Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pełna lista kandydatów w wyborach do Rady Miasta Lublin

Utworzony przez twarz miasta, 10 października 2014 r. o 11:27 Powrót do artykułu
POkłócona i POdzielona PO ulozyła kolejność na listach jako wynik walk wewnętrznych i POdzialu na frakcje. A to zawsze konczy się kleską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Suchanowska, osoba bez matury, Pani Grzegorczyk, również bez matury, z zawodu jeśli się nie mylę fryzjerka. Kogo PiS wystawia, aby nami rządził? Takie osoby mają być radnymi? Tym bardziej, że Pani Suchanowska była już radną jedną kadencję i dała się poznać tylko z tego, że potrafi głośno krzyczeć... Nie wiem w jakim kierunku zmierza ta partia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zagłosuje i namawiam innych mieszkańców na radnych pis, którzy będa jak zwykle blokowali rozwój miasta i byli na NIE bo sa w opozycji i nieważne czego głosowanie bedzie dotyczyło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy przepustką do funkcji radnego ma być matura?Przecież nie ma takiego wymogu?Prezydent po zawodówce,wójt kierowca,ale radny to może wyższe studia niech będą kryterium...?Jestem za tym by byli to ludzie inteligentni,społecznicy,elokwentni itp.A co zrobić z matołami...gdzieś to towarzystwo trzeba upchnąć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W okręgu 2 - Konstantynów, Rury, Szerokie, Węglin Północny, Za Cukrownią brakuje listy kandydatów KWNP. Proszę o uzupełnienie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POkłócona i POdzielona PO ulozyła kolejność na listach jako wynik walk wewnętrznych i POdzialu na frakcje. A to zawsze konczy się kleską.
  sztabowcu PiS ukrywający się pod nickiem twarz miasta klepiesz w kółko to samo jak zdarta płyta, masz coś ciekawego do powiedzenia oprócz tej płytkiej propagandy? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super radny Tułajew znowu startuje ? co za kretyn na niego zagłosuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego przeważnie podajecie na pierwszych miejscach listę wspólnego koryta. Nie ma jeszcze wylosowanych numerow list.. Dlaczego promujecie ludzi (POdobnie jest z listami PO) w w olbrzymiej większości zatrudnionych w Ratuszu i spolkach miejskich ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebna jest reforma przepisów o samorządzie i likwidacja rady miasta albo nadanie jej znaczących uprawnień. Obecny system jest konfliktogenny, bo często rada z jednej opcji a prezydent z drugiej a ponadto rozmywa odpowiedzialność. Radni za swoje decyzje nie odpowiadają!!! I to jest największy absurd. Gdyby zostali przymusowo wciągnięci do rządzenia, musieliby opowiadać, dzięki czemu ich "zawód" musiałby się sprofesjonalizować. W tej chwili większość z tych ludzi nie jest w ogóle przygotowana do bycia radnym i oczywiście głosuje jak chce, bo odpowiedzialności nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego przeważnie podajecie na pierwszych miejscach listę wspólnego koryta. Nie ma jeszcze wylosowanych numerow list.. Dlaczego promujecie ludzi (POdobnie jest z listami PO) w w olbrzymiej większości zatrudnionych w Ratuszu i spolkach miejskich ?
  WIEM CO SUGERUJESZ. GDYBY TO PIS BYŁ NA PIERWSZYCH MIEJSCACH TO BY ZDOBYŁ 100% POPARCIA I WYGRAŁBY WYBORY. A TAK ZNOWU BĘDZIE KLĘSKA. BO WSZYSCY SPISKUJĄ PRZECIWKO PIS. NAWET POGODA. BO JAK ŻUK ORGANIZUJE MECZE NA STADIONIE TO ZAWSZE ŚWIECI SŁOŃCE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Wyścigi to jaki okręg wyborczy sie pytam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten cały Wspólny Lublin to żenada, Kowalczyk promuje hasło bez polityki, a sam prosto z PIS wstąpił do PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pies wam mordę lizał - olej te wybory. Nie myśl, że jak już zostaną wybrani, zrobią coś dla ciebie dla mnie. TEN KRAJ NIE JEST DLA CIEBIE, DLA MNIE. TEN KRAJ JEST DLA NICH.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy coś wiadomo na temat zarejestrowanych list Ruchu Twojego do Sejmiku, oraz Kongresu Nowej Prawicy zarówno do sejmiku jak i rady miasta????????? bo jakoś cicho w eterze co się dzieje????    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twój Kongres - nic nie słyszalem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Suchanowska, osoba bez matury, Pani Grzegorczyk, również bez matury, z zawodu jeśli się nie mylę fryzjerka. Kogo PiS wystawia, aby nami rządził? Takie osoby mają być radnymi? Tym bardziej, że Pani Suchanowska była już radną jedną kadencję i dała się poznać tylko z tego, że potrafi głośno krzyczeć... Nie wiem w jakim kierunku zmierza ta partia.
A odczep się Ty od PiSu! A kysz! Wypuściłeś już tyle jadu w Kurierze, a jeszcze Ci mało? Może jednak za mało wiesz o radnych, które szkalujesz? Mam odmienne zdanie niż Ty. Uważam wymienione przez Ciebie osoby za bardzo kompetentne. A skoro tak, to nie ma dla mnie znaczenia, jakim wykształceniem się legitymują, zdarzają się bowiem ludzie inteligentni z natury i działania ich są zazwyczaj skuteczne. Innym nie pomogą najwyższe uczelnie. Mieszkańcom naszego miasta najzupełniej wystarczy, by ktoś zechciał ich wysłuchać i ruszyć tyłek z krzesła, jeśli trzeba w ich sprawie zadziałać. Wielu utytułowanych urzędników ma prostego człowieka głęboko w tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POkłócona i POdzielona PO ulozyła kolejność na listach jako wynik walk wewnętrznych i POdzialu na frakcje. A to zawsze konczy się kleską  
Pani Suchanowska, osoba bez matury, Pani Grzegorczyk, również bez matury, z zawodu jeśli się nie mylę fryzjerka. Kogo PiS wystawia, aby nami rządził? Takie osoby mają być radnymi? Tym bardziej, że Pani Suchanowska była już radną jedną kadencję i dała się poznać tylko z tego, że potrafi głośno krzyczeć... Nie wiem w jakim kierunku zmierza ta partia.
Wieszaj jeszcze te swoje POsty na drzewach, bo  jednego forum nie wypada aż tyle razy zaśmiecać tą samą wyPOwiedzią.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okręg nr 5 Wspólny Lublin miejsce nr 4 zajmuje najgorsza osoba jaka mogła stanąć na drodze do zdrowia-lekarz, który patrzy na swoje potrzeby a nie pacjenta. Taka osoba startuje na radnego? Tylko dla własnej wygody. Patrząc na twarz na plakacie chciałoby się zedrzeć i zdeptać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr Grzegorz Wójcik, bez kultury, bez zasad, bez honoru, ....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...