Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A wybudujta kościół i będzie git.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Ich zdaniem centra handlowe są dla ludzi na tyle atrakcyjne, że wolą spędzać czas właśnie tam, niż w śródmieściu i po to, taka galeria może wręcz przyciągnąć ludzi do śródmieścia."  hahahahahahah miejscy urbaniści. Jak już wszysko się przeniesie z deptaka do koleniej galerii to napewno ożywią to miejsce.    
Zaloguj się, aby oddać głos
0
UWAGA!!! Proszę wklejać gdzie się da. W nocy 18 grudnia, o godz. 0:45 koalicja rządząca próbowała zmienić Konstytucję RP. Chcieli wprowadzić zapisy, które umożliwiłyby wyprzedaż Lasów Państwowych. Na szczęście dla nas wszystkich projekt przepadł, bo ekipie Kopacz zabrakło pięciu głosów. W mediach pro-rządowych standardowe embargo informacyjne na ten temat. Lasy Państwowe, zajmujące niemal 1/4 terytorium kraju, są dobrem ogółu. Dobrem wszystkich Polaków. Obecnie obowiązujące prawo uniemożliwia przejęcie polskich lasów przez podmioty prywatne. Ekipa Platformy Obywatelskiej chciała to zmienić. Co ciekawe - sprytnie to sobie zaplanowali. Po osłoną nocy wprowadzili do porządku obrad Sejmu projekt zmiany Konstytucji. Chcieli dopisać do niej artykuł o następującej treści: "Lasy stanowiące własność Skarbu Państwa nie podlegają przekształceniom własnościowym, z wyjątkiem przypadków określonych w ustawie.". Kluczowe słowa to "z wyjątkiem przypadków określonych w ustawie". Ten "wytrych" prawny daje szeroki wachlarz możliwości. Nic bowiem nie stałoby na przeszkodzie, aby ekipa PO-PSL uchwaliła ustawę, w której umożliwiłaby wyprzedaż Lasów w ręce prywatne. Kluczowe głosowanie odbyło się o godzinie 0:45. Do zmiany Konstytucji władza potrzebowała 296 głosów. Na szczęście dla nas wszystkich ekipie Kopacz zabrakło pięciu głosów. Za niekorzystną zmianą głosowali posłowie PO, PSL, SLD i TR. Przeciwko głosowali członkowie PiS i KPSP. Nocna próba zmiany Konstytucji została oczywiście przemilczana przez główne media prorządowe. Przekazanie Polakom prawdy na temat trybu prac (pod osłoną nocy) oraz zamiaru władzy (umożliwienie wyprzedaży Lasów Państwowych) mogłoby niekorzystnie wpłynąć na wizerunek obozu rządzącego. Stąd embargo na te informacje w głównych wydaniach serwisów informacyjnych.    
Zaloguj się, aby oddać głos
0
idzie nowe - pis już nie chce jakiegoś pomnika ? Co na to prezes ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po h.....j jesze market Lubllin potrzebuje hotelu w centrum a nie na obrzeżach plus biura dla ratusza popieram w tym wycinku projekt PISU -biura -hotel TAK
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja proponuję jako wyborca PO podlizać się pisuarom i wybudować kościól, nawet jesli pios nie chce to na pewno poprze ideę kościoła, takiego naj, naj, największego w lublinie i okolicznych wsiach. A co? Nie stać lublina na kościół? Przecież kasa lubvlina nie jest biedna?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Super mała galeria z kinem na pewno ożywi ten teren. Sa tu przecież 2 hotele, a Europa ma problemy finansowe, nowy hotel spowoduje jej upadek. Lublinianka 2 kroki dalej. Małe hotele powinny powstac na Starym Miescie. A ratusz już chyba mamy. PiS chce więcej luksusów dla swoich urzędasów za nasze pieniądze. Galerie postawi prywatny inwestor za swoją kasę, Nowego Ratusza raczej nie. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
************  PROPONUJE  WYBUDOWAC  BUDYNEK   PARKING  **************  Wielokondygnacy jny  budynek  parking  który  pomoźe  rozwiązać  brak  parkingów  w  centrum  Lublina .  Poprzedzić moźe  KONKURS  NA  PROJEKT  WIELOKONDYGNACYJNY  BUDYNEK  PARKING  który  moźe być  wykorzystany  do  budowy  takich  budynków  w  zatłoczonych  przez  samochody  lubelskich   osiedlach  mieszkaniowych , przy  Zalewie  Zemborzyckim  czy  stadionie  *kurnika*  na  Bagnie  po cukrowni (?) .   Zamiast  galerii  pomyślcie  lepiej  o  miejscach  pracy  dla  Lublinian ,  bo  juź   Ich  szlag  trafia  spacerowć  i  oglądać  wystawy ! .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
*Lubelak*  napisał  PRAWDE  to  Wy  członkowie (PO)  SEPARATY SCI  PUTINA  szczelcie  sobie  w  zdradzieckie  łby !.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wybudować coś na kształt galerii MM w Poznaniu, będzie heca :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
