Z TEGO LUBLINA A NIE TO CO TEN JESZ BURGER , DAJCIE DZIEWCZYNIE SPOKOJ ZAZDROŚNI LUDZIE !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ala napisał:
JEJ, JACY WY JESTŚCIE OKROPNI, ZAMIAST JĄ DOPINGOWAĆ TO TYLKO OBRAŻACIE PRZYNAJMNIEJ ONA SIE WYBIŁA Z TEGO LUBLINA A NIE TO CO TEN JESZ BURGER , DAJCIE DZIEWCZYNIE SPOKOJ ZAZDROŚNI LUDZIE !!!!!!
Ale dlaczego mamy ją dopingować? Takich jak ona są tu dziesiątki,żeby nie powiedzieć,że tysiące:) Z tymi płowymi włoskami i grzyweczką a^la Barbie jakoś nie pasuje mi do wybiegu.Żadnego!Dopingować nie zamierzam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi też niezbyt się podoba na tym zdjęciu, w jakiejś dziwnej pozie programu nie oglądałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi też niezbyt się podoba na tym zdjęciu, w jakiejś dziwnej pozie programu nie oglądałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze ze ich tam trochę opiprzyła, tak powinno być. Jak beton zasiada w komisji to zawsze mysli ze mam władze nad każdym, tak trzymac Paula, nie znam Cię ale popieram !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
mi też niezbyt się podoba na tym zdjęciu, w jakiejś dziwnej pozie programu nie oglądałam
Ogoliłam cytrynkę i trochę mnie tu swędzi(tytuł zdjęcia).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pu
Ostatnio edytowany 24 września 2010 r. o 15:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bynajmniej nie wiem czy ona się nadaje. Stosunkowo jej w ogóle nie znam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te wszystkie chamskie komentarza są z zazdrosci śmieszni jestescie ludzie a to ze puszczalska to pewnie pisza te laski, ktorych faceci patrzą, ogladaja sie za Pauliną itp. ona ma osobowosc, ma cos do powiedzenia, a wy - prości ludzie umiecie tylko oceniac po pozorach ... szare myszki na pewno jestescie bardzo wartosciowi, lepsi, madrzejsi, ladniejsi od pauliny.. haha chyba snicie czemu sie do programu nie zglosilyscie "piekne", zazdrosne laseczki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki juz jest lublin.. elitka laseczek latających na Lejdis, całujących sie na przywitanie "oooo czesc kochaniieee:*" ,wszystkie są przyjaciółkami a tak na prawde każda z nich pozostawia wiele do życzenia w kwestii przyjazni.. tak więc teraz widać.. Żadna z dziewczyn znających sie z paula nie powiedziała by jej w twarz ze jest beznadziejna, tandetna itd.. wiec moze napisać to tutaj.. Paulina zmieniła kolor włosów i co teraz bedzie "tandetna brunetka" ? Zawiść Lublinianek jest śmieszna;/ nie potrafią się wspierać , tak samo było jak UDS cokolwiek osiągał, też każdy gratulował na imprezach a na forach wrzało od chamskich komentarzy. A tak na prawde to Paula i UDS to jedyna kulturalna duma Lublina, bo jak narazie tylko dzięki nim miasto jest promowane. No chyba że wolicie za wizytówke palikota.. KONIEC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie dziewczynie spokoj,ma swoje marzenia i na bank chciala by sie wyrwac z tego brudnego kibla omyłkowo zwanego LUBLIN .(trzymam kciuki)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
clean up napisał:
dajcie dziewczynie spokoj,ma swoje marzenia i na bank chciala by sie wyrwac z tego brudnego kibla omyłkowo zwanego LUBLIN .(trzymam kciuki)
Bóg zapłac dobry człowieku.A teraz idz w swoją stronę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonim napisał:
bardzo dobrze ze ich tam trochę opiprzyła, tak powinno być. Jak beton zasiada w komisji to zawsze mysli ze mam władze nad każdym, tak trzymac Paula, nie znam Cię ale popieram !
Oczywiscie, ze beton zasiada w komisji to chyba kazdy wie - nie trzeba sie tam pchac. Wiache im puscila na odchodne bo myslala, ze wyleci. I wyleciala. A to, ze sie potem zeszmacili totalnie i wzieli ja z powrotem to juz ich problem. Taki casting mogliby robic po cichu, ale oni wola big brothera, a to oznacza, ze kilka zadymiar musi sie znalezc. Jest nasza lubelska Barbie, jeszcze ta Zula odstawi nie jedna akcje - sami zobaczycie. Wszystko to pod publike.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję i 3mam kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAulina Pszech nie jest jedyna uczestniczką z Lublina która dostała się do programu:/ Jest jeszcze jedna dziewczyna, moim zdaniem dużó subtelniejsza i bardziej naturalna, ale widocznie komuś bardzo zależy na promowaniu Pauliny. Ta dziewczyna nazywa się Emilia Pietras (ta która ma dziecko). Bardzo sympatyczna dziewczynka, trzymam za nią kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona napisał:
te wszystkie chamskie komentarza są z zazdrosci śmieszni jestescie ludzie a to ze puszczalska to pewnie pisza te laski, ktorych faceci patrzą, ogladaja sie za Pauliną itp. ona ma osobowosc, ma cos do powiedzenia, a wy - prości ludzie umiecie tylko oceniac po pozorach ... szare myszki na pewno jestescie bardzo wartosciowi, lepsi, madrzejsi, ladniejsi od pauliny.. haha chyba snicie czemu sie do programu nie zglosilyscie "piekne", zazdrosne laseczki?
trzeba być wyjątkowo pustą laską aby się "pchać" do takiego programu, w którym wiadomo że z góry można się narazić na pośmiewisko.. jeśli Paulina jest przekonana o swojej wartości wizualnej, to niech się pofatyguje do jakiejś agencji, zrobi portfoli i działa. po tym programie będzie zaszuflatkowana i kojarzona tylko z nim - a to nie jest dobre kiedy się startuje w tym zawodzie.. program mam wątpliwy prestiż i tylko jej zaszkodzi. takie jest moje skromne zdanie, ale jak pisałam wcześniej ( komentarz gdzieś wyżej) nie jest "wybitną" wizualnie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Emilia Pietras?? ona tez z Lublina!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adrian napisał:
pu
Oj ciekawe czemu mnie to nie dziwi.. Wygląda na taką. A jak z programu chcą robić promocje dla plastikow to im nie zabronimy BTW w Lublinie jest masa duzo łądniejszych i co ważne naturalnych dziewcząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...