Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
TOTAL NATURAL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli ona jest najładniejszą studentką to ja jestem baletnicą!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he he...ale jaja, przezież ona wygląda jak opiekunka w domu starców. Naprawdę nie było ani jednej ładnej studentki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paszczaki zazdrościcie! ja uważam że ma coś w sobie i jest bardzo ładna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POKAŻ SWOJE ZDJĘCIE-JEŻELI MASZ TAKIE ZDANIE O KAROLINIE A OCENIMY TWÓJ WIZERUNEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest cudowna w tej masce gazowej. upss... to nie maska?. To przepraszam.
Ostatnio edytowany 30 maja 2010 r. o 13:52
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie,że ładna,ale do łóżka to bym z nią nie poszedł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ładnych nie było???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wy myślicie że te wszystkie pięknotki bez makijażu to inaczej wyglądają? Wystarczy sobie czasami obejrzeć jakiekolwiek kulisy w telewizji żeby zobaczyć różnicę w wyglądzie na wybiegu i poza wybiegiem:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajna dupeczka, a lubię niespasione, bez cellulitu i wąsika a takie to niestety teraz powszechne zjawisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze inaczej: najpiękniesza studenka z Lublina KTÓRA ZGŁOSIŁA SIE DO KONKURSU sam znam mase piękniejszych studentek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale takich z makijażem czy bez? ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA MYŚLĘ ŻE PAULINA JEST BARDZO ŁADNA.MIESZKAM NIEDALEKO JEJ.... SUPCIO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam ją dosyć dobrze jest ładną kobietą tylko trochę zadziera nosa. jest nieprawdą że jest rodowitą lublinianką pochodzi ona z miejscowości Wólka Batorska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...