************  PROPONUJE  WYBUDOWAC  BUDYNEK   PARKING  **************  Wielokondygnacy jny  budynek  parking  który  pomoźe  rozwiązać  brak  parkingów  w  centrum  Lublina .  Poprzedzić moźe  KONKURS  NA  PROJEKT  WIELOKONDYGNACYJNY  BUDYNEK  PARKING  który  moźe być  wykorzystany  do  budowy  takich  budynków  w  zatłoczonych  przez  samochody  lubelskich   osiedlach  mieszkaniowych , przy  Zalewie  Zemborzyckim  czy  stadionie  *kurnika*  na  Bagnie  po cukrowni (?) .   Zamiast  galerii  pomyślcie  lepiej  o  miejscach  pracy  dla  Lublinian ,  bo  juź   Ich  szlag  trafia  spacerowć  i  oglądać  wystawy ! .   A stawiasz auto w Bigmarze sto metrów dalej? Tam jest mnóstwo nie wykorzystanych miejsc do zaparkowania. Każdy by chciał parkowanie ale za darmo... a parkingi wielopoziomowe muszą się utrzymywać, darmowe nie mogą byc.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PiS wolałby żeby tam postawić monumentalny pomnik dla swojego nielota LK1.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ożywienie przy Plazie ? więcej samochodów
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Logika PiS - centrum handlowe nie ożywi ale ratusz już tak  :lol:
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po h.....j jesze market Lubllin potrzebuje hotelu w centrum a nie na obrzeżach plus biura dla ratusza popieram w tym wycinku projekt PISU -biura -hotel TAK
  W tym roku był wystawiony na sprzedaż Hotel Europa (vis a vis Pedetu). Dwóch potencjalnych kupców zaproponowało zbyt niską cenę i właściciel hotelu wycofał się ze sprzedaży.   Z tego wynika, że kolejny hotel (tym razem w budynku Pedetu) byłby pomysłem idiotycznym i chybionym.   Poza tym w Lublinie (tylko w tym roku) otworzono chyba ze 4 nowe hotele.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Genijalny pomysł radnego Ławniczaka (migracja z PO do PIS) - hotel (najlepiej *****) świecący pustkami. Tylko kto, za czyje pieniądze go zbyduje? Ławniczak. Jeszcze lepiej z tym ratuszem z Ławniczakiem w środku i wielkim (koniecznie) pomnikiem przed. Ozywią go wielkie manifestacje "patriotyczne" albo protestujacy rolnicy. Nigdy więcej Ławniczaka !!!! Ostatecznie niech robi piaskownice na czubach i rozdaje cukierki przed Aldikiem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brawo PIS , wspaniałe miejsce na Ratusz , bez bużenia , jest winda , pokoje jak w Amerykańskich biurach otwarte , dyrektor na podwyższeniu w środku , bardzo dobry pomysł. Po co budować , cudować zabrać wszystkie działy w jedno miejsce , dzierżawcom dziękujemy ,że nas przez tyle lat łupili.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
debilizm ale JAKA PARTIA TAKIE POMYSŁY
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kiedyś deptak i całe Krakowskie przedmieście służyło mieszkańcom do spacerów i zakupów a teraz mamy tu około 90 wszelkiego rodzaju placówek finansowych (banki itp) tylko dzięki pozostałym kilku restauracjom, barom  spotkać można spotkać tam mieszkańca Lublina, więc może po prostu Panowie z PISu bank! Zamknąć restauracje i będą oszczędności dla miasta - brak potrzeby odśnieżania, zamiatania, wywozu śmieci bo komu i dla kogo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przypomnijcie sobie jak wyglądały okolice plazy przed jej otwarciem. Nie było tam nic. Teraz w okolicznych budynkach mieszkania na parterze zamieniono w biura/sklepy. Cała okolica żyje. Pedet nie był atrakcyjny, ale ładna galeria ożywi to miejsce. Za kilka lat przyznacie mi rację.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: