Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
lisy czmychają przez przęsła płotu, nic nie da zamknięcie bram..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zacznij budować a nie niszczyć ludziom związki i gnebić i nekać po kolei palić mosty wtedy bedziesz miała mój szacunek :)
0
8,5 tysiąca złotych miesięcznie na żarcie dla 5 ptaków ?! A dla bezrobotnych 500 zł. Żuk! Właśnie straciłeś mój głos.
0
wczoraj ok 17 lis przebiegał al Racławickie ze szpitala wojskowego do liceum im Staszica
0
Tez mi cos.W saskim codziennie ktos puszcza pawia.
0
8,5 patyka miesięcznie dla 5 ptaszysk! czyli 1700 zł na sztukę! za ziarno, warzywa i twaróg.ktoś tu och..uja..ł?! złote ziarno, twaróg z mleka najrzadszych tybetańskich kóz? bo jak to można tłumaczyć?  
0
lisy czmychają przez przęsła płotu, nic nie da zamknięcie bram..
nie chodziło o to żeby lis nie uciekł tylko o to żeby ludzie ich nie płoszyli...
0
8,5 patyka miesięcznie dla 5 ptaszysk! czyli 1700 zł na sztukę! za ziarno, warzywa i twaróg.ktoś tu och..uja..ł?! złote ziarno, twaróg z mleka najrzadszych tybetańskich kóz? bo jak to można tłumaczyć?
A pracownik charytatywnie będzie się zajmował pawiami? Nie popieram tego pomysłu ale pogłówkuj trochę na co składa się ten koszt...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: