Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Perła Radler: Nowe piwo specjalnie na upały (wideo)

Utworzony przez Dżendrek, 30 lipca 2013 r. o 16:51 Powrót do artykułu
Chcą nam sprzedać mniej alkoholu w tej samej cenie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kij z tą perłą , gdzie ta Pani ze zdjęcia pracuje ?? chciałem się oświadczyć 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wstyd Dziennikowi reklamować (artykuł sponsorowany ?) alkohol na upały , a nie zsiadłe mleko czy wodę mineralną ? A potem lament, że nieuważnie ktoś po piwie poparzył się na słońcu na przykład ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie Perła Radler zajeżdza chemią - Perła Pils zdecydowanie ponad tymi wynalazkami.   A że DW reklamuje alkohol, to wstyd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie ta ładna pani leje piwo chcialbym to zobaczyc namiary dla pani 755296
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcą nam sprzedać mniej alkoholu w tej samej cenie!!!!
A kto ci każe kupować? Do tych co się czepiają reklamy alko w DW. Chodzi tu głównie o promowanie i rozwój naszego regionalnego produktu a nie propagowanie pijaństwa. Poza tym nie znam nikogo, kto by sie upił radlerem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kij z tą perłą , gdzie ta Pani ze zdjęcia pracuje ?? chciałem się oświadczyć 
Hahaha, żartujesz! przecież ona jest całkowicie nieatrakcyjna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głąby jedne z drugim ta Pani to hostessa to zdjęcia i reklamy, z taką buzią nie robiła by w barze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Perło quo vadis? Najpierw ta denna reklama z "lokalnym browarem", co samo w sobie jest komiczne, a teraz już 3-cie z kolei smakowe piwo (plus do tego miodowe). Niestety  Perła ma coraz mniej wspólnego z piwem (o ile w ogóle jeszcze cokolwiek wspólnego ma), a coraz więcej z sikami pokroju Lecha, Tyskiego, Żywca itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha, żartujesz! przecież ona jest całkowicie nieatrakcyjna!
Cyklista się znalazł ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy taka kryptopreklama jest zgodna z prawem ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Perła była piwem 20 lat ago, obecnie to mały przemysłowy browarogównopodobny wyrób. Proponuję olać to coś, wybór jest obecnie spory. Moja miłość to Belg z Lwówka Śląskiego, Ciechan pszeniczne oraz Grodzkie zielone niestety drogie ale wypas:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze z piw a wy głąby to ch*j* wiecie. Odpier***ci* się od perły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bojkot. Nie piję bo nie polskie!! To już nie jest ani lubelskie ani nawet polskie piwo a zyski transferowane są za granicę odkąd się dobrze sprzedali. DODAJĄ PŁATKI KUKURYDZIANE GRANULATY I INNĄ CHEMIĘ I WCISKAJĄ LUDZIOM JAKO CZYSTĄ LUBELSZCZYZNĘ!!! Może i smakuje nieźle ale ja od kłamczuchów i oszustów nic nie kupuję i tego się trzymam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powodzenia. Wlewac w siebie hektolitry gazowanego plynu żeby poczuc szmerek jak po jednym dwóch o wiele lepszych drinkach. Regularne picie piwa (zwłaszcza gazowanego i wysokokalorycznego) jest jednym z glownych powodow otylosci, chorob krazenia oraz udarow mózgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy taka kryptopreklama jest zgodna z prawem ????
To się nie nazywa kryptoreklama tylko public relations.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie ta nowa PErła radler jest maga zwłaszcza na te upały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta perła nawet kolorem nie przypomina radlera. Szkoda .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta perła radler to jakieś nieporozumienie. Ohyda. Zamiast cukru jakiś podejrzany słodzik, zamiast soku jakaś chemia. Wypiłem może z 1/4 szklanki resztę wylałem. Tego nie da się pić!!! Lepiej smakuje zwykła kranówa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto lubi perłę?       dentysta wrocław licówki stomatolog wrocław    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...