Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

P.B.S. i K. Z. ARCUS Sp. z o. o. UPADA

Utworzony przez gość, 1 kwietnia 2014 o 23:16
W końcu dziady padają, niestety pociągną za sobą wielu naiwnych, którzy im zaufali. Złożyli już wniosek o postępowanie ukłądowe, czyli ładnie nazwaną upadłość. Teraz wszyscy, którym sa winni będą liczyć straty, bo nie odzyskają całości należności, nawet większej części nie ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
oszuści, dziady parchate ... teraz się ukrywają .... oglosili upadłość, a majątek wyprzedają, i twierdzą że nie mają pieniędzy. Jeszcze im mało ....
0
Że też nie ma na takich bata, że też się nie boją ...... Trzymajcie się od nich z daleka ....
0
liczyć można tylko na pieniądze z funduszu gwarancyjnego, bo z masy upadłośćowej mało zostało, albo rospisane,albo sprzedane co było cenniejsze
0
dla mnie sąd mógłby zmienic upadłość układową na normalną upadłość likwidacyjną, wcale ich nie szkoda, tym bardziej jak oni postąpili z ludzmi, duże pieniądze szły z inwestycji a dla pracownika nie było nawet złotówki.   Nie wspominając o takich inwestycjach jak Kraśnik,Dys czy Zamek w Jakubowicach M.
0
liczyć można tylko na pieniądze z funduszu gwarancyjnego, bo z masy upadłośćowej mało zostało, albo rospisane,albo sprzedane co było cenniejsze
Glowa do gory nie bedzie tak zle.To ludzie honoru.W spadku zostawia nam dwie kasterki,trzy kielnie i zlamany kilof.To teraz bardzo ubodzy ludzie.Jest duza szansa,ze spotkamy sie na wspolnym Wielkanocnym jajeczku w jadlodajni u Brata Alberta.Beda ,,szczere''zyczenia i obiecanki cacanki odnosnie zaleglych pieniedzy.Na razie dziady, zarzad wspanialomyslnie da Wam i mojej skromnej osobie samochod z pustym bakiem zebysmy odebrali sobie rzeczy ze spa w Halinowie.Na paliwo macie jak nie to trudno trzeba bylo odlozyc z ostatnich wyplat.PS.Pozdrawiam zarzad i zapraszam w styczniu na narty w Alpy.Czekajcie na mnie na,, stopa'' w okolicy mostu w Annopolu. Wezne was na dyszel od mojej przyczepki i przewioze tak jak wy Nas.
0
A wiadomo może coś kiedy płacić będę? i czy w ogóle? co tam dalej się dzieje?
0
A wiadomo może coś kiedy płacić będę? i czy w ogóle? co tam dalej się dzieje?
Zapytaj najlepiej tego magika,ktory zajmowal sie wyplatami.Na pytanie czy sa jakies zalegle pieniadze na ogol drapal sie po lbie i mowil,ze nie ma.Juz mu mialem kupic szampon przeciwlupiezowy albo obroze od pchel.Ale domyslalem sie,ze jest to jego oscarowa rola,, to drapanie'' to nas wyrolowanie.Moj najleprzy nieprzyjaciel.
0
A jak się go zapytać, jak go ciągle nie ma, a telefonów też nie odbiera?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: