Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pękła rura na Sowińskiego! Ulicą płynie woda

Utworzony przez wpisz swoj nick, 27 stycznia 2010 o 21:48 Powrót do artykułu
ma naklejke "noc stop" a pociemku jezdzi - co za ludzie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ewakuować ludzi i mienie .
0
zajebiscie ale poco ten wykrzyknik!
0
wpisz swoj nick napisał:
ma naklejke "noc stop" a pociemku jezdzi - co za ludzie
Zapobiegliwy;) A tak dla informacji...naklejka oznacza, że kierowca raczej nie prowadzi po godz. 23.00. Jeśli patrol policji trafi na tak oznaczony samochód np. o północy, powinien go zatrzymać do kontroli. W teorii ma to utrudnić życie złodziejom. Nalepki wydają np. firmy ubezpieczeniowe, dodają za to zniżkę na AC:)
0
~gość~ napisał:
Zapobiegliwy;) A tak dla informacji...naklejka oznacza, że kierowca raczej nie prowadzi po godz. 23.00. Jeśli patrol policji trafi na tak oznaczony samochód np. o północy, powinien go zatrzymać do kontroli. W teorii ma to utrudnić życie złodziejom. Nalepki wydają np. firmy ubezpieczeniowe, dodają za to zniżkę na AC:)
Od 2 lat mam ta naklejke, w zasadzie ciezko mi wrocic do domu po 23 i jeszcze ani razu nie zatrzymała mnie policja
0
Gość napisał:
Od 2 lat mam ta naklejke, w zasadzie ciezko mi wrocic do domu po 23 i jeszcze ani razu nie zatrzymała mnie policja
Mnie też, ale zniżka nie zaszkodzi;)
0
Naklejka ma tę podstawową wade, że mając ją na szybie nie mozna juz pochlać w nocy i wracać autem, no chyba ze ktoś ma stalowe nerwy
0
Do kogo można kierować wnioski o utracony czas dojazdu do pracy oraz większą ilosć spalonego paliwa ?? Miał być tunel... tubtin - miasto flustracji
0
Jak by był tunel to rura by nie pękła?????? Udszkodowania domagaj sie od Dziadka Mroza.
0
Zdjęcie pięknie pokazuje problem...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: