Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Fajny pomysl, moze przyjde
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To, że dziennik promuje takiego psychola sporo mówi o naczelnym i dziennikarzach gazety. Czerwone korzenie, widać, sie odzywają...
0
Kretyn i tyle w temacie:)
0
artysta mówi: "Nie wiem, czy mam się cieszyć z tego, że mieliśmy aspiracje mocarstwowe. Dla mnie to powód do wstydu". Rozumiem, że dla artysty powodem do dumy jest to, ze przez ostatnie 200 lat Polska była rznięta przez wszystkich i na wszystkie strony - a skutki znamy: skundlony naród i skomunizowane myślenie
0
Panie ahrtysto! Wojowie to byli w epoce Mieszka I.
0
Tak więc wyszło szydło z worka. Ten cały Hycel nie chciał "uprawiać" sztuki tylko wyrazić swoje poglądy polityczne. Proponuję ci panie dupoartysto... zwal se konia to ci ulży. Możesz nawet użyć lasera.
0
Je...bac motylo -trans - gej..a
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: