Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PDPZ w Lublinie. Zbierają dary dla dzieci (zdjęcia)

Utworzony przez jaś, 2 grudnia 2012 o 13:55
Który to Cugowski na tej fotografii ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jaki ten Cugowski stary.
0
wydaje mi się że akcja "Pomóż dzieciom przetrwać zimę" została słabo przygotowana tzn. nie wiedziałem w gazetach ani w telewizji, ani plakatów, żadnych informacji że akcja odbędzie się dzisiaj. nawet w TVN24 o tym nie mówią. Niestety nie zdążyłem się przez to przygotowac, bo napewno coś bym znalazł do podarowania. Nie weim czy tylko ja mam takie spostrzeżenia czy inni też. mam andzieję że dużo dzieci będzie w tym roku obdarowanych
0
jakich dzieci te co siedza w magazynie to same najladniejsze rzeczy biora a dzieci dostaja szmaty i to ma byc akcja dla dzieci same na caly rok sie ubieraja !!!! szkoda tylko tych dzieci bo sama wiem po sobie ....
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: