Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kiedyś lubiłem. Od kiedy przeszli w niemieckie ręce - nie pijam. dziękuję. Wolę polskie browary.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
baju , baju .... mały borwar warzy piwo na siedem rodzajów. pochwalcie się ile dodajeci chemi do piwa żeby przyśpieszyć warzenie. Ja dziękuję za perełkę!!
0
Chyba masz złe informacje
0
woda w pijalni piwa gratis? to brzmi wieloznacznie :)
0
Panie Andrzeju, przykro mi, ale do piwa nie dodaje się żadnej chemii w celu przyspieszenia fermentacji (no bo jakiej? Chemii w szkole nie było?), a pan Panie piwoszu, powinien się pan cieszyć, że Polacy pracują tu na miejscu oraz, że powstało w naszym pięknym mieście takie miejsce, gdzie kultura picia piwo będzie promowana (oczywiście mam nadzieję, że przez kompetentnych ludzi), że będzie można napić się napitku z odpowiedniego dla niego szkła. A najfajniejsze w tym wszystkim jest to, że Browar Lubelski nareszcie chce zrobić coś dla prawdziwych piwoszy.  
0
Panie Andrzeju, przykro mi, ale do piwa nie dodaje się żadnej chemii w celu przyspieszenia fermentacji (no bo jakiej? Chemii w szkole nie było?), a pan Panie piwoszu, powinien się pan cieszyć, że Polacy pracują tu na miejscu oraz, że powstało w naszym pięknym mieście takie miejsce, gdzie kultura picia piwo będzie promowana (oczywiście mam nadzieję, że przez kompetentnych ludzi), że będzie można napić się napitku z odpowiedniego dla niego szkła. A najfajniejsze w tym wszystkim jest to, że Browar Lubelski nareszcie chce zrobić coś dla prawdziwych piwoszy.
  Cieszy mnie to, że browar przeszedł w niemieckie ręce, tak samo jak cieszy ilość wybudowanych hipermarketów, które, ktoś powie, dają Polakom pracę. Owszem, może i dają... 1200zł, umowa śmieciowa (często przez agencję pracy tymczasowej), dyktują warunki (ceny) dostawcom, a klient końcowy wcale nie płaci taniej. Za to są zyski. Zyski, które w cudowny sposób wypływają zwykle za naszą zachodnią granicę, zasilając inne gospodarki. By żyło się lepiej! (nie nam tutaj oczywiście). Zatem pijmy piwka z lubelskiego z nazwy browaru i wspierajmy zagranicę. Bo obcokrajowcom, a w szczególności niemcowm bardzo zależy by u nas budować dobrobyt. Wcale nie traktują nas jak wyrobników, jak tanią siłę roboczą i rynek zbytu. Wcale nie.
0
A czy powróci do 3 piw i więcej chleb ze smalcem skwarkami??? Mi tam brakuje takiego klimatu jaki był wiele lat temu.
0
Perła jest w polskich rękach
0
nawet perłe nam zabrali...jak sie o tym dowiedziałem to naprawde wole kupic cos z innej okolicy pl ale wiem ze jest pl a nie obce...szkoda słów!
0
Najlepsza atmosfera sprzyjająca kulturalnej konsumpcji była w słynnym barze WZ którego niestety już od dawna nie ma.
0
Cieszy mnie to, że browar przeszedł w niemieckie ręce, tak samo jak cieszy ilość wybudowanych hipermarketów, które, ktoś powie, dają Polakom pracę. Owszem, może i dają... 1200zł, umowa śmieciowa (często przez agencję pracy tymczasowej), dyktują warunki (ceny) dostawcom, a klient końcowy wcale nie płaci taniej. Za to są zyski. Zyski, które w cudowny sposób wypływają zwykle za naszą zachodnią granicę, zasilając inne gospodarki. By żyło się lepiej! (nie nam tutaj oczywiście). Zatem pijmy piwka z lubelskiego z nazwy browaru i wspierajmy zagranicę. Bo obcokrajowcom, a w szczególności niemcowm bardzo zależy by u nas budować dobrobyt. Wcale nie traktują nas jak wyrobników, jak tanią siłę roboczą i rynek zbytu. Wcale nie.
Niemieckie?Duńskie reczej
0
A będą koreczki serowe i kabanosiki?  
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: