Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Paweł Hajncel: Dlaczego nie ma tu woja spod Grunwaldu?

Utworzony przez kret, 19 lipca 2012 r. o 10:45 Powrót do artykułu
Fajny pomysl, moze przyjde
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że dziennik promuje takiego psychola sporo mówi o naczelnym i dziennikarzach gazety. Czerwone korzenie, widać, sie odzywają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kretyn i tyle w temacie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
artysta mówi: "Nie wiem, czy mam się cieszyć z tego, że mieliśmy aspiracje mocarstwowe. Dla mnie to powód do wstydu". Rozumiem, że dla artysty powodem do dumy jest to, ze przez ostatnie 200 lat Polska była rznięta przez wszystkich i na wszystkie strony - a skutki znamy: skundlony naród i skomunizowane myślenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie ahrtysto! Wojowie to byli w epoce Mieszka I.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak więc wyszło szydło z worka. Ten cały Hycel nie chciał "uprawiać" sztuki tylko wyrazić swoje poglądy polityczne. Proponuję ci panie dupoartysto... zwal se konia to ci ulży. Możesz nawet użyć lasera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Je...bac motylo -trans - gej..a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...