Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kooooryyyyyyytoooooooooooooooooooooooooooooooo ... yeah ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Paweł Gilowski to syn Beaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna "dobra zmiana". Gratuluję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zero doświadczenia w administracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieznany synek Znanej Mamusi, ciekawe co myślą o tym wyborcy głosujący na tych baranów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem z jakim uposażeniem wiąże się bycie takim "Dyrektorem Generalnym", a także jakie są jego zadania. Gdzie można się takich rzeczy dowiedzieć? Też bym pobył takim "Dyrektorem Generalnym" (generalny=od wszystkiego, czyli od niczego), którego jedynym faktycznym zadaniem jest składanie zamaszystego podpisu. Mógłbym nim pobyć nawet przez jeden miesiąc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieznany synek Znanej Mamusi, ciekawe co myślą o tym wyborcy głosujący na tych baranów
Cudowne przypadki z życia Kaczyńskich… 1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie, dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR. 2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce. 3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV. 4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji kręgu doradców Lecha Wałęsy, nie zostaje internowany. 5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989. 6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji, ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy. 7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym? Kto wie? Czym aż tak bardzo mógł zaimponować władzy ludowej żołnierz AK Rajmund Kaczyński, że władza otoczyła jego samego, jego żonę z AK i dzieci szczególna troską. Opowieściami o wykańczaniu bolszewików? Kto wie, czym mógł zaimponować oficerowi SB Jarosław Kaczyński, że ten po odmowie podpisania lojalki wypuścił go wolno i nigdy już nie nękał? Kogo chcesz postawić pod murem i rozstrzelać ?? Twojego nieskazitelnego guru ?? zwiń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Paweł Gilowski to syn Beaty.
Nie, Zyty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– To świetny prawnik i bardzo kontaktowy człowiek, do którego mam stuprocentowe zaufanie. A to są najważniejsze kwalifikacje, które musiały być spełnione do nominacji na to stanowisko – tłumaczy wojewoda lubelski Przemysław Czarnek." Z takimi referencjami i z tym nazwiskiem od tej Gilowskiej MUSIAŁ zostać dyrektorem generalnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opamietajcie sie PiSowcy co robicie? wiecej pokory bo zle skonczycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytałeś o syna TW "Beata"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To symptomatyczne że w administracji wysokie stanowiska dostają kompetentni synowie znanych polityków rządzącej opcji!!! Pogratulować kompetencji!!! Ja takich nie mam - widocznie za głupi jestem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta miernota z PSL-u radcą generalnym, zawiodłem się na PIS-ie. Panie Wojewodo, myślałem że pan będzie promował wiedzę, doświadczenie a promuje pan nierobów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuje na to stanowisko syna kim ir sena on też niejedno potrafi,a i tatuś niczego sobie wpływy ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra decyzja powołanie pana Pawła Gilowskiego życzę mu sukcesu na miarę matki pani Zyty Gilowskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To symptomatyczne że w administracji wysokie stanowiska dostają kompetentni synowie znanych polityków rządzącej opcji!!! Pogratulować kompetencji!!! Ja takich nie mam - widocznie za głupi jestem...
Przyłączam się do gratulacji! Po co wiedza i doświadczenie? Za wszystko wystarczy rekomendacja partii. Jak za dawnych, dobrych czasów.  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak POkraki Go POgonili to było koszerne. A teraz jak awansował to wg POkrak jest trefne. Przegrani mają tyle do POwiedzenia co ryba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...