Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
lisy czmychają przez przęsła płotu, nic nie da zamknięcie bram..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacznij budować a nie niszczyć ludziom związki i gnebić i nekać po kolei palić mosty wtedy bedziesz miała mój szacunek :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8,5 tysiąca złotych miesięcznie na żarcie dla 5 ptaków ?! A dla bezrobotnych 500 zł. Żuk! Właśnie straciłeś mój głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj ok 17 lis przebiegał al Racławickie ze szpitala wojskowego do liceum im Staszica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez mi cos.W saskim codziennie ktos puszcza pawia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8,5 patyka miesięcznie dla 5 ptaszysk! czyli 1700 zł na sztukę! za ziarno, warzywa i twaróg.ktoś tu och..uja..ł?! złote ziarno, twaróg z mleka najrzadszych tybetańskich kóz? bo jak to można tłumaczyć?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lisy czmychają przez przęsła płotu, nic nie da zamknięcie bram..
nie chodziło o to żeby lis nie uciekł tylko o to żeby ludzie ich nie płoszyli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8,5 patyka miesięcznie dla 5 ptaszysk! czyli 1700 zł na sztukę! za ziarno, warzywa i twaróg.ktoś tu och..uja..ł?! złote ziarno, twaróg z mleka najrzadszych tybetańskich kóz? bo jak to można tłumaczyć?
A pracownik charytatywnie będzie się zajmował pawiami? Nie popieram tego pomysłu ale pogłówkuj trochę na co składa się ten koszt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...