Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
TOTAL NATURAL
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jeżeli ona jest najładniejszą studentką to ja jestem baletnicą!!
0
He he he...ale jaja, przezież ona wygląda jak opiekunka w domu starców. Naprawdę nie było ani jednej ładnej studentki?
0
Gratulacje!!!
0
Paszczaki zazdrościcie! ja uważam że ma coś w sobie i jest bardzo ładna
0
POKAŻ SWOJE ZDJĘCIE-JEŻELI MASZ TAKIE ZDANIE O KAROLINIE A OCENIMY TWÓJ WIZERUNEK
0
Jest cudowna w tej masce gazowej. upss... to nie maska?. To przepraszam.
Ostatnio edytowany 30 maja 2010 o 13:52
0
Pewnie,że ładna,ale do łóżka to bym z nią nie poszedł.
0
A ładnych nie było???
0
A wy myślicie że te wszystkie pięknotki bez makijażu to inaczej wyglądają? Wystarczy sobie czasami obejrzeć jakiekolwiek kulisy w telewizji żeby zobaczyć różnicę w wyglądzie na wybiegu i poza wybiegiem:)
0
fajna dupeczka, a lubię niespasione, bez cellulitu i wąsika a takie to niestety teraz powszechne zjawisko
0
moze inaczej: najpiękniesza studenka z Lublina KTÓRA ZGŁOSIŁA SIE DO KONKURSU sam znam mase piękniejszych studentek
0
Ale takich z makijażem czy bez? ;p
0
JA MYŚLĘ ŻE PAULINA JEST BARDZO ŁADNA.MIESZKAM NIEDALEKO JEJ.... SUPCIO
0
znam ją dosyć dobrze jest ładną kobietą tylko trochę zadziera nosa. jest nieprawdą że jest rodowitą lublinianką pochodzi ona z miejscowości Wólka Batorska.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: