Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pawlak: Elektrownia atomowa raczej nie u nas (wideo)

Utworzony przez Gość, 15 stycznia 2009 r. o 18:40 Powrót do artykułu
Tylko na Lubelszczyżnie chłopy mogą wypełnić tak dużą halę. Tylko czym tu sie chwalić raczej płakać trzeba. Biedna ta Lubelszczyzna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Bratkowski i Sosnowski pojechali w godzinach pracy na partyjną imprezę? Wg naszego dziennikarza powinni się schować przed premierem, czy wykorzystać każdą okazję , żeby coś dla nas załatwić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo ludowcy! Czy któraś z partii potrafi tak jednoczyć ludzi? Pawlak jest najlepszym ministrem w tym rządzi tak trzymać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem Dziennika Wschodniego, który nic nie napisał o opłatku Stronnictwa Piast na którym było ponad 2 000 ludzi, o czym napisał Nowy Tydzień informując należycie. Pozdrwam wszytskich co wierzą w prawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSL i jej następczyni PSL rządzi lubelszczyzną w z zasadzie od lat 70. Jakie efekty??? Widać gołym okiem zacofanie bieda korupcja. Już nie długo a bedziemy skansenem Europy!!!! Trzymać tak dalej!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tylko na Lubelszczyżnie chłopy mogą wypełnić tak dużą halę. Tylko czym tu sie chwalić raczej płakać trzeba. Biedna ta Lubelszczyzna.
PSuLe i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziemniaki, buraki i jeden Lublin niech tak zostanie bo na Burakowsczyźnie nic sięe nie zmieni, typowa wschodnia mentalność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- Ja jestem na delegacji do Berlina na targi żywności ekologicznej. Przyszedłem na osobiste zaproszenie. Panu to przeszkadza? - odpowiedział Sosnowski. W jego sekretariacie poinformowano nas, że delegację ma do poniedziałku. jak to - gość jest w delegacji zagranicznej i przebywa w Lublinie? I to delegacje ma do poniedziałku? - Czyli weźmie z Urzędu marszałkowskiego wiele euro diety? Kiedyś zarabianie na dietach nazywało sie zarabianiem na d..ie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiejska hołota od sierpa i młota !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobaczcie jak silnie reprezentowany jest kościól lubelski.Biskup,rektor i prorektor KUl.Innych rektorów nie widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy z nich przyjechał oddzielnym samochodem służbowym.CI BIEDNI LUDZIE ZE WSI NIE WIDZĄ jak ich przedstawiciele/czytaj ZSL.kłamie i okrada!Jest to przerażające,a arcybiskup w tych zakręconych i faryzejskich zlotach uczestniczy.Inaczej mówiąc ich proceder błogosławi.Mam nadzieję,że dobry Bóg faryzejskich czynów nie akceptuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TE ZIELONE SZMATY SIE BAWIO OD WOJNY A GLUPCY WIERZA ZE TO ICH REPREZENTANCI TYLKO DO KORYTA TAK TRZYMAC JAK SA U WLADZY TO NA WSI NAJWIEKSZA BIEDA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sympatyk PO napisał:
Brawo ludowcy! Czy któraś z partii potrafi tak jednoczyć ludzi? Pawlak jest najlepszym ministrem w tym rządzi tak trzymać!
CHYBA CIE POGIELO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mnie wkurzają te opłatkowe spotkania!Co to za moda?Ileż razy i do kiedy (?)będą łamać się tym Opłatkiem.Ja rozumiem,że w Wigilię,że z bliskimi...ale połowa stycznia a te wszystkie partie i organizacje dalej '"opłatkują".Gdzie tradycja,gdzie prawdziwe znaczenie opłatka.Przecież to zwykłe rozmienianie tego pięknego zwyczaju?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mnie wkurzają te opłatkowe spotkania!Co to za moda?Ileż razy i do kiedy (?)będą łamać się tym Opłatkiem.Ja rozumiem,że w Wigilię,że z bliskimi...ale połowa stycznia a te wszystkie partie i organizacje dalej '"opłatkują".Gdzie tradycja,gdzie prawdziwe znaczenie opłatka.Przecież to zwykłe rozmienianie tego pięknego zwyczaju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...